DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2021-12-05 17:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>261</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / PHL 2021/2022

Kolejka 1

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-09-10 18:30 KH Energa Toruń 6:4 RE-PLAST Unia Oświęcim
2021-09-10 18:00 Tauron Podhale 2:5 GKS Katowice
2021-09-10 18:00 Ciarko STS Sanok 0:2 GKS Tychy
2021-09-10 18:30 Comarch Cracovia 4:3k. Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 2

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-09-28 18:00 JKH GKS Jastrzębie 3:2 Comarch Cracovia
2021-09-12 18:00 Ciarko STS Sanok 1:6 GKS Katowice
2021-09-12 17:00 Tauron Podhale 2:5 KH Energa Toruń
2021-09-12 17:00 Zagłębie Sosnowiec 4:5k. GKS Tychy

Kolejka 3

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-09-17 18:00 RE-PLAST Unia Oświęcim 3:4 Tauron Podhale
2021-09-16 18:30 KH Energa Toruń 2:0 Ciarko STS Sanok
2021-09-17 18:00 GKS Tychy 1:3 JKH GKS Jastrzębie
2021-09-17 19:00 Zagłębie Sosnowiec 2:5 GKS Katowice

Kolejka 4

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-09-19 18:30 Comarch Cracovia 2:0 GKS Tychy
2021-09-19 17:00 JKH GKS Jastrzębie 2:3 GKS Katowice
2021-09-19 18:00 Ciarko STS Sanok 4:2 RE-PLAST Unia Oświęcim
2021-09-19 17:00 Zagłębie Sosnowiec 5:4d. KH Energa Toruń

Kolejka 5

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-09-21 18:00 Tauron Podhale 2:4 Ciarko STS Sanok
2021-09-21 18:30 KH Energa Toruń 4:2 JKH GKS Jastrzębie
2021-09-21 18:30 Comarch Cracovia 1:3 GKS Katowice
2021-09-21 18:00 RE-PLAST Unia Oświęcim 6:2 Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 6

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-09-24 18:00 GKS Tychy 4:3 GKS Katowice
2021-09-24 18:30 Comarch Cracovia 4:3 KH Energa Toruń
2021-09-23 18:00 JKH GKS Jastrzębie 2:4 RE-PLAST Unia Oświęcim
2021-09-24 19:00 Zagłębie Sosnowiec 10:2 Tauron Podhale

Kolejka 7

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-09-26 17:00 Tauron Podhale 0:10 JKH GKS Jastrzębie
2021-09-26 17:00 RE-PLAST Unia Oświęcim 2:3 Comarch Cracovia
2021-09-26 18:00 Ciarko STS Sanok 6:0 Zagłębie Sosnowiec
2021-09-26 17:00 KH Energa Toruń 2:3 GKS Tychy

Kolejka 8

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-10-01 18:00 GKS Tychy 1:5 RE-PLAST Unia Oświęcim
2021-10-01 18:30 GKS Katowice 4:1 KH Energa Toruń
2021-09-30 18:00 Comarch Cracovia 4:0 Tauron Podhale
2021-10-01 18:00 JKH GKS Jastrzębie 5:4 Ciarko STS Sanok

Kolejka 9

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-10-03 17:00 Zagłębie Sosnowiec 2:4 JKH GKS Jastrzębie
2021-10-03 18:00 Ciarko STS Sanok 1:3 Comarch Cracovia
2021-10-12 18:00 Tauron Podhale 0:2 GKS Tychy
2021-10-03 17:00 RE-PLAST Unia Oświęcim 4:2 GKS Katowice

Kolejka 10

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-10-08 18:00 RE-PLAST Unia Oświęcim 2:6 KH Energa Toruń
2021-10-08 18:30 GKS Katowice 3:0 Tauron Podhale
2021-10-08 18:00 GKS Tychy 4:5 Ciarko STS Sanok
2021-10-07 19:00 Zagłębie Sosnowiec 3:2 Comarch Cracovia

Kolejka 11

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-11-02 18:30 Comarch Cracovia 5:3 JKH GKS Jastrzębie
2021-10-10 17:00 GKS Tychy 7:4 Zagłębie Sosnowiec
2021-10-10 17:00 GKS Katowice 5:4 Ciarko STS Sanok
2021-10-10 00:00 KH Energa Toruń 4:2 Tauron Podhale

Kolejka 12

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-10-15 18:00 Tauron Podhale 1:6 RE-PLAST Unia Oświęcim
2021-10-15 18:00 Ciarko STS Sanok 3:10 KH Energa Toruń
2021-10-14 18:30 GKS Katowice 0:2 Zagłębie Sosnowiec
2021-10-15 18:00 JKH GKS Jastrzębie 3:2 GKS Tychy

Kolejka 13

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-10-17 17:00 GKS Tychy 1:2d. Comarch Cracovia
2021-10-17 17:00 GKS Katowice 5:2 JKH GKS Jastrzębie
2021-10-17 17:00 RE-PLAST Unia Oświęcim 2:1 Ciarko STS Sanok
2021-10-17 17:00 KH Energa Toruń 5:4 Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 14

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-10-21 18:00 Ciarko STS Sanok 7:2 Tauron Podhale
2021-10-22 19:00 Zagłębie Sosnowiec 2:9 RE-PLAST Unia Oświęcim
2021-10-22 18:00 JKH GKS Jastrzębie 2:0 KH Energa Toruń
2021-10-22 18:30 GKS Katowice 4:2 Comarch Cracovia

Kolejka 15

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-10-24 17:00 GKS Katowice 5:2 GKS Tychy
2021-10-24 17:00 KH Energa Toruń 1:3 Comarch Cracovia
2021-10-24 17:00 RE-PLAST Unia Oświęcim 5:2 JKH GKS Jastrzębie
2021-10-24 17:00 Tauron Podhale 1:2 Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 16

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-10-26 19:00 Zagłębie Sosnowiec 2:3d. Ciarko STS Sanok
2021-10-26 18:00 JKH GKS Jastrzębie 4:2 Tauron Podhale
2021-10-26 18:30 Comarch Cracovia 4:6 RE-PLAST Unia Oświęcim
2021-10-26 18:00 GKS Tychy 6:0 KH Energa Toruń

Kolejka 17

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-10-29 18:30 KH Energa Toruń 2:1 GKS Katowice
2021-10-28 18:00 RE-PLAST Unia Oświęcim 4:2 GKS Tychy
2021-10-29 18:00 Tauron Podhale 5:4k. Comarch Cracovia
2021-10-29 18:00 Ciarko STS Sanok 4:3 JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 18

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-10-31 17:00 JKH GKS Jastrzębie 7:1 Zagłębie Sosnowiec
2021-10-31 18:30 Comarch Cracovia 5:3 Ciarko STS Sanok
2021-10-31 17:00 GKS Tychy 6:1 Tauron Podhale
2021-10-31 17:00 GKS Katowice 2:3k. RE-PLAST Unia Oświęcim

Kolejka 19

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-11-05 18:30 KH Energa Toruń 0:4 RE-PLAST Unia Oświęcim
2021-11-04 18:00 Tauron Podhale 1:6 GKS Katowice
2021-11-05 18:00 Ciarko STS Sanok 2:3 GKS Tychy
2021-11-05 18:30 Comarch Cracovia 5:2 Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 20

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-11-07 17:00 JKH GKS Jastrzębie 4:3 Comarch Cracovia
2021-11-07 17:00 Zagłębie Sosnowiec 0:3 GKS Tychy
2021-11-07 18:00 Ciarko STS Sanok 2:5 GKS Katowice
2021-11-07 17:00 Tauron Podhale 5:2 KH Energa Toruń

Kolejka 21

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-11-19 18:00 RE-PLAST Unia Oświęcim 6:5 Tauron Podhale
2021-11-19 18:30 KH Energa Toruń 4:3d. Ciarko STS Sanok
2021-11-19 18:30 GKS Katowice 3:2 Zagłębie Sosnowiec
2021-11-18 18:00 GKS Tychy 5:4d. JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 22

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-10-05 18:30 Comarch Cracovia 3:4 GKS Tychy
2021-11-21 17:00 JKH GKS Jastrzębie 4:7 GKS Katowice
2021-11-21 18:00 Ciarko STS Sanok 3:2 RE-PLAST Unia Oświęcim
2021-11-21 17:00 Zagłębie Sosnowiec 1:0 KH Energa Toruń

Kolejka 23

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-11-23 18:00 Tauron Podhale 4:1 Ciarko STS Sanok
2021-11-23 18:00 RE-PLAST Unia Oświęcim 4:3 Zagłębie Sosnowiec
2021-11-23 18:30 KH Energa Toruń 0:5 JKH GKS Jastrzębie
2021-11-23 00:00 Comarch Cracovia 2:4 GKS Katowice

Kolejka 24

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-11-26 18:00 GKS Tychy 4:3 GKS Katowice
2021-11-25 18:30 Comarch Cracovia : KH Energa Toruń
2021-11-26 18:00 JKH GKS Jastrzębie 1:5 RE-PLAST Unia Oświęcim
2021-11-26 19:00 Zagłębie Sosnowiec 5:2 Tauron Podhale

Kolejka 25

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-11-28 18:00 Ciarko STS Sanok 4:2 Zagłębie Sosnowiec
2021-11-28 17:00 Tauron Podhale 1:2 JKH GKS Jastrzębie
2021-11-28 17:00 RE-PLAST Unia Oświęcim 4:2 Comarch Cracovia
2021-11-28 17:00 KH Energa Toruń 2:4 GKS Tychy

Kolejka 26

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-12-02 18:30 GKS Katowice : KH Energa Toruń
2021-12-02 18:00 GKS Tychy : RE-PLAST Unia Oświęcim
2021-12-02 18:30 Comarch Cracovia : Tauron Podhale
2021-12-02 18:00 JKH GKS Jastrzębie : Ciarko STS Sanok

Kolejka 27

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-12-05 17:00 Zagłębie Sosnowiec : JKH GKS Jastrzębie
2021-12-05 18:00 Ciarko STS Sanok : Comarch Cracovia
2021-12-05 17:00 Tauron Podhale : GKS Tychy
2021-12-05 17:00 RE-PLAST Unia Oświęcim : GKS Katowice

Kolejka 28

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-12-07 18:00 RE-PLAST Unia Oświęcim : KH Energa Toruń
2021-12-07 18:30 GKS Katowice : Tauron Podhale
2021-12-07 18:00 GKS Tychy : Ciarko STS Sanok
2021-12-07 19:00 Zagłębie Sosnowiec : Comarch Cracovia

Kolejka 29

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-12-10 18:30 Comarch Cracovia : JKH GKS Jastrzębie
2021-12-09 18:00 GKS Tychy : Zagłębie Sosnowiec
2021-12-10 18:30 GKS Katowice : Ciarko STS Sanok
2021-12-10 18:30 KH Energa Toruń : Tauron Podhale

Kolejka 30

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-12-12 00:00 Tauron Podhale : RE-PLAST Unia Oświęcim
2021-12-12 00:00 Ciarko STS Sanok : KH Energa Toruń
2021-12-12 00:00 GKS Katowice : Zagłębie Sosnowiec
2021-12-12 17:00 JKH GKS Jastrzębie : GKS Tychy

Kolejka 31

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-12-22 00:00 GKS Tychy : Comarch Cracovia
2021-12-22 00:00 GKS Katowice : JKH GKS Jastrzębie
2021-12-22 00:00 RE-PLAST Unia Oświęcim : Ciarko STS Sanok
2021-12-22 00:00 KH Energa Toruń : Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 32

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-01-04 00:00 Ciarko STS Sanok : Tauron Podhale
2022-01-04 19:00 Zagłębie Sosnowiec : RE-PLAST Unia Oświęcim
2022-01-04 00:00 JKH GKS Jastrzębie : KH Energa Toruń
2022-01-04 00:00 GKS Katowice : Comarch Cracovia

Kolejka 33

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-01-07 00:00 GKS Katowice : GKS Tychy
2022-01-07 00:00 KH Energa Toruń : Comarch Cracovia
2022-01-06 00:00 RE-PLAST Unia Oświęcim : JKH GKS Jastrzębie
2022-01-07 00:00 Tauron Podhale : Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 34

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-01-09 17:00 Zagłębie Sosnowiec : Ciarko STS Sanok
2022-01-09 00:00 JKH GKS Jastrzębie : Tauron Podhale
2022-01-09 00:00 Comarch Cracovia : RE-PLAST Unia Oświęcim
2022-01-09 00:00 GKS Tychy : KH Energa Toruń

Kolejka 35

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-01-13 00:00 KH Energa Toruń : GKS Katowice
2022-01-14 00:00 RE-PLAST Unia Oświęcim : GKS Tychy
2022-01-14 00:00 Tauron Podhale : Comarch Cracovia
2022-01-14 00:00 Ciarko STS Sanok : JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 36

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-01-16 00:00 JKH GKS Jastrzębie : Zagłębie Sosnowiec
2022-01-16 00:00 Comarch Cracovia : Ciarko STS Sanok
2022-01-16 00:00 GKS Tychy : Tauron Podhale
2022-01-16 00:00 GKS Katowice : RE-PLAST Unia Oświęcim

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin