DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-03-01 18:30

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Play-off tuż tuż

Play-off tuż tuż

5 lutego 2022

Sezon zasadniczy zmierza ku końcowi. Drużynom, które nie mają zaległych spotkań do rozegrania zostały tylko trzy pojedynki. Wczoraj odbyła się 42 kolejka PHL, podczas której Zagłębie Sosnowiec odpoczywało.

Nie zabrakło niespodzianek w piątkowych spotkaniach. Lider Re-Plast Unia Oświęcim przegrał na własnym lodzie po rzutach karnych z KH Energą Toruń 2:3. Punktów na własnym lodzie nie wywalczyli też zawodnicy GKS Tychy, którzy przegrali z JKH GKS Jastrzębie 3:4. W spotkaniu tym miały miejsce dwa pojedynki pięściarskie. W jednym z nich brał udział wychowanek Zagłębia Sosnowiec – Marcin Horzelski. W Nowym Targu goście z Sanoka zainkasowali komplet punktów. Jedynym gospodarzem, który wygrał w piątkowym meczu był GKS Katowice, który pokonał Comarch Cracovię 4:1.

Ligowej tabeli przewodzi zespół z Oświęcimia przed katowicką „GieKSą”. Trzeci stopień podium obecnie zajmują „Pasy”. Przypomnijmy, że po zakończeniu sezonu zasadniczego czołówka ligi będzie w tym sezonie wybierać sobie przeciwnika do play-off.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin