2024-08-08 18:00

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Raport meczowy

Raport meczowy

6 stycznia 2022

Zagłębie Sosnowiec przegrało swój pierwszy w Nowym Roku. Sosnowiczanie przegrali na własnym lodzie z liderem PLH Re-Plast Unią Oświęcim 3:7.

Decydujące o losach spotkania było pięć minut drugiej tercji, podczas których sosnowiczanie stracili cztery bramki. Mimo walki do końca rywal był w tym dniu zbyt silny.

Komentarz po meczu jest krótki. Przeciwnik nas wypunktował. Popełniliśmy wiele błędów indywidualnych które wpłynęły na taki właśnie rezultat – podsumował krótko to spotkanie szkoleniowiec Zagłębia Sosnowiec, Grzegorz Klich.

Kolejnym rywalem sosnowiczan już jutro będzie Tauron Podhale Nowy Targ. Wszystko wskazuje na to, że w pojedynku tym podobnie jak we wtorkowym meczu w defensywie zabraknie Bartłomieja Bychawskiego, zaś w ataku Martina Przygodzkiego. Pierwszy wraca do zdrowia po kontuzji kolana, drugi zmaga się z kontuzją pleców. Obu zawodników czeka jeszcze około tygodniowa przerwa.