Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Polstal dalej z Zagłębiem!

Polstal dalej z Zagłębiem!

2 marca 2022

Z przyjemnością informujemy, że firma Polstal nadal „gra” z Zagłębiem Sosnowiec. Na mocy ostatnich porozumień firma z branży stalowej zwiększyła swoje wsparcie dla czerwono – zielono – białych. Jest to jeden z najdłużej obecnie wspierających nasz klub sponsorów.

Działamy na rynku wyrobów hutniczych od 2003 roku, pracując w siedzibie firmy Polstal S.J. w Sosnowcu. Od pierwszych dni naszej działalności stawiamy sobie za cel dostarczanie najwyższej jakości wyrobów hutniczych do naszych polskich i zagranicznych kontrahentówmówi Arkadiusz Krawiec, współwłaściciel firmy.

W ofercie firmy Polstal znajdują się materiały ze stali zwykłej konstrukcyjnej,  kotłowej, chromowej, nierdzewnej czy żarowej, zapewniając klientom indywidualną wyceną produktów. Firma Polstal współpracuje z wiodącymi producentami wyrobów hutniczych zarówno z Polski, jak i zagranicy. Wśród jej klientów znajdują się producenci konstrukcji stalowych i przedstawiciele firm z branży energetycznej, którzy cenią sobie profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie.

Od 2013 roku firma posiada również zaawansowany technologicznie zakład konstrukcji stalowych znajdujący się w Będzinie, w którym to samodzielnie wytwarza elementy gotowych konstrukcji stalowych, oferując dodatkowo ewentualny montaż.

Jednocześnie spółka celowa Polstal Deweloper realizuje obecnie budowę nowoczesnego osiedla mieszkaniowego pod nazwą Osiedle Słoneczne na Wzgórzu zlokalizowanego w Sosnowcu Milowicach.

Więcej informacji na temat firmy Polstal można znaleźć TUTAJ.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin