DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-03-01 18:30

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Tomasz Kozłowski: Bardzo słaby mecz

Tomasz Kozłowski: Bardzo słaby mecz

23 października 2021

Zagłębie Sosnowiec wysoko przegrało w piątkowym spotkaniu z Re-Plast Unią Oświęcim. Mimo dobrego otwarcia podopieczni Grzegorza Klicha byli tłem dla mocniejszego rywala.

Od samego początku graliśmy chaotycznie. Przy prowadzeniu 2:1 powinniśmy grać bardziej spokojnie, a tak to zaczęliśmy bezcelowo jeździć po tym lodzie. Był to bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu, a na dodatek łapaliśmy dużo kar. Unia potrafiła to wykorzystać w przeciwieństwie do nas. Niestety tym się wygrywa mecze – powiedział po meczu napastnik Zagłębia Sosnowiec, Tomasz Kozłowski.

Przed Zagłębiem dwa spotkania z drużynami z końca stawki.

Musimy jak najszybciej zapomnieć to tej złej grze. Przed nami w niedzielę ważny mecz w Nowym Targu, a następnie spotkane z drużyną z Sanoka. W tych spotkaniach nie możemy pozwolić sobie na to, że coś nam pójdzie nie tak. Musimy grać na sto procent i walczyć gdyż to będzie kluczem do trzech punktów – zakończył kapitan Zagłębia Sosnowiec.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin