DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-08-08 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Król strzelców nadal w Zagłębiu

Król strzelców nadal w Zagłębiu

15 czerwca 2024

Reprezentant Polski i uczestnik Mistrzostw Świata Elity w Ostrawie czyli Patryk Krężołek złożył podpis pod nowym kontraktem.

Krężołek w minionym sezonie został królem strzelców sezonu zasadniczego i mimo wielu ofert związał się nowym kontraktem z naszym zespołem.

Po Mistrzostwach Świata otrzymałem kilka ofert z Polski i zagranicy. Zagraniczne propozycje były ciekawe, jednak chciałem zostać tutaj. Jeśli chodzi o Polskę, uznałem, że mój sezon w Sosnowcu był świetnym krokiem po Katowicach. Czułem się w tej drużynie bardzo dobrze, a atmosfera w klubie jest wyjątkowo pozytywna. Przez cały sezon mieliśmy wsparcie kibiców, sztabu i zarządu. To bardzo ważne dla mnie – przekazał Patryk Krężołek.

Przypomnijmy, że w minionym sezonie „Krężoł” był czołową postacią sosnowieckiego Zagłębia.

Widząc ambitne plany na przyszły sezon, uznałem, że najlepszym wyborem będzie pozostanie w Sosnowcu. Cieszę się, że mogę kontynuować grę w klubie, w którym czuję się doskonale i jestem gotowy na nowe wyzwania. Wszyscy tutaj chcą osiągnąć sukces – dodał Krężołek.

Jak wyglądały statystki najlepszego zawodnika Zagłębia w minionym sezonie? 25-letni napastnik w 40 meczach sezonu zasadniczego strzelił 22 gole i zanotował 9 kluczowych podań. W 6 spotkaniach fazy play-off zdobył bramkę, a przy kolejnych pięciu trafieniach asystował.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin