Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Tomasz Kozłowski: Musimy szybko zapomnieć

Tomasz Kozłowski: Musimy szybko zapomnieć

24 lutego 2022

Kapitan Zagłębia Sosnowiec podsumował pierwszy pojedynek play-off. Trafienie Tomasza Kozłowskiego była jedynym po stronie sosnowiczan.

Kluczowym momentem pierwszego spotkania były te dwie bramki, które straciliśmy grając w przewadze. To my wtedy powinniśmy strzelić tego gola ale niestety wyszło inaczej. Przez dwie tercje ta gra była wyrównana. Później otworzyliśmy się i zaczęliśmy gorzej grać w tercji obronnej. Zasłużenie wygrali tą ostatnią odsłonę. To jest play-off i musimy szybko zapomnieć o tym pierwszym meczu. Bez względu czy to jest to 6:1 czy 2:1 jest to porażka, o której zapominamy. W myślach mamy już drugi mecz i kolejną walkę na lodzie – przekazał kapitan Zagłębia, Tomasz Kozłowski.