DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-04-27 20:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / 3 zawodników trafiło na listę strzelców

3 zawodników trafiło na listę strzelców

31 maja 2023

W trakcie minionego weekendu przypomnieli o sobie zawodnicy Zagłębia wypożyczeni do innych klubów. Trzech z nich trafiło di siatki, mianowicie Mateusz Popczyk (Odra Wodzisław), Jakub Kulig (Przemsza Siewierz) i Filip Micyk (Legia Warszawa – CLJ U15). Dla Popczyka to była 3 bramka w rozgrywkach grupy 3 III ligi, jednak sytuacja wodzisławian jest bardzo trudna, a szanse na utrzymanie się w rozgrywkach nie za duże…

 

 

Fortuna 1. Liga
Skra Częstochowa – Puszcza Niepołomice 0:3
Mateusz Machała (Skra) – poza kadrą meczową

III Liga – grupa III
Odra Wodzisław- Miedź II Legnica 2:4
Mateusz Popczyk (Odra) – grał od 46 minuty i strzelił bramkę
Patryk Mociak (Odra) – grał całe spotkanie i zarobił żółtą kartkę

Gwarek Tarnowskie Góry – Górnik II Zabrze 1:2
Jakub Kaczmarek (Gwarek Tarnowskie Góry) – grał do 62 minuty

III Liga – grupa IV
Orlęta Radzyń Podlaski – Wisła Sandomierz 0:0
Arkadiusz Maj (Orlęta) – poza kadrą meczową

IV Liga Małopolska
Radziszowianka Radziszów – Słomniczanka Słomniki 3:0 (walkower)
Filip Nowak (Słomniczanka)

Unia Oświęcim – Bruk-Bet II Termalica Nieciecza 2:0
Mateusz Czyż (Unia) – zmieniony w bramce w 40 minucie

IV Liga Śląska – grupa 1
Przemsza Siewierz – Unia Kosztowy 5:4
Jakub Kulig (Przemsza) – grał od 71 minuty i strzelił bramkę
Damian Siemański (Unia) – grał od 70 minuty

Śląsk Demarko Świętochłowice – Unia Dąbrowa Górnicza 2:0
Kacper Janus (Unia Dąbrowa Górnicza) – grał do 58 minuty

JSP Szczakowianka Jaworzno – Drama Zbrosławice 2:0
Ksawery Korfel (Szczakowianka) – grał od 60 minuty
Maciej Rydz (Szczakowianka) – cały mecz na ławce rezerwowych

IV Liga Śląska – grupa 2
Unia Racibórz – MRKS Czechowice-Dziedzice 2:0
Mateusz Maciejowski (MRKS Czechowice-Dziedzice) – całe spotkanie na ławce rezerwowych

Klasa okręgowa „Sosnowiec-Katowice”
Górnik Piaski – Niwy Brudzowice 4:2
Michał Bała (Niwy) – poza kadrą meczową
Kacper Kruk (Niwy) – poza kadrą meczową

Sparta Katowice – Grodziec Będzin 7:1
Hubert Sych (Grodziec) – grał od 46 minuty
Amadeusz Kędziora (Grodziec) – cały mecz w bramce
Kamil Krypciak (Grodziec) – poza kadrą meczową
Dawid Gurawski (Grodziec) – poza kadrą meczową

CKS Czeladź pauzował
Szymon Laskowski (CKS Czeladź)

Świętokrzyska Klasa Okręgowa
OKS Opatów – Hetman Włoszczowa 4:0
Mikołaj Majchrzak (Hetman) – grał całe spotkanie i zarobił żółtą kartkę

V Liga Małopolska – grupa Zachód
Orlęta Rudawa – Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2:2
Stanisław Tarkowski (Orlęta) – grał od 55 minuty

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U15
RUNDA WIOSENNA – GRUPA A
Legia Warszawa – UKS SMS Łódź 8:2
Filip Micyk (Legia) – grał do 41 minuty i strzelił bramkę
Igor Mirowski (Legia) – grał do 41 minuty

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin