HokejPiłka nożna

Aktualności

Śląski Związek Piłki Nożnej przedstawił listę zawodników powołanych na zgrupowanie oraz mecz z Małopolskim ZPN

CZYTAJ WIĘCEJ

Zapraszamy na mecz z Sandecją Nowy Sącz,, który odbędzie się w sobotę 3 października o godzinie 12:40. To kolejne spotkanie w ramach promocji 1,2,3, zgodnie z którą każdy kibic będzie mógł obejrzeć ten mecz za 3 złote!

CZYTAJ WIĘCEJ

We wtorek o godzinie 18:10 piłkarze Zagłębia zmierzą się na wyjeździe z Widzewem Łódź. To mecz klubów o bogatej historii, które zmierzyły się z sobą w lidze już 34 razy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Drugi zespół Zagłębia Sosnowiec w dziesiątej już kolejce sosnowieckiej klasy okręgowej wygrał u siebie 2:1 z drużyną Błękitni Sarnów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Oldboje Zagłębia Sosnowiec zajęli drugie miejsce w Memoriale im. Sławomira Wojtulewskiego w Bielsku-Białej. Zwyciężyła ekipa Beskidu Andrychów, z którą nasza drużyna przegrała 1:3.

CZYTAJ WIĘCEJ

Oglądamy zapis video sytuacji, w efekcie której olsztynianie wygrali 1:0 (0:0) z Zagłębiem. Po meczu trwały w szatni Stomilu dyskusje, czy strzelcem gola był Jonatan Straus, czy tez mieliśmy do czynienia z bramką samobójczą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie udała się wyprawa Zagłębia do Olsztyna. Sosnowiczanie przegrali ze Stomilem 0:1(0:0) i to jest ich czwarta porażka w nowym sezonie Fortuna I Ligi. We wtorek Zagłębie czeka wyjazdowe spotkanie z Widzewem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dziś urodziny obchodzi Marek Jędras, który w latach 70-tych zdobył z Zagłębiem wicemistrzostwo kraju i dwa Puchary Polski. Takich piłkarzy z ułańską fantazją już nie ma w naszej piłce. Marku - wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i 100 lat!

CZYTAJ WIĘCEJ

W obecnym sezonie Fortuna I Ligi sosnowiczanie na wyjazdach odnotowali dwie porażki. Trzeci wyjazd wiedzie do Olsztyna, gdzie czeka na Zagłębie zbrojący się Stomil.

CZYTAJ WIĘCEJ

W czwartą rocznicę śmierci Kazimierza Schmidta (na zdjęciu stoi pierwszy z prawej) przypominamy sylwetkę tego zasłużonego dla Zagłębia piłkarza, a przede wszystkim szkoleniowca. Na początku lat 80-tych popularny "Długopis" prawie 2 lata prowadził naszą drużynę.

CZYTAJ WIĘCEJ