Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Wielki Mecz już w piątek – będzie się działo!

Wielki Mecz już w piątek – będzie się działo!

22 marca 2022

Wielki mecz Zagłębie vs Reszta Świata już w najbliższy piątek. Nie może Was na nim zabraknąć! Mile widziani są oczywiście wszyscy. Nie trzeba mieć sprzętu hokejowego, aby zasiąść na trybunach i wspierać dopingiem obie drużyny.

Mecz ma być zwieńczeniem tego sezonu. Pożegnaniem ze wszystkimi, którzy byli obecni na trybunach i przed odbiornikami, gdy grała nasza drużyna. Zaproszeniem na kolejny sezon, który na pewno rozpoczniemy jeszcze na naszym poczciwym Stadionie Zimowym.

Specjalnie dla Was, tak jak na każdym meczu, będzie pyszny żurek od Pani Bożenki. Kubiszon, mimo tego, że będzie na lodzie robił świetny show, przygotuje specjalne promocje jedynych w swoim rodzaju gadżetów klubowych. W przerwach pomiędzy tercjami będziecie mogli sprawdzić swoje umiejętności w jeździe na gokartach. Strzały krążkiem jak najbliżej celu również zweryfikują Wasze umiejętności hokejowe. Dla tych, co nie chcą się ruszać z trybun, wystąpi podopieczna Edge Skating Academy. Całości towarzyszyć będzie dobra muzyka, ciepła herbata oraz na pewno poczucie humoru.

Przed meczem naszej drużyny w rywalizacji zobaczymy Uczniowski Klub Sportowy. Mikrus rozegra między sobą krótkie, pokazowe spotkanie, w którym wystąpią nasi podopieczni z Ukrainy. Przez cały czas trwania wydarzenia będziecie mogli wesprzeć tych chłopców, którzy dzięki włodarzom naszego klubu oraz oczywiście Wam mają gdzie mieszkać i mogą trenować z naszymi najmłodszymi dziećmi w UKSie.

Cały dochód z tego meczu zostanie w całości przekazany na pomoc rodzinom z Ukrainy, które uciekły przed wojną i znalazły schronienie właśnie w Zagłębiu.

PLAN WYDARZEŃ:

18:15 – mecz UKS Zagłębie Sosnowiec,

19:00 – Mecz Zagłębie Sosnowiec vs Reszta Świata,

19:20 (przerwa po pierwszej tercji) – konkurs celnościowy oraz pokaz Edge Skating Academy,

19:50 (przerwa po drugiej tercji) – wyścig na gokartach,

20:30 – oficjalne zakończenie – wspólne zdjęcie na lodzie.