Zagłębie II Sosnowiec

KLASA OKRĘGOWA "ZINA" GRUPA 4 SEZON 2019/20


Zobacz terminarz oraz tabelę klikając TUTAJ

Terminarz Zagłębia II Sosnowiec - czyli rozgrywek klasy okręgowej Zina (2019/20):

Runda jesienna:

GKS Wawel Wirek - Zagłębie II Sosnowiec 5:1 (10 sierpnia o godz. 15:15)
Zagłębie II Sosnowiec - BKS Sparta Katowice 2:3 (18 sierpnia o godz. 11:00)
LKS Orzeł Mokre - Zagłębie II Sosnowiec 2:8 (24 sierpnia o godz. 17:00)
Zagłębie II Sosnowiec - ŚKS Naprzód Lipiny 3:0 (28 sierpnia o godz. 17:30)
LKS Tęcza Błędów - Zagłębie II Sosnowiec 3:1 (31 sierpnia o godz. 17:00)
JSP Szczakowianka - Zagłębie II Sosnowiec 4:1 (8 września o godz. 11:00)
AKS Górnik Niwka - Zagłębie II Sosnowiec 1:2 (14 września o godz. 16:00)
Zagłębie II Sosnowiec - KS Górnik Piaski 3:0 (22 września o godz. 11:00)
KS Niwy Brudzowice - Zagłębie II Sosnowiec 7:2 (28 września o godz. 15:30)
Zagłębie II Sosnowiec - MKS Górnik Wojkowice 1:4 (6 października o godz. 11:00)
GKS Urania Ruda Śląska - Zagłębie II Sosnowiec (12 października o godz. 11:00)
Zagłębie II Sosnowiec - LGKS 38 Podlesianka Katowice (20 października o godz. 11:00)
KS Cyklon Rogoźnik - Zagłębie II Sosnowiec (26 października o godz. 14:30)
Zagłębie II Sosnowiec - LKS Źródło Kromołów (3 listopada o godz. 11:00)
UKS MK Górnik Katowice - Zagłębie II Sosnowiec (9 listopada o godz. 11:00)
Zagłębie II Sosnowiec - LKS Pogoń Imielin (16 listopada o godz. 14:00)
MKS Siemianowiczanka - Zagłębie II Sosnowiec (23 listopada o godz. 13:30)

Runda wiosenna:

Zagłębie II Sosnowiec - GKS Wawel Wirek (21 marca o godz.)
BKS Sparta Katowice - Zagłębie II Sosnowiec (28 marca o godz.)
Zagłębie II Sosnowiec - LKS Orzeł Mokre (4 kwietnia o godz.)
ŚKS Naprzód Lipiny - Zagłębie II Sosnowiec (11 kwietnia o godz.)
Zagłębie II Sosnowiec - LKS Tęcza Błędów (18 kwietnia o godz.)
JSP Szczakowianka - Zagłębie II Sosnowiec (22 kwietnia o godz.)
Zagłębie II Sosnowiec - AKS Górnik Niwka (25 kwietnia o godz.)
KS Górnik Piaski - Zagłębie II Sosnowiec (2 maja o godz.)
Zagłębie II Sosnowiec - KS Niwy Brudzowice (6 maja o godz.)
MKS Górnik Wojkowice - Zagłębie II Sosnowiec (9 maja o godz.) 
Zagłębie II Sosnowiec - GKS Urania Ruda Śląska (16 maja o godz.)
LGKS 38 Podlesianka Katowice - Zagłębie II Sosnowiec (23 maja o godz.)
Zagłębie II Sosnowiec - KS Cyklon Rogoźnik (30 maja o godz.)
LKS Źródło Kromołów - Zagłębie II Sosnowiec (3 czerwca o godz.)
Zagłębie II Sosnowiec - UKS MK Górnik Katowice (6 czerwca o godz.)
LKS Pogoń Imielin - Zagłębie II Sosnowiec (13 czerwca o godz.)
Zagłębie II Sosnowiec - MKS Siemianowiczanka (20 czerwca o godz.)