Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Roman Szturc: Takie bramki się zdarzają

Roman Szturc: Takie bramki się zdarzają

30 września 2023

Roman Szturc pięknym rajdem w dogrywce zapewnił zwycięstwo Zagłębiu. Wcześniej czeski napastnik przy interwencji przekierował krążek do własnej bramki.

Niestety straciliśmy jedną bramkę podczas gry w naszej przewadze i jeszcze sami sobie ją strzeliliśmy. Na szczęście jeszcze w tej samej przewadze udało nam się zdobyć bramkę dającą prowadzenie. Podhale nie jest łatwym przeciwnikiem i gra tam wielu dobrych zawodników – podsumował spotkanie Roman Szturc.

Na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry po interwencji naszego zawodnika krążek wpadł do bramki Patrika Spěšnego.

Niestety takie przypadkowe bramki też się zdarzają. Rywal poszedł z kontrą dwóch na jeden i niestety tak niefortunnie odbił się ten krążek. Co prawda wygraliśmy po dogrywce i wpadł ten dodatkowy punkt jednak z przebiegu całego meczu można powiedzieć, że chyba go straciliśmy szczególnie biorąc pod uwagę końcówkę – dodał Szturc.

We wczorajszym meczu kapitalny mecz rozegrał nasz bramkarz, którego wspierała poprawnie grająca obrona

Poprawiliśmy naszą grę w osłabieniu gdyż w Toruniu straciliśmy aż osiem bramek. Od początku meczu defensywa funkcjonowała bardzo dobrze. Jeżeli zagramy z charakterem i zostawiamy serce na lodzie to te mecze będą wyglądać co raz lepiej – zakończył Szturc.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin