DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2022-12-11 14:30

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>261</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Polska z pucharem

Polska z pucharem

13 listopada 2022

Reprezentacja Polski wygrała Baltic Challenge Cup pokonując wszystkich rywali w regulaminowym czasie gry.

W każdym z trzech spotkań na lodzie można było zobaczyć zawodników Zagłębia Sosnowiec – Michała Naroga i Jakuba Michałowskiego. Ten pierwszy zanotował asystę wyprowadzając akcję w meczu z Litwą. W pozostałych spotkaniach przedstawiciele naszego klubu nie punktowali.

Przedstawiciele Zagłębia na turnieju w Kownie.

Litwa – Polska 2:4 (0:2, 2:1, 0:1)

0:1 – Łyszczarczyk – Tyczyński, Zygmunt (06:56, 5/4),
0:2 – Starzyński – Urbanowicz, Naróg (07:59),
0:3 – Jeziorski – Urbanowicz, Starzyński (21:03),
1:3 – Grinius – Alisauskas, Binkulis (26:34, 5/4),
2:3 – Kaleinikovas – Alisauskas, Gintautas (37:40, 5/3),
2:4 – Zygmunt – Urbanowicz (59:50, do pustej)

Łotwa B – Polska 0:9 (0:2, 0:4, 0:3)

0:1 – Paś – Biłas, Sołtys (15:48),
0:2 – Kamienieu – Łyszczarczyk, Zygmunt (18:02),
0:3 – Zygmunt – Jaśkiewicz, Górny (27:30, przy sygnalizowanej karze),
0:4 – Maciaś – Gościński (30:04),
0:5 – Paś – Krzemień, Sołtys (33:47, do pustej bramki),
0:6 – Jeziorski (37:26, 4/5, do pustej bramki),
0:7 – Paś – Łyszczarczyk, Zygmunt (43:40, 5/4),
0:8 – Maciaś – Gościński, Słowakiewicz (44:22),
0:9 – Maciaś (46:10)

Polska – Estonia 5:3 (1:1, 1:2, 3:0)

1:0 – Urbanowicz (14:21),
1:1 – Kombe – Viitanen, Kulintsev (15:01),
2:1 – Starzyński – Urbanowicz (21:05),
2:2 – Arrak – Lahesalu (27:15),
2:3 – Kiik (37:23, 4/5),
3:3 – Maciaś – Gościński, Paś (46:56),
4:3 – Paś – Urbanowicz, Kamienieu (51:39),
5:3 – Jeziorski – Starzyński (59:22, do pustej bramki)

Polska: Lewartowski – Jaśkiewicz, Kamienieu; Łyszczarczyk, Tyczyński, Zygmunt – Górny, Naróg; Urbanowicz, Starzyński, Jeziorski – Bizacki, Michałowski; Sołtys, Krzemień, Paś – Biłas; Maciaś, Słowakiewicz, Gościński.

Trener: Róbert Kaláber
Asystenci trenera: Leszek Laszkiewicz i Grzegorz Klich

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin