Aktualności

Wydział Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach organizuje warsztaty z zakresu psychologii "Świadoma Gra". Zajęcia odbędą się 28.02.2018 w godzinach 16-19:30 na Auli im. Lechosława Deca, budynek główny AWF Katowice przy ul. Mikołowskiej 72A.

CZYTAJ WIĘCEJ

25 lutego (niedziela) odbędzie się prezentacja dwóch zespołów, które reprezentują Zagłębie Dąbrowskie. Uroczyste otwarcie imprezy od 17:00 na hali "DorJan" w Sosnowcu.

CZYTAJ WIĘCEJ

W najbliższy piątek dojdzie do niespotykanego pojedynku pomiędzy Dawidem Kudłą, a prezesem - Marcinem Jaroszewskim. Obaj dżentelmeni spotkają się na bieżni tartanowej obok kas i głównego wejścia na Stadion Ludowy. Zasady są proste. Przegrany wpłaca na Fundację Akademii Piłki Nożnej im. Włodzimierza Mazura 500 zł.

CZYTAJ WIĘCEJ

W najbliższą sobotę (24 lutego) odbędzie się VI Halowy Turniej Oldbojów w Piłce Nożnej Gwiazd Zagłębia im. Włodzimierza Śpiewaka. Rozgrywki odbędą się w hali Sportowej MOSiR przy ul. Żeromskiego 9. Zapraszamy na godzinę 11:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotę o godz. 12:00 pierwsza drużyna rozegra ostatni już sparing przed rundą wiosenną. Przeciwnikiem sosnowiczan będzie GKS Bełchatów.

CZYTAJ WIĘCEJ

W minione weekendy (10-11.02 oraz 18-19.02) nasza Akademia rozegrała kolejne sparingi przed rozpoczęciem rundy wiosennej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie związało się dzisiaj umową partnerską z Akademią Piłkarską MGHKS Bolesław Bukowno. To kolejny klub, który będzie współpracował z Zagłębiem!

CZYTAJ WIĘCEJ

Od dzisiaj ruszyła sprzedaż internetowa wejściówek na mecze rundy wiosennej. Serdecznie zapraszamy do logowania się i zakupu biletów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Amadeusz Kędziora z rocznika 2003 otrzymał dodatkowe powołanie na zgrupowanie Kadry Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trener Łukasz Nadolny jest ze swoim zespołem po kolejnym sparingu przed wznowieniem rozgrywek. Jak sam przyznał testuje każdego z graczy, którzy wykazują duży zapał do treningów i chwali swoich podopiecznych za dobrze wykonywaną pracę.

CZYTAJ WIĘCEJ