DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2022-12-06 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>261</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / PHL 2022/2023

Kolejka 1

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-09-20 18:30 KH Energa Toruń 6:2 Comarch Cracovia
2022-09-09 18:00 GKS Tychy 4:5 Marma Ciarko STS Sanok
2022-09-09 18:00 JKH GKS Jastrzębie 0:4 JKH GKS Jastrzębie
2022-09-09 18:00 Unia Oświęcim 5:1 Podhale Nowy Targ

Kolejka 2

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-09-27 18:00 Unia Oświęcim 1:4 GKS Katowice
2022-09-11 19:00 JKH GKS Jastrzębie 0:4 Podhale Nowy Targ
2022-09-11 17:00 Zagłębie Sosnowiec 1:3 GKS Tychy
2022-09-27 18:00 Marma Ciarko STS Sanok 2:4 Comarch Cracovia

Kolejka 3

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-09-13 18:30 KH Energa Toruń 3:2 Marma Ciarko STS Sanok
2022-11-02 18:30 Comarch Cracovia 6:1 Zagłębie Sosnowiec
2022-09-13 18:00 GKS Tychy 6:1 Podhale Nowy Targ
2022-09-13 18:00 JKH GKS Jastrzębie 1:2 GKS Katowice

Kolejka 4

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-09-16 18:00 Unia Oświęcim 3:0 JKH GKS Jastrzębie
2022-09-16 18:00 GKS Tychy 0:1 GKS Katowice
2022-09-16 19:00 Zagłębie Sosnowiec 4:3 KH Energa Toruń
2022-09-16 18:30 Comarch Cracovia 3:2 Podhale Nowy Targ

Kolejka 5

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-09-18 18:00 Marma Ciarko STS Sanok 2:1 Zagłębie Sosnowiec
2022-09-18 17:00 KH Energa Toruń 7:0 Podhale Nowy Targ
2022-09-18 18:30 Comarch Cracovia 1:3 GKS Katowice
2022-09-18 17:00 GKS Tychy 2:4 Unia Oświęcim

Kolejka 6

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-09-23 18:00 JKH GKS Jastrzębie 3:0 GKS Tychy
2022-09-23 18:00 Unia Oświęcim 5:2 Comarch Cracovia
2022-09-23 18:30 KH Energa Toruń 2:5 GKS Katowice
2022-09-23 18:00 Marma Ciarko STS Sanok 7:3 Podhale Nowy Targ

Kolejka 7

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-09-25 17:00 Zagłębie Sosnowiec 0:3 Podhale Nowy Targ
2022-09-25 18:00 Marma Ciarko STS Sanok 4:1 GKS Katowice
2022-09-25 17:00 KH Energa Toruń 0:6 Unia Oświęcim
2022-09-25 18:30 Comarch Cracovia 7:4 JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 8

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-09-30 18:00 GKS Tychy 0:4 Comarch Cracovia
2022-09-30 19:00 JKH GKS Jastrzębie 2:1 KH Energa Toruń
2022-09-30 18:00 Unia Oświęcim 4:2 Marma Ciarko STS Sanok
2022-09-30 19:00 Zagłębie Sosnowiec 2:5 GKS Katowice

Kolejka 9

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-10-02 17:00 Podhale Nowy Targ 0:5 GKS Katowice
2022-10-02 17:00 Zagłębie Sosnowiec 1:6 Unia Oświęcim
2022-10-02 18:00 Marma Ciarko STS Sanok 1:2 JKH GKS Jastrzębie
2022-10-02 17:00 KH Energa Toruń 5:6k. GKS Tychy

Kolejka 10

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-11-06 18:30 Comarch Cracovia 4:3 KH Energa Toruń
2022-10-07 18:00 Marma Ciarko STS Sanok 1:5 GKS Tychy
2022-10-07 19:00 Zagłębie Sosnowiec 0:1 JKH GKS Jastrzębie
2022-10-07 19:00 Podhale Nowy Targ 3:8 Unia Oświęcim

Kolejka 11

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-09-20 18:00 Unia Oświęcim 6:2 GKS Katowice
2022-10-09 17:00 Podhale Nowy Targ 0:1 JKH GKS Jastrzębie
2022-10-09 17:30 GKS Tychy 2:0 Zagłębie Sosnowiec
2022-10-09 18:30 Comarch Cracovia 6:0 Marma Ciarko STS Sanok

Kolejka 12

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-10-14 18:00 Marma Ciarko STS Sanok 5:2 KH Energa Toruń
2022-10-14 19:00 Zagłębie Sosnowiec 5:4d. Comarch Cracovia
2022-10-14 18:00 Podhale Nowy Targ 0:2 GKS Tychy
2022-10-14 19:00 GKS Katowice 3:2 JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 13

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-10-16 17:00 JKH GKS Jastrzębie : Unia Oświęcim
2022-10-16 17:00 GKS Katowice : GKS Tychy
2022-10-16 17:00 KH Energa Toruń 5:4d. Zagłębie Sosnowiec
2022-10-16 17:00 Podhale Nowy Targ : Comarch Cracovia

Kolejka 14

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-10-21 19:00 Zagłębie Sosnowiec 3:0 Marma Ciarko STS Sanok
2022-10-21 18:00 Podhale Nowy Targ 2:6 KH Energa Toruń
2022-10-21 18:30 GKS Katowice 3:1 Comarch Cracovia
2022-10-21 18:00 Unia Oświęcim 2:5 GKS Tychy

Kolejka 15

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-10-23 17:00 GKS Tychy 2:4 JKH GKS Jastrzębie
2022-10-23 18:30 Comarch Cracovia 5:2 RE-PLAST Unia Oświęcim
2022-10-23 17:00 GKS Katowice 5:0 KH Energa Toruń
2022-10-23 17:00 Podhale Nowy Targ 2:3d. Marma Ciarko STS Sanok

Kolejka 16

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-10-25 18:00 Podhale Nowy Targ 1:3 Zagłębie Sosnowiec
2022-10-25 18:30 GKS Katowice 3:1 Marma Ciarko STS Sanok
2022-10-25 18:00 Unia Oświęcim 7:1 KH Energa Toruń
2022-10-25 18:00 JKH GKS Jastrzębie 1:2 Comarch Cracovia

Kolejka 17

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-10-28 18:30 Comarch Cracovia 4:3k. GKS Tychy
2022-10-28 18:30 KH Energa Toruń 2:6 JKH GKS Jastrzębie
2022-10-28 18:00 Marma Ciarko STS Sanok 1:4 Unia Oświęcim
2022-10-28 18:30 GKS Katowice 3:2 Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 18

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-10-30 17:00 GKS Katowice 4:1 Podhale Nowy Targ
2022-10-30 17:00 RE-PLAST Unia Oświęcim 2:1 Zagłębie Sosnowiec
2022-10-30 17:00 JKH GKS Jastrzębie 0:1k. Marma Ciarko STS Sanok
2022-10-30 17:00 GKS Tychy 2:1 KH Energa Toruń

Kolejka 19

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-11-04 18:30 KH Energa Toruń 3:4 Comarch Cracovia
2022-11-04 18:00 GKS Tychy 4:1 Marma Ciarko STS Sanok
2022-11-04 18:00 JKH GKS Jastrzębie 7:4 Zagłębie Sosnowiec
2022-11-04 18:00 Unia Oświęcim 5:4d. Podhale Nowy Targ

Kolejka 20

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-11-16 18:30 GKS Katowice 4:5 Unia Oświęcim
2022-11-16 18:00 Podhale Nowy Targ 5:8 JKH GKS Jastrzębie
2022-11-16 19:00 Zagłębie Sosnowiec 1:2d. GKS Tychy
2022-11-16 18:00 Marma Ciarko STS Sanok 2:3d. Comarch Cracovia

Kolejka 21

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-11-18 18:30 KH Energa Toruń 1:4 Marma Ciarko STS Sanok
2022-11-18 18:30 Comarch Cracovia 3:0 Zagłębie Sosnowiec
2022-11-18 18:00 GKS Tychy 5:2 Podhale Nowy Targ
2022-11-18 18:00 JKH GKS Jastrzębie 6:0 GKS Katowice

Kolejka 22

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-10-18 18:00 Unia Oświęcim 0:1 JKH GKS Jastrzębie
2022-11-20 17:00 GKS Katowice 1:2 GKS Tychy
2022-11-20 17:00 Zagłębie Sosnowiec 6:1 KH Energa Toruń
2022-11-20 18:00 Podhale Nowy Targ 2:3 Comarch Cracovia

Kolejka 23

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-11-23 18:00 Marma Ciarko STS Sanok 4:2 Zagłębie Sosnowiec
2022-11-22 18:30 KH Energa Toruń : Podhale Nowy Targ
2022-11-22 18:30 Comarch Cracovia 2:-1d. GKS Katowice
2022-11-22 18:00 GKS Tychy 2:1d. Unia Oświęcim

Kolejka 24

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-11-25 18:00 JKH GKS Jastrzębie 1:4 GKS Tychy
2022-11-25 18:00 Unia Oświęcim 7:4 Comarch Cracovia
2022-11-25 18:30 GKS Katowice 8:4 KH Energa Toruń
2022-11-25 18:00 Podhale Nowy Targ 2:3k. Marma Ciarko STS Sanok

Kolejka 25

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-11-27 17:00 KH Energa Toruń 4:6 RE-PLAST Unia Oświęcim
2022-11-27 17:00 GKS Katowice 3:1 Marma Ciarko STS Sanok
2022-10-18 18:00 Zagłębie Sosnowiec 3:1 Podhale Nowy Targ
2022-11-27 18:30 Comarch Cracovia 2:1d. JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 26

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-11-29 18:30 GKS Katowice 5:1 Zagłębie Sosnowiec
2022-11-29 18:00 GKS Tychy 3:2k. Comarch Cracovia
2022-11-29 18:00 JKH GKS Jastrzębie 8:1 KH Energa Toruń
2022-11-29 18:00 Unia Oświęcim 4:0 Marma Ciarko STS Sanok

Kolejka 27

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-12-02 19:00 Zagłębie Sosnowiec 1:7 RE-PLAST Unia Oświęcim
2022-12-02 18:30 GKS Katowice 4:2 Podhale Nowy Targ
2022-12-02 18:30 KH Energa Toruń 1:2d. GKS Tychy
2022-12-02 18:00 Marma Ciarko STS Sanok 3:4d. JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 28

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-12-04 18:30 Comarch Cracovia : KH Energa Toruń
2022-12-04 18:00 Marma Ciarko STS Sanok : GKS Tychy
2022-12-04 18:00 Podhale Nowy Targ : Unia Oświęcim
2022-12-11 14:30 Zagłębie Sosnowiec : JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 29

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-12-06 18:30 GKS Katowice : RE-PLAST Unia Oświęcim
2022-12-06 18:30 Comarch Cracovia : Marma Ciarko STS Sanok
2022-12-06 18:00 JKH GKS Jastrzębie : Podhale Nowy Targ
2022-12-06 18:00 GKS Tychy : Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 30

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2022-12-09 19:00 Zagłębie Sosnowiec : Comarch Cracovia
2022-12-09 18:30 GKS Katowice : JKH GKS Jastrzębie
2022-12-09 18:00 Podhale Nowy Targ : GKS Tychy
2022-12-09 18:00 Marma Ciarko STS Sanok : KH Energa Toruń

Kolejka 31

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2023-01-10 18:30 KH Energa Toruń : Zagłębie Sosnowiec
2022-12-20 18:30 Comarch Cracovia : Podhale Nowy Targ
2022-12-20 18:00 JKH GKS Jastrzębie : Unia Oświęcim
2022-12-20 18:00 GKS Tychy : GKS Katowice

Kolejka 32

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin