2024-08-08 18:00

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Trenerskie podsumowanie

Trenerskie podsumowanie

4 grudnia 2022

Zagłębie przegrało dwa kolejne spotkania. W wyjazdowym meczu nasz zespół przegrał w GKS Katowice 1:5 zaś w piątkowy wieczór na własnym lodzie musieliśmy uznać wyższość drużynie Re-Plast Unia Oświęcim, która wygrała aż 7:1.

Złapaliśmy jakiś dołek, kolejny mecz gdzie źle wchodzimy i tracimy szybkie bramki i w zasadzie już jest po meczu. Ciężko jest grać mając do odrobienia trzy lub cztery bramki. Przed drugą tercją jeszcze się mobilizowaliśmy żeby wrócić do gry jednak dostaliśmy kolejne bramki. Ta gra później już się poprawiła jednak pierwsza tragiczna tercja w naszym wykonaniu zadecydowała – podsumował spotkanie trener Zagłębia Sosnowiec, Grzegorz Klich.

Już w piątej minucie w bramce Zagłębia nastąpiła zmiana bramkarzy spowodowana szybką stratą trzech bramek i za Patrika Spěšnego wjechał Sebastian Lipiński.

Na pewno Sebastian w tym meczu nie miał łatwo gdyż długo nie bronił i ten początek miał bardzo nerwowy jednak później wyglądało to już inaczej. Niestety drugi bramkarz ma tą sytuację, że wchodzi w takich momentach do gry i na pewno nie ma łatwo – zakończył Klich.