Aktualności

Dzisiaj dotarła do naszego klubu smutna wiadomość. Zmarł Marian Janowski - prezes Zagłębia Sosnowiec w latach 1987-1990.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie Sosnowiec doszło do porozumienia z Lechem Poznań w kwestii wypożyczenia Tymoteusza Puchacza na okres 1,5 roku. Umowa wejdzie w życie dnia 01.01.2018.

CZYTAJ WIĘCEJ

Podczas ostatniej kolejki Nice 1 Ligi w ramach akcji Fortuna za strzelone gole na pomoc potrzebującym zebrano 38 000 złotych. Fortuna zakłady bukmacherskie postanowiła podwyższyć darowiznę do 50 000 złotych i przekazać ją na cele statutowe Szlachetnej Paczki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czwartkowy poranek spędziliśmy na czytaniu książek o świętach Bożego Narodzenia w Przedszkolu nr 12 w Sosnowcu. Najmłodsi byli zafascynowani kapitanem naszej drużyny - Tomkiem Nowakiem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dariusz Dudek może bardzo sobie cenić swojego asystenta, który nie marnuje czasu i szkoli się pod względem trenerskim. Michal Farkaš - bo o nim mowa - pojechał na Słowację i tam zbierał praktykę w klubie FC Nitra, którego jest wychowankiem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy podsumowanie rozgrywek rundy jesiennej rocznika 2007 w III lidze wojewódzkiej E1 oraz w V lidze okręgowej E1.

CZYTAJ WIĘCEJ

Każdy z nas może wspierać Zagłębie, lecz tylko razem możemy pokonać konkurencję z regionu. Wystarczy pobrać pomocnika i cieszyć się z zakupów internetowych na Święta. Mamy czas tylko przez tydzień, kiedy za wasze nabytki na konto klubu wpłynie o 100% więcej kwoty niż do tej pory.

CZYTAJ WIĘCEJ

W minioną sobotę, wychowankowie Akademii im. Włodzimierza Mazura udali się na turniej halowy do Olsztyna pod Częstochową, którego organizatorem był - UKS Jurajskie Wilki. Ponadto Zagłębiacy rozegrali Turniej Piotrcovia Cup 2017, w którym zwyciężyli.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotę 9 grudnia na Stadionie Miejskim w Tychach odbyły się pierwsze wirtualne derby województwa śląskiego. Do zawodów przystąpiło 8 zespołów, a reprezentanci Zagłębia zakończyli zmagania na 3. miejscu.

CZYTAJ WIĘCEJ

W piątkowy wieczór odbyła się tradycyjna klubowa Wigilia organizowana, jak co roku przez Zagłębie Sosnowiec i oldbojów naszego klubu.

CZYTAJ WIĘCEJ