DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-03-01 18:30

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Weekendowe atrakcje na Stadionie Zimowym

Weekendowe atrakcje na Stadionie Zimowym

13 grudnia 2022

W miniony weekend na Stadionie Zimowym oprócz sportowej rywalizacji mogliśmy oglądać szereg innych atrakcji, które przygotowaliśmy dla naszych kibiców.

W piątek podczas meczu z Comarch Cracovią funkcjonowała strefa rodzinna. Wszystkie dzieci obecne na lodowisku mogły skorzystać z usług animatorki oraz otrzymać naklejki czy balony. W przerwie zaprezentowała się zawodniczka Edge Skating Academy oraz drużyna z Uczniowskiego Klubu Sportowego, która została Mistrzem Polski na nieoficjalnych mistrzostwach Polski zorganizowanych przez Mariusza Czerkawskiego oraz Sport7.

W niedzielę na Stadionie Zimowym odbył się mecz Mikołajkowy, który swój pierwotny termin miał 4 grudnia, jednak został przełożony z uwagi na wyjście z grupy reprezentacji Polski i grę w 1/8 finału Mistrzostw Świata w Katarze.

Nasz klubowy Mikołaj rozdawał słodycze oraz naklejki hokejowe i zdecydowanie spisał się na piątkę z plusem. W przerwie ponownie wystąpiła zawodniczka Edge Skating Academy, a podopieczni UKS Zagłębie Sosnowiec rozegrali krótki mecz. Strefa rodzinna funkcjonowała tak, jak na każdym spotkaniu domowym naszej drużyny.

Na trybunach gościliśmy podopiecznych Zespołu Opiekuńczo – Wychowawczego nr 1 Centrum Opiekuńczo – Wychowawczego Pomocy Dziecku i Rodzinie, dla których wraz ze Stowarzyszeniem Kibiców Niepełnosprawnych Zagłębia Sosnowiec przeprowadzaliśmy zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy. Po rzutach karnych zawodnicy zostali na lodzie i zrobili sobie wspólne zdjęcie z naszymi gośćmi.

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin