DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-06-29 00:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / 5 młodych piłkarzy Zagłębia powołanych na konsultacje kadry woj. śląskiego!

5 młodych piłkarzy Zagłębia powołanych na konsultacje kadry woj. śląskiego!

11 maja 2023

Na konsultacje kadry województwa śląskiego U14 i kadry U12 powołania otrzymało pięciu młodych piłkarzy Zagłębia Sosnowiec. To duże wyróżnienie dla samych zawodników, ich trenerów i opiekunów Akademii im. Włodzimierza Mazura. Dobra robota – panowie!

Jeśli chodzi o kadrę U14 (rocznik 2009) to konsultacja odbędzie się w dniu 16 maja w Chorzowie w godz. 12:00 – 13:30. Z Akademii Zagłębia powołania trafiły do 2 graczy: Bartosza Chatysa i Bartosza Długokęckiego.

Także 16 maja spotkanie konsultacyjne w Chorzowie odbędzie kadra województwa śląskiego U12 (rocznik 2011). Z Akademii Zagłębia powołania otrzymała trójka zawodników, mianowicie Dominik Bebel, Stanisław Wieczorek i Marcel Moras.

Lista powołanych zawodników kadry U14 (rocznik 2009):

p.

Imię, nazwisko

Klub

1.

Dominik Czeremski

Raków Częstochowa

2.

Karol Goralczyk

Raków Częstochowa

3.

Gracjan Jaschik

Raków Częstochowa

4.

Wojciech Smuda

Raków Częstochowa

5.

Bartłomiej Miąsko

Raków Częstochowa

6.

Dominik Liberda

Raków Częstochowa

7.

Kajetan Fal

Piast Gliwice

8.

Marcel Płocica

Górnik Zabrze

9.

Igor Nolewajka

Górnik Zabrze

10.

Raszid Farouni

Górnik Zabrze

11.

Leon Pasterny

Podbeskidzie Bielsko-Biała

12.

Mieszko Bulik

Podbeskidzie Bielsko-Biała

13.

Dawid Mastalski

Rozwój Katowice

14.

Eryk Bokisz

Rozwój Katowice

15.

Oskar Rogosz

Rozwój Katowice

16.

Hubert Myszor

RKP ROW Rybnik

17.

Jakub Zemsta

Akademia BVB im. Łukasza Piszczka

18.

Jan Kozłowski

AP Team Gliwice

19.

Stanisław Szpejcher

Rapid Wodzisław Śląski

20.

Natan Swatek

Rekord Bielsko-Biała

21.

Rafał Smok

AP Team Gliwice

22.

Kamil Znosko

AP Team Gliwice

23.

Bartosz Długokęcki

Zagłębie Sosnowiec

24.

Bartosz Chatys

Zagłębie Sosnowiec

 

Lista powołanych zawodników kadry U12 (rocznik 2011):

l.p.

Imię, nazwisko

Klub

1.

Piotr Dyl

Rozwój Katowice

2.

Adam Tunkel

Rozwój Katowice

3.

Natan Stolorz

Rozwój Katowice

4.

Mateusz Niewęgłowski

RKP ROW Rybnik

5.

Antonii Kopel

APN SMS Tychy

6.

Kacper Janica

Podbeskidzie Bielsko-Biała

7.

Igor Kaczor

Podbeskidzie Bielsko-Biała

8.

Bartek Spyt

Górnik Zabrze

9.

Allan Witkowicz

Górnik Zabrze

10.

Maciej Gęsikowski

Górnik Zabrze

11.

Jakub Pierzak

Raków Częstochowa

12.

Łukasz Gorczyca

Raków Częstochowa

13.

Olaf Chobot

Raków Częstochowa

14.

Ksawery Chudy

Raków Częstochowa

15.

Szymon Spyrzyński

GKS Katowice

16.

Dominik Bebel

Zagłębie Sosnowiec

17.

Stanisław Wieczorek

Zagłębie Sosnowiec

18.

Marcel Moras

Zagłębie Sosnowiec

19.

Rafał Konowol

Rozwój Katowice

20.

Bartek Porada

Górnik Zabrze

21.

Dawid Kot

Podbeskidzie Bielsko-Biała

22.

Eryk Wolf

Podbeskidzie Bielsko-Biała

23.

Franciszek Ciekot

Raków Częstochowa

24.

Filip Świtała

Śląska Akademia Piłkarska

25.

Dawid Przybyszewski

Śląska Akademia Piłkarska

26.

Filip Maciejny

Rekord Bielsko-Biała

27.

Piotr Tobór

Ruch Radzionków

28.

Philip Tobór

Ruch Radzionków

29.

Alan Sojczyński

RKP ROW Rybnik

30.

Kamil Bajer

Akademia 2012 Jaworzno

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin