DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-03-05 18:30

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Rozpoczynamy współpracę z portalem Z Klepy

Rozpoczynamy współpracę z portalem Z Klepy

5 września 2022

Sezon 2022/2023 rozpoczyna naszą współpracę z portalem zklepy.pl, który zajmuje się niczym innym jak tematyką hokejową.

Logo portalu możecie zobaczyć na zaprezentowanych w miniony piątek koszulkach meczowych naszej drużyny oraz na bandzie Stadionu Zimowego.

Profesjonalizm oraz szeroka wiedza hokejowa, to na pewno dwa aspekty, które zdecydowały o tym, że to właśnie portal Z Klepy będzie w tym sezonie naszym partnerem. Bardzo cieszymy się, że wspólnie będziemy mogli przeżywać hokejowe emocje – podsumował Dyrektor Sekcji Hokeja na Lodzie – Piotr Majewski.

Podczas podpisania umowy obecnych było dwóch przedstawicieli www.zklepy.pl. 

Cieszymy się, że możemy rozpocząć współpracę z Zagłębiem Sosnowiec. Jest to klub z wielkimi tradycjami, który już w bardzo bliskiej przyszłości przenosi się na nowe lodowisko. Nasze relacje zawsze były bardzo dobre, zarówno od strony medialnej jak i kibicowskiej – przekazał przedstawiciel portalu, Mateusz Pawlik.

Dziękujemy za zaufanie!

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin