DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2022-11-29 18:30

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>261</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / PHL 2020/2021

Kolejka 1

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2020-09-11 18:00 Tauron Podhale 3:2k. Comarch Cracovia
2020-09-11 18:30 KH Energa Toruń 3:2 GKS Katowice
2020-09-11 18:00 Re-Plast Unia 6:1 GKH Stoczniowiec
2020-09-11 18:00 Ciarko STS Sanok 2:3 GKS Tychy
2020-09-11 19:00 JKH GKS Jastrzębie 7:2 Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 2

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2020-09-13 17:00 GKS Tychy 3:2 Re-Plast Unia
2020-09-13 17:00 GKH Stoczniowiec 1:2 JKH GKS Jastrzębie
2020-09-13 17:00 Zagłębie Sosnowiec 2:3d. GKS Katowice
2020-09-13 17:00 KH Energa Toruń 4:0 Tauron Podhale
2020-09-13 17:00 Ciarko STS Sanok 3:2k. Comarch Cracovia

Kolejka 3

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2020-09-18 18:30 Comarch Cracovia 0:5 KH Energa Toruń
2020-09-18 18:00 Tauron Podhale 2:1k. Zagłębie Sosnowiec
2020-09-18 18:30 GKH Stoczniowiec 2:4 GKS Katowice
2020-09-18 18:00 JKH GKS Jastrzębie 7:3 GKS Tychy
2020-09-18 18:00 Re-Plast Unia 3:0 Ciarko STS Sanok

Kolejka 4

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2020-09-20 17:00 Re-Plast Unia 3:1 JKH GKS Jastrzębie
2020-09-20 17:00 GKS Tychy 5:2 GKS Katowice
2020-09-20 17:00 Zagłębie Sosnowiec 2:5 Comarch Cracovia
2020-09-20 17:00 GKH Stoczniowiec 2:6 Tauron Podhale
2020-09-20 18:00 Ciarko STS Sanok 1:4 KH Energa Toruń

Kolejka 5

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2020-09-25 18:30 KH Energa Toruń 1:0 Zagłębie Sosnowiec
2020-09-25 18:30 Comarch Cracovia 5:0 GKH Stoczniowiec
2020-09-25 18:00 Tauron Podhale 4:5 GKS Tychy
2020-09-25 19:30 GKS Katowice 2:1d. Re-Plast Unia
2020-09-25 18:00 JKH GKS Jastrzębie 4:2 Ciarko STS Sanok

Kolejka 6

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2020-09-27 17:00 JKH GKS Jastrzębie 3:1 GKS Katowice
2020-09-27 17:00 Re-Plast Unia 4:3 Tauron Podhale
2020-09-27 17:00 GKS Tychy 4:3 Comarch Cracovia
2020-09-27 17:00 GKH Stoczniowiec 2:3 KH Energa Toruń
2020-09-27 18:00 Ciarko STS Sanok 1:0 Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 7

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2020-10-02 19:00 Zagłębie Sosnowiec 8:5 GKH Stoczniowiec
2020-10-02 18:30 KH Energa Toruń 2:3 GKS Tychy
2020-10-02 18:30 Comarch Cracovia 5:4d. Re-Plast Unia
2020-10-02 18:00 Tauron Podhale 3:2 JKH GKS Jastrzębie
2020-10-02 18:30 GKS Katowice 2:0 Ciarko STS Sanok

Kolejka 8

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2020-11-10 18:00 GKS Katowice 2:0 Tauron Podhale
2020-10-27 18:00 JKH GKS Jastrzębie 6:1 Comarch Cracovia
2020-10-27 18:00 Re-Plast Unia 2:1 KH Energa Toruń
2020-10-04 17:00 GKS Tychy 7:2 Zagłębie Sosnowiec
2020-10-04 18:00 Ciarko STS Sanok 3:1 GKH Stoczniowiec

Kolejka 9

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2020-10-09 19:00 Zagłębie Sosnowiec 1:5 Re-Plast Unia
2020-10-09 18:30 GKH Stoczniowiec 0:7 GKS Tychy
2020-10-09 18:30 KH Energa Toruń 2:3 JKH GKS Jastrzębie
2020-10-09 18:00 Comarch Cracovia 1:5 GKS Katowice
2020-10-09 18:00 Ciarko STS Sanok 2:4 Tauron Podhale

Kolejka 10

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2020-11-18 18:30 GKS Katowice 0:1 KH Energa Toruń
2020-10-11 18:30 Comarch Cracovia 1:0 Tauron Podhale
2020-10-11 17:00 Zagłębie Sosnowiec 1:6 JKH GKS Jastrzębie
2020-10-11 17:00 GKH Stoczniowiec 0:6 Re-Plast Unia
2020-10-11 17:00 GKS Tychy 3:2 Ciarko STS Sanok

Kolejka 11

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2020-12-08 18:00 Tauron Podhale 4:3 KH Energa Toruń
2020-11-10 18:00 JKH GKS Jastrzębie 6:0 GKH Stoczniowiec
2020-10-28 18:30 GKS Katowice 5:2 Zagłębie Sosnowiec
2020-10-16 18:30 Comarch Cracovia 1:3 Ciarko STS Sanok
2020-10-16 18:00 Re-Plast Unia 2:3k. GKS Tychy

Kolejka 12

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2020-12-01 18:30 KH Energa Toruń 5:3 Comarch Cracovia
2020-11-30 18:30 GKS Katowice 6:0 GKH Stoczniowiec
2020-10-18 18:00 Ciarko STS Sanok 3:4 Re-Plast Unia
2020-10-18 17:00 Zagłębie Sosnowiec 3:5 Tauron Podhale
2020-10-18 17:00 JKH GKS Jastrzębie 0:1 GKS Tychy

Kolejka 13

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2020-10-27 18:00 Tauron Podhale 5:1 GKH Stoczniowiec
2020-10-23 18:30 GKS Katowice 4:1 GKS Tychy
2020-10-23 18:30 Comarch Cracovia 6:0 Zagłębie Sosnowiec
2020-10-23 18:30 KH Energa Toruń 5:1 Ciarko STS Sanok
2020-10-23 18:00 JKH GKS Jastrzębie 8:10 Re-Plast Unia

Kolejka 14

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2020-10-25 18:00 Ciarko STS Sanok 1:6 JKH GKS Jastrzębie
2020-10-25 17:00 Zagłębie Sosnowiec 3:5 KH Energa Toruń
2020-10-25 17:00 GKH Stoczniowiec 0:8 Comarch Cracovia
2020-10-25 17:00 GKS Tychy 4:2 Tauron Podhale
2020-10-25 17:00 Re-Plast Unia 3:4k. GKS Katowice

Kolejka 15

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2020-10-30 19:00 GKS Katowice 2:5 JKH GKS Jastrzębie
2020-10-30 19:00 Comarch Cracovia 2:4 GKS Tychy
2020-10-30 19:00 Zagłębie Sosnowiec 1:2 Ciarko STS Sanok
2020-10-30 18:30 KH Energa Toruń 6:0 GKH Stoczniowiec
2020-10-30 18:00 Tauron Podhale 4:2 Re-Plast Unia

Kolejka 16

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2020-11-13 18:30 GKH Stoczniowiec 3:0 Zagłębie Sosnowiec
2020-11-13 18:00 GKS Tychy 4:1 KH Energa Toruń
2020-11-13 18:00 Re-Plast Unia 4:5 Comarch Cracovia
2020-11-13 18:00 JKH GKS Jastrzębie 7:1 Tauron Podhale
2020-11-13 18:00 Ciarko STS Sanok 0:5 GKS Katowice

Kolejka 17

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2020-11-15 18:30 Comarch Cracovia 2:3 JKH GKS Jastrzębie
2020-11-15 18:00 Tauron Podhale 4:2 GKS Katowice
2020-11-15 17:00 KH Energa Toruń 4:0 Re-Plast Unia
2020-11-15 17:00 Zagłębie Sosnowiec 5:8 GKS Tychy
2020-11-15 17:00 GKH Stoczniowiec 2:4 Ciarko STS Sanok

Kolejka 18

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2020-11-20 18:30 GKS Katowice 3:4 Comarch Cracovia
2020-11-20 18:00 GKS Tychy 8:0 GKH Stoczniowiec
2020-11-20 18:00 Re-Plast Unia 3:2 Zagłębie Sosnowiec
2020-11-20 18:00 JKH GKS Jastrzębie 6:5 KH Energa Toruń
2020-11-20 18:00 Tauron Podhale 4:2 Ciarko STS Sanok

Kolejka 19

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2020-11-22 18:00 Tauron Podhale 2:1d. Comarch Cracovia
2020-11-22 18:00 Ciarko STS Sanok 3:1 GKS Tychy
2020-11-22 17:00 GKS Katowice 3:2d. KH Energa Toruń
2020-11-22 17:00 JKH GKS Jastrzębie 4:2 Zagłębie Sosnowiec
2020-11-22 17:00 GKH Stoczniowiec 4:2 Re-Plast Unia

Kolejka 20

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-02-02 18:30 KH Energa Toruń 4:0 Tauron Podhale
2020-11-27 19:00 Zagłębie Sosnowiec 2:7 GKS Katowice
2020-11-27 18:30 GKH Stoczniowiec 1:5 JKH GKS Jastrzębie
2020-11-27 18:00 GKS Tychy 5:4k. Re-Plast Unia
2020-11-27 18:00 Ciarko STS Sanok 2:4 Comarch Cracovia

Kolejka 21

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2020-11-29 18:30 Comarch Cracovia 4:2 KH Energa Toruń
2020-11-29 18:00 Tauron Podhale 5:0 Zagłębie Sosnowiec
2020-11-29 18:00 GKS Tychy 2:7 JKH GKS Jastrzębie
2020-11-29 17:00 GKS Katowice 2:1 GKH Stoczniowiec
2020-11-29 17:00 Re-Plast Unia 4:0 Ciarko STS Sanok

Kolejka 22

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2020-12-04 19:00 Zagłębie Sosnowiec 2:5 Comarch Cracovia
2020-12-04 18:30 GKH Stoczniowiec 1:13 Tauron Podhale
2020-12-04 18:00 Re-Plast Unia 0:3 JKH GKS Jastrzębie
2020-12-04 18:00 GKS Tychy 3:4d. GKS Katowice
2020-12-04 18:00 Ciarko STS Sanok 2:4 KH Energa Toruń

Kolejka 23

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2020-12-06 19:00 Comarch Cracovia 8:1 GKH Stoczniowiec
2020-12-06 18:00 Tauron Podhale 0:3 GKS Tychy
2020-12-06 17:00 KH Energa Toruń 4:3k. Zagłębie Sosnowiec
2020-12-06 17:00 JKH GKS Jastrzębie 6:2 Ciarko STS Sanok
2020-12-06 00:00 GKS Katowice 0:1 Re-Plast Unia

Kolejka 24

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2020-12-11 18:30 Comarch Cracovia 4:5k. GKS Tychy
2020-12-11 18:30 GKH Stoczniowiec 0:6 KH Energa Toruń
2020-12-11 18:00 JKH GKS Jastrzębie 1:2 GKS Katowice
2020-12-11 18:00 Re-Plast Unia 2:3d. Tauron Podhale
2020-12-11 18:00 Ciarko STS Sanok 6:2 Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 25

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-01-06 19:00 Zagłębie Sosnowiec 5:2 GKH Stoczniowiec
2021-01-05 18:30 GKS Katowice 6:1 Ciarko STS Sanok
2021-01-05 18:00 KH Energa Toruń 6:3 GKS Tychy
2021-01-05 18:00 Re-Plast Unia 3:5 Comarch Cracovia
2021-01-05 18:00 Tauron Podhale 2:3 JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 26

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-01-08 18:30 GKS Katowice 1:2 Tauron Podhale
2021-01-08 18:00 JKH GKS Jastrzębie 2:1d. Comarch Cracovia
2021-01-08 18:00 Re-Plast Unia 3:2 KH Energa Toruń
2021-01-08 18:00 GKS Tychy 7:3 Zagłębie Sosnowiec
2021-01-08 18:00 Ciarko STS Sanok 2:1 GKH Stoczniowiec

Kolejka 27

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-01-10 18:30 Comarch Cracovia 2:5 GKS Katowice
2021-01-10 18:00 Tauron Podhale 1:3 Ciarko STS Sanok
2021-01-10 17:00 GKH Stoczniowiec 0:2 GKS Tychy
2021-01-10 17:00 Zagłębie Sosnowiec 3:2 Re-Plast Unia
2021-01-10 17:00 KH Energa Toruń 4:1 JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 28

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-01-15 18:30 Comarch Cracovia 3:0 Tauron Podhale
2021-01-15 18:30 KH Energa Toruń 1:3 GKS Katowice
2021-01-15 19:00 Zagłębie Sosnowiec 1:8 JKH GKS Jastrzębie
2021-01-15 18:00 Re-Plast Unia 3:1 GKH Stoczniowiec
2021-01-15 18:00 GKS Tychy 5:0 Ciarko STS Sanok

Kolejka 29

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-01-17 17:00 Re-Plast Unia 3:2 GKS Tychy
2021-01-17 13:00 JKH GKS Jastrzębie 4:2 GKH Stoczniowiec
2021-01-17 17:00 GKS Katowice 5:0 Zagłębie Sosnowiec
2021-01-17 18:00 Tauron Podhale 2:3d. KH Energa Toruń
2021-01-17 18:30 Comarch Cracovia 4:5d. Ciarko STS Sanok

Kolejka 30

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-01-22 18:30 KH Energa Toruń 4:2 Comarch Cracovia
2021-01-22 19:00 Zagłębie Sosnowiec 3:4 Tauron Podhale
2021-02-02 18:30 GKH Stoczniowiec 2:8 GKS Katowice
2021-01-22 18:00 GKS Tychy 7:3 JKH GKS Jastrzębie
2021-01-22 18:00 Ciarko STS Sanok 1:3 Re-Plast Unia

Kolejka 31

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-01-24 18:30 Comarch Cracovia 8:1 Zagłębie Sosnowiec
2021-01-24 18:00 Tauron Podhale 6:1 GKH Stoczniowiec
2021-01-24 17:00 KH Energa Toruń 7:2 Ciarko STS Sanok
2021-01-24 17:00 JKH GKS Jastrzębie 4:0 Re-Plast Unia
2021-01-24 17:00 GKS Katowice 1:3 GKS Tychy

Kolejka 32

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-01-29 19:00 Zagłębie Sosnowiec 4:3d. KH Energa Toruń
2021-01-29 18:30 GKH Stoczniowiec 0:5 Comarch Cracovia
2021-01-29 18:00 GKS Tychy 3:1 Tauron Podhale
2021-01-29 18:00 Re-Plast Unia 1:2k. GKS Katowice
2021-01-29 18:00 Ciarko STS Sanok 2:3k. JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 33

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-01-31 18:00 Tauron Podhale 1:0k. Re-Plast Unia
2021-01-31 17:00 GKS Katowice 2:4 JKH GKS Jastrzębie
2021-01-31 GKS Tychy 5:1 Comarch Cracovia
2021-01-31 17:00 KH Energa Toruń 3:1 GKH Stoczniowiec
2021-01-31 17:00 Zagłębie Sosnowiec 4:2 Ciarko STS Sanok

Kolejka 34

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-02-05 18:30 GKH Stoczniowiec 0:11 Zagłębie Sosnowiec
2021-02-05 18:00 GKS Tychy 4:3 KH Energa Toruń
2021-02-05 18:00 Ciarko STS Sanok 1:2 GKS Katowice
2021-01-26 18:30 Comarch Cracovia 2:4 Re-Plast Unia
2021-01-26 18:00 JKH GKS Jastrzębie 3:2d. Tauron Podhale

Kolejka 35

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-02-17 18:00 Zagłębie Sosnowiec 6:5d. GKS Tychy
2021-02-17 18:00 Comarch Cracovia 3:2 JKH GKS Jastrzębie
2021-02-17 18:00 KH Energa Toruń 5:2 Re-Plast Unia
2021-02-17 18:00 GKH Stoczniowiec 2:3 Ciarko STS Sanok
2021-02-17 18:00 Tauron Podhale 3:1 GKS Katowice

Kolejka 36

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-02-19 18:00 GKS Katowice 1:10 Comarch Cracovia
2021-02-19 18:00 GKS Tychy 10:0 GKH Stoczniowiec
2021-02-19 18:00 Re-Plast Unia 4:1 Zagłębie Sosnowiec
2021-02-19 18:00 JKH GKS Jastrzębie 7:4 KH Energa Toruń
2021-02-19 18:00 Ciarko STS Sanok 5:2 Tauron Podhale

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin