Aktualności

Na klubowej liście strzelców awans odnotował Patryk Małecki. W meczu z Wigrami Suwałki "Mały" strzelił bramkę i znajduje się teraz na trzecim miejscu zagłębiowskiego rankingu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zbigniew Myga kończy dzisiaj 80 lat. Ten znakomity piłkarz, a później trener nadal sympatyzuje z Zagłębiem, śledzi na bieżąco jego losy. - Panie Zbyszku, życzymy co najmniej 100 lat!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasze rezerwy wygrały 3:2 swoje wyjazdowe spotkanie z Górnikiem Katowice w ramach rozgrywek klasy okręgowej. Po tym zwycięstwie Zagłębie II znajduje się na 9. miejscu w tabeli.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zapraszamy do oglądania zapisu video bramek, jakie padły w meczu Zagłębia z Wigrami. Przypominamy, że sosnowiczanie wygrali 2:0 po trafieniach Patryka Małeckiego i Płamena Kraczunowa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po trzech meczach bez wygranej przyszedł czas na zwycięstwo. Sosnowiczanie jak najbardziej zasłużenie pokonali 2:0 Wigry Suwałki, imponując szybkimi kontrnatarciami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wszystkich kibiców wybierających się na mecz z Wigrami Suwałki (sobota, g. 18:00) zachęcamy do zapoznania się z informatorem stadionowym, jak również zakupu gazety meczowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zbliżamy się już do ostatnich jesiennych rozgrywek ligowych naszych podopiecznych. W weekend drużyny Akademii wezmą również udział w turniejach i rozegrają sparingi. Szykują się emocjonujące spotkania!

CZYTAJ WIĘCEJ

Historia naszych potyczek ligowych z Wigrami Suwałki nie jest specjalnie bogata, w sumie oba zespoły spotkały się z sobą 6 razy. Można powiedzieć, że idziemy "łeb w łeb", jedni i drudzy mają na koncie po 3 zwycięstwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stowarzyszenie Oldbojów i Sympatyków Zagłębia oraz Zagłębie SA zapraszają na Stadion Ludowy wszystkich ludzi zaangażowanych w projekt "Gramy dla Tomka".

CZYTAJ WIĘCEJ

Dla tych kibiców Zagłębia, którzy jeszcze nie nabyli wejściówek na sobotni mecz z Wigrami mamy dobrą wiadomość. W piątek bilety będzie można kupować w klubowej restauracji "3Kolory" do godziny 20:00.

CZYTAJ WIĘCEJ