DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-05-26 15:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Informacje meczowe przed Wisłą Kraków. Bilety, godziny otwarcia kas i Fanstore’a, dojazd na stadion

Informacje meczowe przed Wisłą Kraków. Bilety, godziny otwarcia kas i Fanstore’a, dojazd na stadion

1 maja 2024

Już w najbliższy poniedziałek rozegramy przedostatnie domowe spotkanie w tym sezonie Fortuna 1. Ligi. Spotkanie zapowiadające się bardzo prestiżowo, gdyż na ArcelorMittal Park zawita 13-krotny mistrz Polski, wciąż walcząca o miejsce w strefie barażowej Wisła Kraków. Zanim jednak usłyszymy pierwszy gwizdek sędziego w starciu z „Białą Gwiazdą”, zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami organizacyjnymi. 

Przedstawiamy mapę stadionu, która ułatwi poruszanie się po obiekcie.

Gdzie znajduje się stadion?

ArcelorMittal Park znajduje się przy ulicy gen. Mariusza Zaruskiego 2 w Sosnowcu (dzielnica Zagórze).

Jak dotrzeć na stadion?

Na stadion można dojechać darmową komunikacją miejską. Kibice, którzy wybiorą się na oglądanie sportowych zmagań pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Wisłą Kraków, będą mogli bezpłatnie korzystać ze wszystkich połączeń ZTM. Podczas kontroli biletów wystarczy okazać bilet uprawniający do wejścia na wybrany mecz. Dogodne połączenie, które pozwoli dotrzeć na imprezę i z niej wrócić, można wyszukać na stronie z rozkładami jazdy: rj.metropoliaztm.pl.

Ze względu na trwający remont ulicy generała Mariusza Zaruskiego na skrzyżowaniu z ulicą Bora Komorowskiego, dojazd do parkingów odbywa się od strony ulicy Bora Komorowskiego lub od strony ronda WOŚP, u zbiegu ulic Kombajnistów i Małe Zagórze w Sosnowcu.

W ostatnich dniach rozpoczęła się także budowa ronda na skrzyżowaniu ulic Blachnickiego i Komorowskiego. Kierowcy poruszający się od strony ul. Bora-Komorowskiego z rejonu stadionu ArcelorMittal Park muszą się liczyć z zakazem skrętu w al. Blachnickiego w kierunku ul. 3 Maja. Ze szczegółowymi informacjami na temat organizacji ruchu w tamtym rejonie możecie zapoznać się TUTAJ.

Czy mogę zaparkować auto na terenie obiektu?

Tak. Na terenie stadionu znajdują się darmowe miejsca parkingowe, ale liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje zasada „kto pierwszy – ten lepszy”. Jeżeli nie będziecie mogli zaparkować pod stadionem, proponujemy Wam kilka alternatywnych lokalizacji.

 

Czy na stadionie znajduje się depozyt?

Tak. Na terenie obiektu znajdują się cztery depozyty. Każda trybuna posiada jeden depozyt.

Ile kosztują bilety na mecz? 

Sektor rodzinny (sektor A3): 10 złotych (dla opiekuna) i 5 złotych (dla dziecka od 7 do 16 roku życia)

Moje dziecko ma 6 lat. Czy muszę kupić bilet?

Nie. Dzieci do lat 7 wchodzą na podstawie darmowego biletu, który należy odebrać w kasie stadionowej lub wygenerować online na bilety.zaglebie.eu.

Czy w dniu meczu mogę kupić bilet?

Tak. Od godziny 15:00 do dyspozycji kibiców będą przeznaczone pięć kas stadionowych, znajdujące się w „grzybku” pomiędzy stadionem piłkarskim a lodowiskiem, w których można będzie m.in. zakupić wejściówki, zareklamować transakcje bądź wydrukować zakupiony bilet.

Ceny biletów w dniu meczu są wyższe o 5 złotych.

Gdzie znajduje się punkt informacyjny?

Punkt informacyjny znajduje się w kasie stadionowej – tzw. „grzybku”, znajdującym się pomiędzy ArcelorMittal Park a Stadionem Zimowym.

Czy mogę usiąść w innym miejscu niż wyznaczone na bilecie?

Nie. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z informacjami podanymi na bilecie/karnecie.

W jakiej formie muszę posiadać wejściówkę?

– w formie mobilnej – wirtualna karta kibica

– bilet pobrany na telefon (należy zeskanować kod QR na wejściu)

– w formie wydruku z pliku PDF pobranego z konta online

– zapisane na karcie kibica w formie plastikowej

– papierowe otrzymane przy zakupie w kasie

Od której godziny można wejść na stadion?

Bramy stadionu będą otwarte w dniu meczu od godz. 16:30.

Którym kołowrotkiem wejdę na stadion?

Na bilecie znajduje się informacja dotycząca numeru wejścia. Aby wejść na teren obiektu należy zeskanować kod QR znajdujący się na bilecie/telefonie w dedykowanym urządzeniu. Kiedy pojawi się zielona strzałka należy mocno pchnąć kołowrotek.

Mam wejściówkę VIP. Jak mam wejść na stadion?

Na trybunę VIP (trybuna A) dostaniesz się wejściem VIP od strony ulicy Zaruskiego (pod napisem ArcelorMittal Park, znajdującym się na elewacji stadionu). UWAGA: Przed wejściem na strefę VIP będzie obowiązywać weryfikacja tożsamości. Prosimy w tym celu o zabranie ze sobą dowodu osobistego bądź innego dowodu tożsamości.

Mój bilet nie otwiera kołowrotka. Co mam zrobić?

Najpierw prosimy się upewnić, czy dane wejście jest właściwe do trybuny, na którą posiadasz bilet. Jeżeli problem dalej występuje, prosimy udać się do punktu Punktu Obsługi Kibica (Kasa) znajdującego się pomiędzy Stadionem Zimowym a stadionem piłkarskim.

Czy na obiekcie znajdują się parkingi dla niepełnosprawnych?

Tak. Miejsca są zaznaczone kolorem niebieskim.

Czy w dniu meczu czynny będzie Fanstore Zagłębia Sosnowiec?

Tak, Fanstore w najbliższy poniedziałek (tj. 06.05) będzie otwarty od godziny 10:00 do 20:00. Przypominamy, że ze względu na trwający długi weekend, nasz sklep kibica znajdujący się na ArcelorMittal Park jest nieczynny w dniach od 1 do 5 maja br.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA NT. KONTA KIBICA, AKTUALNYCH PROMOCJI, SPRZEDAŻY I METOD DOSTARCZANIA BILETÓW ORAZ KARNETÓW

REGULAMIN STADIONU PIŁKARSKIEGO ARCELORMITTAL PARK

REGULAMIN IMPREZY MASOWEJ

LISTA PRZEDMIOTÓW ZAKAZANYCH

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin