DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-03-05 18:30

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Zapełniamy trybuny Zimowego – na mecz z Cracovią każdy wchodzi za 5 zł!

Zapełniamy trybuny Zimowego – na mecz z Cracovią każdy wchodzi za 5 zł!

8 lutego 2023

Przed nami ostatni mecz fazy zasadniczej przy Zamkowej 4. W niedzielę 19 lutego do Sosnowca przyjedzie Comarch Cracovia. Zapełniamy trybuny Stadionu Zimowego. Nikt tak dobrze nie potrafi się mobilizować jak sosnowieccy kibice, tym bardziej że wszyscy wchodzą za 5 zł!

W niedzielne popołudnie zabierzcie ze sobą całą rodzinę i przyjdźcie na Stadion Zimowy dopingować naszą drużynę. Wsparcie z trybun już nieraz niosło sosnowieckie Zagłębie do zwycięstwa. Wierzymy, że tak będzie i tym razem.

Wejściówka na mecz z Cracovią kosztuje tylko 5 zł!

Możecie ją nabyć w sekretariacie klubowym, online lub w kasie, godzinę przed meczem.

Rozgrywki Polskiej Hokej Ligii powoli dobiegają końca. Pamiętajcie, że Stadion Zimowy już niedługo przejdzie do historii. Bądźcie z nami! Wspierajcie Zagłębie! My zadbamy o całą resztę.

Zagłębie Sosnowiec – COMARCH Cracovia – 19.02 (niedziela) godz. 17:00

Do zobaczenia!

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin