1
:
0
17:58 90+5 Whistle Koniec spotkanie, przegrywamy z Odrą 0:1.
17:57 90+4 Goal Dośrodkowanie w pole karne Zagłębia, Martin Baran na czystej pozycji pakuje piłkę do naszej siatki.
17:56 90+3 -- Wodecki faulowany przez Jędrycha.
17:55 90+3 Yellow card Sebastian Milewski z żółtym kartonikiem.
17:54 90+2 Substitution Zmiana w Zagłębiu, Makowski schodzi, w jego miejsce Milewski.
17:53 90+1 Score Co najmniej cztery minuty dłużej pogramy w tym meczu.
17:52 90 -- Makowski faulował a kole środkowym, rzut wolny dla gospodarzy.
17:50 89 -- Nawotka oddala zagrożenie wślizgiem na wrzut z autu. Wcześniej w dość prosty sposób Nowak traci piłkę.
17:49 88 Corner Kolejny rzut rożny dla naszego zespołu.
17:48 87 -- Nuno odprowadził piłkę za linię końcową, do bramki Kudła.
17:47 85 -- Mularczyk faulował Marcina Wodeckiego.
17:46 84 -- Dobra centra Nuno z lewej flanki, Sanogo wyskoczył do główki, jego próba nad bramką Odry.
17:45 83 -- Mularczyk faulowany na 27. metrze.
17:44 82 Corner Kolejny rzut rożny dla naszego zespołu.
17:43 81 Substitution Marek Gancarczyk schodzi z murawy, w jego miejsce Mateusz Marzec.
17:42 80 -- Faulowany Makowski, będzie zmiana w drużynie Odry.
17:41 79 -- Lekkie nieporozumienie w naszej defensywie, ale bez większych konsekwencji dla naszej ekipy.
17:40 78 -- Zbyt mocno Cichocki w kierunku Wrzesińskiego. Od bramki Weinzettel.
17:39 77 -- Strzał głową Wrzesińskiego obok bramki Odry.
17:38 76 -- Żagiel faulowany przez Nuno, nie ma jednak nic groźnego pod naszą bramką.
17:37 75 -- Ostatni kwadrans tego meczu. Kudła wybija z piątego metra.
17:36 74 Substitution Wojciech Łuczak schodzi z boiska, w jego miejsce Nuno Malheiro.
17:35 73 -- Jędrych był bardzo blisko zdobycia gola, zabrakło 20. centymetrów...
17:34 72 Corner Baran na rzut rożny. Kolejna okazja dla naszego zespołu.
17:33 71 -- Jędrych na aut, powstrzymał jeszcze Żagla.
17:32 70 -- Strzał Marcina Wodeckiego z dużą łatwością broni Kudła.
17:31 69 -- Spokojnie Cichocki do Kudły, a ten rozrzucił na drugą stronę.
17:30 68 -- Na spalonym złapany został Marek Gancarczyk.
17:29 67 -- Sanogo próbował z przewrotki, świetnie złożył się Vamara, ale zabrakło bardzo dużo.
17:28 66 -- Żagiel w kapitalnej okazji obija słupek bramki Kudły.
17:26 65 -- Niecelnie Wrzesiński, z kolejną akcją wychodzą znowu gospodarze.
17:25 64 -- Żarko faulował swojego rywala, od rzutu wolnego Odra.
17:24 63 -- Cichocki odprowadził piłkę za linię boczną od autu nasi.
17:23 62 Substitution Szymon Lewicki ustępuje miejsca Vamarze Sanogo.
17:22 61 -- Ponownie Nowak nie miał pomysłu na tę akcję, grają piłkarze Odry.
17:21 60 -- Mularczyk odda zagrożenie, a po chwili Nowak posyła niecelne podanie w kierunku Patryka.
17:20 58 -- Makowski faulował na połowie Odry jednego z jej zawodników.
17:18 57 Substitution Bodzioch schodzi z boiska, w jego miejsce Cverna.
17:17 56 Penalty missed Nie trafił w bramkę Tomasz Nowak.
17:16 55 Substitution Skrzypczak za Wepe.
17:15 54 Score Bodzioch faulował Nawotka, rzut karny dla naszego zespołu!
17:14 53 -- Dośrodkowanie Żarko na głowę Mularczyka, wygrał pojedynek nasz zawodnik, ale strzał spokojnie broni Weinzettel.
17:13 52 -- Przycisnęło Zagłębie, Odra ma straszne problemy w wyprowadzeniem akcji.
17:12 51 Corner Korner dla naszego zespołu.
17:11 50 -- Zbyt mocna piłka do Wrzesińskiego.
17:10 48 -- Poszedł za akcją Wrzesiński, dobre podanie Cichockiego, Konrad uderzył z pierwszej piłki, obok słupka.
17:09 47 -- Świetna piłka od Żarko do Lewickiego, temu zabrakło kilku centymetrów do uderzenia piłki głową.
17:08 46 -- Od razu kapitalna okazja dla Zagłębia, Nowak do Wrzesińskiego ten odegrał do Mularczyka, którego strzał broni kapitalnie Weinzettel.
17:07 46 Whistle Zaczynamy drugą połowę. Zagłębie gra.
17:04 0 -- Zawodnicy powoli wychodzą na drugą połowę, raczej bez zmian. Za chwilkę zaczynamy.
16:50 0 Whistle Zakończyła się właśnie pierwsza połowa spotkania, po 45. minut mamy bezbramkowy remis. Jesteśmy lepsi, ale najważniejszą statystyką są bramki, a tych brakuje. Wracamy z 15. minut.
16:49 45+3 -- Odprowadził za linię końcową obrońca Odry. Od bramki Weinzettel.
16:48 45+2 -- Strzał Lewickiego metra nad bramką. Dobra próba naszego napastnika.
16:47 45+1 -- Trzy minuty dolicza sędzia. Zagłębie ma rzut wolny, dobre miejsce na bezpośredni strzał.
16:46 45 -- Bronimy się całym zespołem na swojej połowie, Odra nie ma jednak argumentów do zagrożenia naszej bramki.
16:44 43 -- Wepa zbyt mocno prostopadle w kierunku Wodeckiego, znowu Kudła z piątego metra.
16:43 42 -- Brusiło przeciągnął dośrodkowanie, od bramki Kudła.
16:42 41 -- Podniósł się Lewicki, możemy grać dalej.
16:39 38 -- Zderzyli się w polu karnym Lewicki z jednym z piłkarzy Odry. Przerwa w grze.
16:38 37 Corner Rzut rożny dla Zagłębia.
16:37 36 -- Strzał Nowaka paruje do boku Weinzettel, dobitka Mularczyka nad bramką.
16:36 35 -- Świetna indywidualna akcja Mularczyka, który podaje do Wrzesińskiego, ten faulowany, dobra pozycja.
16:34 33 Corner Groźna kontra Zagłębia, Łuczak uderzał na bramkę, został zablokowany, za moment również Nowak, ale zyskujemy jeszcze korner.
16:33 32 -- Strzał z dystansu Łuczaka, zabrakło dość sporo. Od bramki Weinzettel.
16:32 31 -- Strzał Wodeckiego broni z trudem Kudła. Pierwsza groźna okazja dla Odry w dzisiejszym meczu.
16:31 30 -- Dwa kwadranse gry za nami, ciągle to my jesteśmy stroną dominującą, brakuje jednak kropki nad "i".
16:30 29 -- Strata Nawotki, próbują coś zdziałać gospodarze, ale nic wielkiego z tego nie wychodzi.
16:29 28 -- Kolejny strzał, Nowak próbował z woleja, znowu nad bramką.
16:28 27 Corner Nowak długo prowadził piłkę po lewej flance, złapał go rywal, ale i tak korner dla nas.
16:26 25 -- Kolejny strzał Zagłębia, tym razem Makowski sprawdził czujność golkipera Odry, ten na rzut rożny.
16:25 24 -- Strzał Nowaka nad bramką, znowu pozytywny akcent w kontrze naszego zespołu.
16:24 23 Corner Rzut rożny dla Odry, problem z opanowaniem piłki miał Nawotka.
16:22 21 -- Nawotka faulowany przez Wodeckiego. Od rzutu wolnego Zagłębie na swojej połowie.
16:21 20 -- Strzał Mularczyka łapie w koszyczek Weinzettel.
16:19 18 -- Ponownie Odra szybko traci piłkę, ciągle prowadzimy to spotkanie.
16:18 17 -- Nowak ponownie oddaje strzał, który zrykoszetował od pleców obrońcy, sędzia nakazuje grać od bramki...
16:16 15 -- Odra popełnia błędy, my jesteśmy stroną dominującą. Brakuje naprawdę niewiele do tego, aby stworzyć dogodną okazję.
16:15 14 -- Kapitalnie obrócił się z piłką Mularczyk, oddaje strzał nasz wychowanek i broni do boku Weinzettel.
16:14 13 -- Strzał Nowka minimalnie obok bramki Odry. Zabrakło naprawdę....
16:13 12 -- Kolejne dobre dośrodkowanie, zabrakło kilko centymetrów do efektu w postaci bramki. Ciągle nasi na połowie Odry.
16:12 11 Corner Rzut rożny dla Zagłębia, bardzo dobra dwójkowa akcja Mularczyka z Nowakiem.
16:11 10 -- Zbyt mocna piłka Nawotki do Łuczaka, od bramki Weinzettel.
16:10 9 -- Mularczyk faulował blisko szesnastki gospodarzy, którzy zaczęli już od rzutu wolnego.
16:09 8 -- Wrzesiński dostał prostopadłe pytanie od Nowaka, natychmiastowe płaskie podanie na środek zablokowane, od autu Zagłębie.
16:07 6 -- Zbyt wysoka piłka na Łuczaka, który nie zdołał opanować futbolówki w powietrzu. Grają gospodarze od rzutu wolnego.
16:06 5 Corner Rzut rożny dla naszego zespołu, pierwszy w tym meczu.
16:05 4 -- Winiarczyk zacentrował w nasze pole karne, poradził sobie bardzo dobrze Jędrych oddalając zagrożenie.
16:04 3 -- Mularczyk nie opanował piłki z głębi pola. Od bramki golkiper gospodarzy.
16:03 2 -- Zbyt głęboka piłka od Nowaka w kierunku Nawotki. Agresywnie od początku Zagłębie.
16:01 1 Whistle Zaczynamy, gospodarze jako pierwsi kopią piłkę ze środka.
15:59 0 -- Zawodnicy już na zielonej murawie, czekamy na pierwszy gwizdek.
15:48 0 -- Nieco ponad dziesięć minut do rozpoczęcia spotkania, piłkarze zeszli już do szatni na ostatnie kilka słów od trenera i za moment będziemy mogli startować.
15:39 0 Shirt Odra: Weinzettel - Brusiło, Baran, Bodzioch, Winiarczyk, Habusta, Niziołek, Wepa, Wodecki, Żagiel, Gancarczyk. Ławka rezerwowych: Kowalczyk, Maćczak, Cverna, Trznadel, Marzec, Nowak, Skrzypczak.
15:35 0 Shirt Zagłębie: Kudła - Jędrych, Nowak, Nawotka, Makowski, Mularczyk, Cichocki, Lewicki, Udoviczić, Wrzesiński, Łuczak. Ławka rezerwowych: Perdijić, Najemski, Milewski, Sanogo, Nuno Malheiro, Sulewski, Pikul.
15:30 0 -- Witamy z Opola! Za równo 30 minut usłyszymy pierwszy gwizdek arbitra Kornela Paszkiewicza. Z ogromną niecierpliwością czekamy na zawody, ponieważ przerwa dla naszych zawodników trwała dwa tygodnie!