DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2023-12-08 18:30

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Tomasz Kozłowski: Niewiele brakło

Tomasz Kozłowski: Niewiele brakło

25 listopada 2021

Kapitan Zagłębia Sosnowiec podsumował wtorkową porażkę z Re-Plast Unią Oświęcim. Przypominamy, że sosnowiczanie przegrali 3:4 mimo dwubramkowego prowadzenia.

Na początku meczu zagraliśmy dobrze. Myślę, że pierwsza bramka dla Oświęcimia w końcówce tercji była kluczowa. Odbiło się to na drugiej części spotkania, w której graliśmy słabo. To miało wpływ na końcowy wynik tego meczu. Dwie bramki dla Unii wpadły w przewagach. Nie udało nam się jeszcze wygrać z nią w tym sezonie. Można powiedzieć, że niewiele brakło nam do zwycięstwa, jednak trzy punkty zostały w Oświęcimiu. Na pewno nikogo z nas to nie zadowala – powiedział napastnik sosnowiczan, Tomasz Kozłowski.

Przed drużyną Grzegorza Klicha dwa spotkania z drużynami sąsiadującymi z Zagłębiem w ligowej tabeli.

W piątek przyjeżdża do nas Nowy Targ, który ostatnio wygrał z Sanokiem. Podhale na pewno poczuło, że może nas gonić w tabeli i powalczyć o wejście do fazy play-off. Mam nadzieję, że uda nam się sprężyć na ten cały weekend i wyjdziemy zwycięsko z tych dwóch pojedynków – zakończył kapitan Zagłębia Sosnowiec.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin