Aktualności

Już po raz drugi na Stadionie Ludowym odbędzie się Mecz Charytatywny, gdzie pomagać będziemy Kasi, Maćkowi i Mai w walce z chorobą. Na gości czeka wiele atrakcji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Już jutro (piątek) swoją kolejną odsłonę będzie miał Turniej Zdrowa Woda. Piłkarze z rocznika 2009 oraz ich młodsi koledzy wyjdą na boisko z nawierzchnią sztuczną już o 17:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

O dwóch naszych zawodników zapytał trener Artur Derbin, który chętnie widziałby napastnika - Jana Janosz i bramkarza - Aleksandra Kłoska w swojej kadrze na najbliższe rozgrywki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dziś Zagłębiacy w wyśmienitych nastrojach rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu 2018/2019 w Lotto Ekstraklasie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dwójka naszych utalentowanych pomocników dostała zaproszenie na testy do Suwałk, gdzie pod okiem nowego, starego szkoleniowca Kamila Sochy będą obserwowani pod kątem gry w Nice 1. Liga.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie po swoich urlopach i krótkim rozstaniu z piłką już jutro powrócą do przygotowań na zbliżający się sezon 2018/2019.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ostatni Piłkarski Camp dla klubów partnerskich Zagłębia w tym sezonie za nami. Cykliczne rozgrywki zakończyli zawodnicy z rocznika 2011, którzy w minioną sobotę rywalizowali na boiskach przy Kresowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ubiegły weekend dla podopiecznych Akademii Zagłębia im. Włodzimierza Mazura był tym ostatnim jeżeli chodzi o rozgrywki w tym sezonie. Młodzi piłkarze podejmowali swoich rywali pełni determinacji oraz zaangażowania.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy ostatni w tym sezonie raport wypożyczenie. W miniony weekend rozgrywki zakończyły się na poziomie III ligi. Trzech zawodników wypożyczonych z naszego klubu do zespołów na ten poziom rozgrywkowy zaliczyło 190 minut gry.

CZYTAJ WIĘCEJ

Podopieczni Akademii im. Włodzimierza Mazura w najbliższy weekend rozegrają ostatnie spotkania w tym sezonie. Poniższej prezentujemy harmonogram meczowy.

CZYTAJ WIĘCEJ