Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Witalij Andrejkiw: Mecz był udany

Witalij Andrejkiw: Mecz był udany

24 sierpnia 2023

Zagłębie wygrało pierwsze spotkanie w ramach „Turnieju Czterech Prezydentów”. Sosnowiczanie na nowym „Stadionie Zimowym” pokonali Sokół Kijów 4:3. Jak grało się przeciwko swoim rodakom oraz o podsumowanie pojedynku poprosiliśmy jednego z defensorów Zagłębia.

Wygraliśmy. To oznacza, że mecz ten ogólnie był udany dla nas. Wiadomo, że pojawiły się jakieś niedoskonałości w naszej grze ale po to są ten mecze. Dzięki nim wiemy nad czym musimy jeszcze pracować – podsumował spotkanie Witalij Andrejkiw.

Pochodzący z Ukrainy defensor przekazał, że nie podchodził do tego spotkania z jakąś specjalną motywacją.

To, że Sokół jest z Ukrainy nie ma większego znaczenia. Do wszystkich meczów podchodzę tak samo poważnie więc ten mecz tak naprawdę niczym dla mnie się nie wyróżniał – dodał Andrejkiw.

Sosnowiczanie w drugim meczu zagrają z GKS Tychy, który wczoraj pokonał Re-Plast Unię Oświęcim 6:5. Obie drużyny stoją przed dużą szansą, by wygrać cały turniej.

Gramy wszystkie mecze w domu, przy naszych kibicach. Przez to mamy wysokie szanse na zwycięstwo. Wczoraj mieliśmy okazje przeżywać tą sportową inaugurację. Po niej wrażenia są pozytywne, a wszystko odbyło się na wysokim poziomie. To była na pewno pozytywna atmosfera – zakończył obrońca Zagłębia.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin