1
:
2
21:39 120+2 Whistle Koniec spotkania. Wynik 1:2 dla Korony Kielce.
21:38 120+1 Goal Kończąca spotkanie bramka dla Zagłębia, którą strzela Tomasz Nawotka.
21:35 119 -- Dośrodkowanie Roberta Sulewskiego, znowu obrona Korony dobrze ustawiona.
21:32 117 -- Na spalonym Nawotka po dobrym podaniu Tomka Nowaka.
21:30 115 Corner Róg dla Zagłębia po interwencji Adnana Kovacevicia.
21:26 111 Goal Gol dla Korony Kielce. Mateusz Możdżeń strzelił po ziemi z około 16 metrów.
21:22 107 Yellow card Druga żółta kartka dla Arkadiusza Najemskiego za faul na rywalu.
21:20 105 -- Koniec pierwszej połowy dogrywki. Przepraszamy za utrudnienia techniczne.
21:19 104 Goal Bramka dla Korony Kielce. Strzelcem Elia Soriano.
21:18 103 -- Sędzia zezwolił na dalszą grę. Zmiana w Zagłębiu Sosnowiec. Za Christovao wchodzi Lewicki.
21:09 102 -- Mecz został przerwany z powodu złych warunków pogodowych. Czekamy na komunikat sędziego.
21:07 100 -- Nad Ludowym solidnie się rozpadało.
21:06 99 -- Żółta kartka dla Dawida Kudły - bramkarza Zagłębia Sosnowiec.
21:03 96 -- Wojciech Łuczak zdecydował się na strzał w kontrze Zagłębia, jednak zza pola karnego posłał piłkę prawą nogą sporo nad bramką.
21:01 94 -- Arek Najemski wybił piłkę.
21:00 93 -- Elia Soriano wywalczył rzut rożny.
20:59 92 -- Do rzutu wolnego podszedł Jakub Żubrowski, strzelał prawą nogą nad poprzeczką.
20:58 91 -- Przed polem karnym Arkadiusz Najemski faulował Elię Soriano
20:57 91 -- Zaczynamy dogrywkę !
20:52 90+4 -- Koniec drugiej połowy. Przed nami dodatkowe 30 minut.
20:50 90+2 -- Faul w ataku Roberta Sulewskiego, rzut wolny dla Kileczan.
20:49 90+1 -- Dawid Kudła od bramki.
20:48 90 -- Sędzia doliczył 4 minuty do podstawowego czasu gry.
20:47 89 -- Zmiana w zespole Zagłębia Sosnowiec, w miejsce Konrada Wrzesińskiego z numerem 77 wchodzi Tomasz Nawotka z numerem 7.
20:45 87 -- Po dośrodkowaniu Marcina Cebuli niecelny strzał Adnana Kovacevicia,
20:44 86 -- Dobra próba Tomasza Nowaka, niestety nie zakończona strzałem.
20:42 85 -- Interweniować musiał Dawid Kudła po dobrym dośrodkowaniu Rymaniaka.
20:40 83 -- Gostomski opatrywany przez maserów. Okazja na to, aby uzupełnić płyny.
20:38 81 -- Faulowany Bartosz Rymaniak z drużyny gości.
20:36 79 -- Po podaniu Roberta Sulewskiego zza pola karnego strzelał Patryk Mularczyk. Piłkę zablokował Elhadji Pape Diaw.
20:34 77 -- Lekki strzał Elii Soriano z prawej strony pola karnego. Piłkę łapie Dawid Kudła.
20:32 75 -- Po wrzutce Tomasza Nowaka z prawej strony boiska nie sięgnął piłki głową Wojciech Łuczak.
20:30 73 -- Konrad Wrzesiński popędził lewą stroną boiska, mamy rzut rożny.
20:29 72 Substitution Zmiana w zespole Zagłębia Sosnowiec, za Adama Banasiak z numerem 66 wchodzi Wojciech Łuczak, grający z numerem 89.
20:28 71 -- Tomasz Nowak blokuje dośrodkowanie Mateusza Możdżenia. Róg dla kielczan.
20:26 69 -- Tomasz Nowak strzela zza pola karnego, niestety piłka odbija się rykoszetem i mija bramkę.
20:25 68 -- Dośrodkowanie Roberta Sulewskiego blokowane przez Łukasza Kosakiewicza.
20:24 67 Ball Niebezpieczeństwo w polu karnym Zagłębia. Na szczęście piłkę łapie Dawid Kudła.
20:22 65 -- Bardzo ładna interwencja Konrada Wrzesińskiego, który czysto odbiera piłkę za połową boiska.
20:21 64 -- Dośrodkowanie Patryka Mularczyka, niestety piłka poza murawą. Od bramki goście.
20:20 63 -- Mateusz Możdżeń faulował w ataku Mateusza Cichockiego.
20:18 61 -- Arek Jędrych wybija piłkę z pola karnego.
20:16 59 -- Po wrzucie z autu na strzał lewą nogą zza pola karnego zdecydował się Patryk Mularczyk.
20:14 57 -- Zmiana w zespole gości. Boisko opuszcza Angelos Argyris, a w jego miejsce wchodzi Bartosz Rymaniak.
20:12 55 -- Żólta kartka dla Korony Kielce. Zawodnik z numerem 20, Fabian Burdenski faulował Alexandra Christovao z numerem 42.
20:11 54 -- Konrad Wzresiński popędził prawą stroną boiska, podał do Adama Banasiaka , który bardzo mocno trafił w bramkarza Korony.
20:10 53 -- Bardzo niedokładne podanie Tomasza Nowaka, który na czystej pozycji widział Adama Banasiaka. Udało się trafić tylko w obrońcę Korony Kielce.
20:08 51 -- Tomasz Nowak rozpędził się z połowy boiska i podał do schodzącego na prawą stronę Alexandra Christovao. Niestety złapał bramkarz gości.
20:06 49 -- Adam Banasiak na lewym skrzydle zagrał do rozpędzonego Konrada Wrzesińskiego, który nie sprostał dośrodowaniu. Z autu goście.
20:05 48 -- Kibice stają na wysokości zadania i głośno skandują: ,,Zagłębie'', oby na boisku doszło do zmiany wyniku na naszą korzyść.
20:03 46 -- Wracamy na Stadion Ludowy. Przy piłce Zagłębie.
20:02 45 Substitution Jedna zmiana w Koronie przed drugą połową. Marcin Cebula wchodzi za Kena Kallaste.
19:45 45+1 -- Koniec pierwszej połowy. Remisujemy z Koroną Kielce 0:0.
19:44 44 Yellow card Żółta kartka dla Arkadiusza Najemskiego, od rzutu wolnego Korona.
19:44 45 -- Sędzia przedłużył pierwszą połowę o co najmniej jedną minutę.
19:43 43 -- Goście przy piłce, spalony.
19:42 42 -- Podanie Christovao do Adama Banasiaka, ten strzela prosto w bramkarza Korony.
19:39 40 -- Dobre rozegranie piłki przez Adama Banasiaka, który przerzucił na drugą stronę boiska do niepilnowanego Tomasza Nowaka, ten do Christovao, niestety bez strzału na bramkę.
19:37 38 -- Po dośrodkowaniu Kena Kallaste nad bramką główkował Adnan Kovacević.
19:36 36 -- Ponownie faul na zawodniku Korony Kielce, tym razem zawinił Tomasz Nowak. Rzut wolny dla gości.
19:35 35 -- Sędzia upomina faulującego Alexandra Christovao.
19:34 34 -- Rzut rożny dla Korony Kielce. Od bramki ponownie Kudła.
19:32 32 -- Powrót do gry. Od bramki Dawid Kudła. Ładna i składna akcja Zagłębiaków, niestety bez konsekwencji.
19:31 31 -- Pogoda nas nie rozpieszcza. Przerwa na uzupełnienie płynów.
19:30 30 -- Jakub Mrozik uderzył zza pola karnego. Dawid Kudła jak zawsze czujny.
19:28 28 -- Arkadiusz Jędrych wybił piłkę po dośrodkowaniu Kena Kallaste
19:26 26 -- Niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Jakuba Mrozika.
19:25 25 -- Groźnie pod bramka Zagłębia Sosnowiec, nogą wybija Dawid Kudła.
19:24 24 -- Rzut wolny dla Korony, ustawia się obrona Zagłębia.
19:23 23 -- Adam Banasiak zagrał dobrą piłkę z rzutu wolnego, a skaczący do niej Rafał Makowski był minimalnie spóźniony.
19:22 22 -- Dośrodkowanie z rogu, Arkadiusz Najemski kończy głową.
19:20 20 -- Głośny doping kibiców Zagłębia. Bardzo dobre podanie, lecz za mocne, do Konrada Wrzesińskiego, który niestety nie dobiegł do piłki.
19:18 18 -- Dobre rozegranie piłki przez Mateusza Cichockiego, Sulewski wstrzelił w pole karne.
19:17 17 -- Alexandre Cristovao na spalonym po podaniu Adama Banasiaka.
19:16 16 -- Jakub Mrozik w dośrodkowanie z rzutu rożnego zagrał za mocno. Piłka przeleciała nad polem karnym i wyszła poza boczną linię
19:15 15 -- Rzut rożny dla Korony, piłka wychodzi poza druga stronę murawy.
19:12 12 -- Arkadiusz Najemski przejął piłkę dośrodkowaną w pole karne przez Gorana Cvijanovicia.
19:12 12 -- Akcja rozpoczęta od naszej bramki. Adam Banasiak podążał za piłką, niewiele brakło, lecz szybszy był bramkarz gości.
19:11 11 -- Strzał Kielczan ponad bramką. Rozpoczyna Dawid Kudła.
19:08 8 -- Kolejna próba naszego napastnika odparta przez bramkarza gości.
19:07 90+2 -- Faul w ataku Roberta Sulewskiego, rzut wolny dla Kileczan.
19:07 7 -- Alexandre Cristovao sfaulował Elhadjiego Pape Diawa.
19:06 6 -- Bardzo dobre dogranie do Alexandra Christovao, niestety strzał bardzo lekki.
19:05 5 -- Ken Kallaste minął Roberta Sulewskiego na skrzydle, ale bardzo źle dośrodkował. Od bramki Dawid Kudła.
19:03 3 -- Zamieszanie pod bramką Zagłębia. Łapie Dawid Kudła.
19:01 2 -- Tomasz Nowak minął zwodem rywali. Róg dla gospodarzy.
19:00 1 -- W środku boiska Elhadji Pape Diaw faulował Alexandra Cristovao.
18:59 1 Whistle Drużyny już na boisku. Rozpocznie Korona Kielce. Zaczynamy!
18:52 0 -- Już tylko 8 minut dzieli nas od rozpoczęcia spotkania. Pogoda nie rozpieszcza, a zmiany zarówno w drużynie gości, jak i gospodarzy są znaczące.
18:27 0 Shirt Skład Korony: Gostomski - Kovacević, Cvijanović, Możdżeń, Kallaste, Burdenski, Kosakiewicz, Pape Djibril Diaw, Mrozik, Argyris, Soriano. Rezerwa: Hamrol, Miś, Cebula, Kacharava, Żubrowski, Jukić, Rymaniak.
18:23 0 Shirt Skład Zagłębia: Kudła - Sulewski, Jędrych, Najemski, Wrzesiński - Cichocki, Nowak - Mularczyk, Makowski, Banasiak - Cristovao. Rezerwa: Perdijić - Nawotka, Janosz, Lewicki, Krzykowski, Kieca, Łuczak.
18:22 0 Stopwatch Witamy! O 19:00 rozpocznie się spotkanie 1/16 Pucharu Polski. Zagłębie podejmuje ekipę z Lotto Ekstraklasy - Koronę Kielce.