DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-07-27 15:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Przewodnik po biletach i karnetach na sezon 2024/2025

Przewodnik po biletach i karnetach na sezon 2024/2025

18 czerwca 2024

W poniższym artykule przedstawiamy Państwu nowe cenniki wszystkich biletów i karnetów, jakie będą udostępnione do sprzedaży na sezon 2024/2025. Przypomnijmy, że drugoligowe rozgrywki zostaną zainaugurowane w dniach 20-21 lipca.  

 

CENNIK BILETÓW NORMALNYCH I ULGOWYCH NA SEZON 2024/2025

Bilety ulgowe przysługują: kobietom, dzieciom i młodzieży od 7 do 18 roku życia, studentom do 26 roku życia za okazaniem legitymacji studenckiej, seniorom powyżej 65 roku życia.

CENNIK KARNETÓW NORMALNYCH I ULGOWYCH NA RUNDĘ JESIENNĄ SEZONU 2024/2025

 

CENNIK KARNETÓW NORMALNYCH I ULGOWYCH NA CAŁY SEZON 2024/2025

Karnety ulgowe przysługują: kobietom, dzieciom i młodzieży od 7 do 18 roku życia, studentom do 26 roku życia za okazaniem legitymacji studenckiej, seniorom powyżej 65 roku życia.

Internetowa oraz stacjonarna (dotyczy to zakupów w oficjalnym Fanstore w godzinach jego otwarcia) sprzedaż karnetów na zbliżające się rozgrywki rozpocznie się w poniedziałek 24 czerwca o godzinie 10:00 i przez pierwsze 72 godziny swoje wejściówki będą mogli zakupić tylko kibice, przedłużający karnety z poprzednich rozgrywek. Zamknięta sprzedaż będzie także przeznaczona dla osób, które zanotowały stuprocentową frekwencję na ArcelorMittal Park, kupując bilety na każde kolejne spotkanie. Jeśli zdecydujecie się na zakup karnetu, będą Was obowiązywały ceny jak dla przedłużających.

W porównaniu do sezonu 2023/2024, nie będzie prowadzona sprzedaż karnetów na trybunę A. Decyzja ta została podjęta z myślą o poczynieniu oszczędności związanych z organizacją dnia meczowego. W związku z tym w sposób szczególny przepraszamy kibiców, którzy zajmowali dotąd miejsca na trybunie A, zachęcając ich do wybrania innego satysfakcjonującego ich miejsca i zapewniając im dodatkowy dzień zamkniętej sprzedaży od czwartku 27 czerwca od godziny 10:00 do piątku 28 czerwca do godziny 9:59. Do Waszej dyspozycji pozostają wszystkie pozostałe miejsca, w tym te zwolnione z rezerwacji karnetowiczów z zeszłego sezonu.

Otwarta sprzedaż karnetów dla wszystkich rozpocznie się natomiast we wspomniany piątek 28 czerwca o godzinie 10:00.

Kolejną zmianą w porównaniu do minionych rozgrywek jest przeniesienie dedykowanego najmłodszym fanom Zagłębia sektora rodzinnego na trybunę D3. Ma to związek ze wzmożonym zainteresowaniem na zakup biletów na tą strefę, chęcią poszerzenia liczby dostępnych miejsc oraz dostępną tam szerszą promenadą do prowadzenia animacji. Sama trybuna D będzie miała charakter trybuny familijnej, przeznaczonej poza rodzinami z dziećmi dla m.in. zawodników naszej Akademii, przedstawicieli zapraszanych klubów partnerskich, dzieci z placówek oświatowych oraz opiekuńczych. 

Jeden opiekun będzie mógł kupić maksymalnie 3 bilety dziecięce w dowolnej konfiguracji. Nie da się kupić z kolei pojedynczego biletu „Dziecko” lub „Opiekun”. W jednej transakcji mogą się znajdować maksymalnie 2 bilety dla opiekuna. 

Postanowiliśmy także wprowadzić dwa rodzaje karnetów – nie tylko na cały sezon 2024/2025, ale również tylko na rundę jesienną. Każdy z nich łączy się oczywiście z szeregiem benefitów, które przedstawiliśmy na poniższej grafice. 

Na sezon 2024/2025 założyliśmy cztery warianty dopuszczenia stadionu na poszczególne mecze 2. Ligi:

Wariant A – do 3000 miejsc

Wariant B – do 4999 miejsc

Wariant C – do 8000 miejsc

Wariant D – komplet możliwych do zapełnienia miejsc – do 11600

Decyzja o wyborze danego wariantu musi zapaść do 72 godzin przed rozpoczęciem danego ligowego bądź pucharowego spotkania. Będzie ona uzależniona od Waszego zainteresowania wybranym meczem i w przypadku wzmożonego zakupu wejściówek, możliwe będzie udostępnienie do sprzedaży zamkniętych wcześniej sektorów. Mowa w tym przypadku o sektorach A1, A2, A3, A9, A10, A11, B1, B7, C1, D6. Sektory C8 i D1 pełnią rolę sektorów buforowych i ich otwarcie będzie możliwe tylko w przypadku braku pojawienia się na meczu autoryzowanej grupy kibiców gości.

W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, związanych z założeniem konta w naszym systemie biletowym czy też zakupem karnetów i biletów, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zaktualizowanym FAQ!

Na koniec słówko o promocjach biletowych – w tym sezonie będą obowiązywać trzy formy zniżek, dobrze znanych już z poprzednich rozgrywek.

1) W grupie raźniej – przy zakupie co najmniej 4 biletów, zniżka wyniesie -15%. W tym przypadku nie ma znaczenia, o jakim typie biletów mówimy. Liczy się tylko ich liczba w jednej transakcji.

2) Darmowy bilet urodzinowy – wszystkie osoby, które świętują urodziny w dniu domowego meczu, będą mogły skorzystać z darmowej wejściówki na to spotkanie! Jak ją odebrać? To bardzo proste i możecie to wykonać na trzy sposoby:
– Zaloguj się na stronę biletową, kliknij w interesujący CIę mecz piłkarskiego Zagłębia, a następnie po wybraniu miejsca i wpisaniu danych osobowych wybierz typ biletu „Urodziny”.
– Zgłoś się do Fanstore Zagłębia Sosnowiec.
– Odbierz bilet w dniu meczu w kasie stadionowej.Weryfikacja odbywa się na podstawie Twojego numeru PESEL.

3) Darmowy bilet dla nowego użytkownika – Jeśli posiadasz już konto na stronie bilety.zaglebie.eu, wystarczy wpisać w odpowiednim polu kod „DZIENDOBRY” (wielkość liter i brak polskich znaków ma znaczenie).

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin