<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
h<br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Zagłębie Sosnowiec – Rekord Bielsko-Biała 2:2 (2:0). Dwie różne odsłony…

Zagłębie Sosnowiec – Rekord Bielsko-Biała 2:2 (2:0). Dwie różne odsłony…

24 stycznia 2024

W swoim drugim meczu sparingowym piłkarze Zagłębia zremisowali 2:2 (2:0) z Rekordem Bielsko-Biała. Bramki dla sosnowiczan zdobyli: Nikodem Zielonka i Joel Valencia. To były dwie różne odsłony, po dobrej pierwszej, w drugiej – Zagłębie straciło dwa gole i skończyło się remisem… W najbliższą sobotę nasz zespół zmierzy się z drugą drużyną grająca w IV lidze.

Zagłębie Sosnowiec – Rekord Bielsko-Biała 2:2 (2:0)

1:0 Nikodem Zielonka, 22 minuta

2:0 Joel Valencia, 30 minuta

2:1 Maciej Mańka, 22 minuta

2:2 Piotr Wyroba, 71 minuta

Zagłębie (I połowa): Kos – Caliński, Jończy, Bykow, Zawodnik Testowany – Zielonka, Bonecki, Rozwandowicz, Janota, Valencia – Biliński.

Zagłębie (II połowa): Zawodnik Testowany – Ryndak, Dalić, Machała, M. Wybański – Wrzesiński, Guezen, Zawodnik Testowany, Camara – Zieliński, Fabry
Trener: Alaksandr Chackiewicz

Rekord:
Trener: Dariusz Klacza

PROSIMY ODŚWIEŻAĆ STRONĘ!

RELACJA LIVE

1’ Rozpoczęła się I połowa, poniżej okienko transmisji video.

Po zagraniu Kamila Bilińskiego Zielonka mocnym strzałem w róg zdobywa pierwszego gola.

Po rajdzie i strzale lewą nogą Zielonki, Joel Valencia popisał się celną dobitką (bramkarz odbił piłkę)

45′ Koniec I połowy, prowadzimy 2:0 po golach Nikodema Zielonki i Joela Valencii

Goście zdobywają kontaktowego gola. Maciej Mańka precyzyjnym uderzeniem z pola karnego pod poprzeczkę trafia do siatki.

Rekord doprowadza do wyrównania po pięknym uderzeniu Wyroby

90′ Koniec sparingu Zagłębia z Rekordem Bielsko-Biała. Remisujemy 2:2 (2:0) po dobrej pierwszej połowie i słabej drugiej części.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin