DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2023-12-03 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Bombaj Tandoori dołącza do hokejowego Zagłębia Sosnowiec

Bombaj Tandoori dołącza do hokejowego Zagłębia Sosnowiec

3 sierpnia 2022

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że do grona naszych sponsorów dołącza firma wielobranżowa Ganges, która jest właścicielem jedynej w swoim rodzaju restauracji indyjskiej w Sosnowcu – Bombaj Tandoori.

Wielkim sukcesem okazało się otwarcie pierwszej w województwie śląskim indyjskiej restauracji o wdzięcznej i trochę tajemniczej dla polskiego odbiorcy nazwie Bombaj Tandoori. Kawałek Indii w środku sosnowieckiego miasta okazał się strzałem w dziesiątkę. Niepowtarzalny wystrój, woń kadzideł, obsługa w tradycyjnych, indyjskich strojach to tylko połowa sukcesu, ponieważ największa zaleta tego miejsca to smaczne i zdrowe orientalne potrawy przygotowywane przez mistrzów sztuki kulinarnej z Bengalu. W 2022 roku Bombaj Tandoori obchodzi dwudzieste piąte urodziny swojej działalności. Zainteresowanie lokalem rośnie, a klientów przyciąga niezmienność w serwowaniu egzotycznych i aromatycznych potraw przyrządzanych m. in. w prawdziwym indyjskim piecu Tandoori. Na uwagę zasługuje bogactwo oferowanych potraw zarówno mięsnych jak i wegetariańskich.

Cieszymy się, że w tak szczególnym momencie udało nam się nawiązać współpracę i mamy nadzieję, że wspólnie będziemy świętować nasze sukcesy – przekazał dyrektor sekcji – Piotr Majewski.

Więcej informacji na temat restauracji Bombaj Tandoori można znaleźć tutaj – link do strony.

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin