Zagłębie II Sosnowiec

KLASA OKRĘGOWA "ZINA" GRUPA 4 SEZON 2018/19


Zobacz terminarz oraz tabelę klikając TUTAJ

Terminarz Zagłębia II Sosnowiec - czyli rozgrywek klasy okręgowej Zina (2018/19):

Runda jesienna:

Cyklon Rogoźnik - Zagłębie II Sosnowiec 1:4 (11 sierpnia o godz. 17:00)
Zagłębie II Sosnowiec - Drama Zbrosławice 1:1 (15 sierpnia o godz. 17:00)
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) - Zagłębie II Sosnowiec 3:2 (18 sierpnia o godz. 17:00)
Zagłębie II Sosnowiec - AKS Górnik Niwka 4:1 (26 sierpnia o godz. 11:00)
Źródło Kromołów - Zagłębie II Sosnowiec 4:4 (1 września o godz. 11:00)
Zagłębie II Sosnowiec - Górnik Bobrowniki Śląskie 4:1 (9 września o godz. 11:00)
Orzeł Miedary - Zagłębie II Sosnowiec 5:2 (15 września o godz. 11:00)
Zagłębie II Sosnowiec - Sokół Orzech 5:1 (23 września o godz. 11:00)
Górnik Wojkowice - Zagłębie II Sosnowiec 5:1 (29 września o godz. 16:00)
Odra Miasteczko Śląskie - Zagłębie II Sosnowiec 0:4 (6 października o godz. 11:00)
Zagłębie II Sosnowiec - Silesia Miechowice 5:0 (14 października o godz. 11:00)
SKS Łagisza - Zagłębie II Sosnowiec 0:0 (20 października o godz. 11:00)
Zagłębie II Sosnowiec - Szczakowianka Jaworzno 1:1 (28 października o godz. 11:00)
Łazowianka Łazy - Zagłębie II Sosnowiec 2:0 (4 listopada o godz. 11:00)
Zagłębie II Sosnowiec - Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1:3 (11 listopada o godz. 11:00)

Runda wiosenna:

Zagłębie II Sosnowiec - Cyklon Rogoźnik
Drama Zbrosławice - Zagłębie II Sosnowiec
Zagłębie II Sosnowiec - Tęcza Błędów
AKS Górnik Niwka - Zagłębie II Sosnowiec
Zagłębie II Sosnowiec - Źródło Kromołów
Górnik Bobrowniki Śląskie - Zagłębie II Sosnowiec
Zagłębie II Sosnowiec - Orzeł Miedary
Sokół Orzech - Zagłębie II Sosnowiec
Zagłębie II Sosnowiec - Górnik Wojkowice
Zagłębie II Sosnowiec - Odra Miasteczko Śląskie
Silesia Miechowice - Zagłębie II Sosnowiec
Zagłębie II Sosnowiec - SKS Łagisza
Szczakowianka Jaworzno - Zagłębie II Sosnowiec
Zagłębie II Sosnowiec - Łazowianka Łazy
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie - Zagłębie II Sosnowiec