Aktualności

Piłkarz naszego klubu otrzymał powołanie na zgrupowanie Reprezentacji Polski U-20.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec został trener Dariusz Dudek, dodatkowo w sztabie szkoleniowym doszło do kilku zmian.

CZYTAJ WIĘCEJ

W środę w trasę wyjadą 3 darmowe autobusy z PKM Sosnowiec dla kibiców Zagłębia. Dwa z zajezdni w Sosnowcu-Zagórzu, a jeden z zajezdni w Dąbrowie Górniczej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wakacje mają się ku końcowi co oznacza, że rozgrywki wznawiają niższe ligi, w których szansę na boiskowe obycie i minuty spędzone na murawie mają młodzi piłkarze. W tym sezonie dziewięciu zawodników z naszego klubu udało się na transfery czasowe. Raz w tygodniu będziemy podsumowywać ich występy i poczynania.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy obszerny wywiad z nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec - Dariuszem Dudkiem.

CZYTAJ WIĘCEJ

W dniu dzisiejszym roczną umowę - z opcją przedłużenia - podpisał Dariusz Dudek, który został nowym trenerem Zagłębia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy wyniki spotkań ligowych podopiecznych Akademii im. Włodzimierza Mazura, którzy rozpoczęli już rundę jesienną. W ten weekend nasi młodzi piłkarze spisali się bardzo dobrze.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śmiało można powiedzieć, że pierwsze rozdanie już za nami i widać jak dana drużyna przepracowała okres przygotowawczy. Wiadomo, wszystko w tabeli jeszcze się będzie zmieniać jak w kalejdoskopie - taki urok Nice 1 Ligi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Decyzją Zarządu Zagłębie S.A. wszystkie bilety na mecz z Puszczą będą w cenie 1 zł. Sprzedaż z nowymi cenami ruszy w poniedziałek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Młodzi zawodnicy naszego Zagłębia przystąpili do drugiego starcia w nowym sezonie. Pierwszy pojedynek w klasie okręgowej zakończył się wyjazdową porażką. Tym razem podopieczni trenera Łukasza Nadolnego nie pozostawili rywalowi złudzeń.

CZYTAJ WIĘCEJ