DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-05-26 15:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Arkadiusz Maj nowym piłkarzem Zagłębia. Umowa do czerwca 2023 r.

Arkadiusz Maj nowym piłkarzem Zagłębia. Umowa do czerwca 2023 r.

12 stycznia 2022

Arkadiusz Maj został nowym zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec. Nowy napastnik parafował umowę ważną do czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia.

 

Arkadiusz Maj to 22-letni środkowy napastnik mierzący 186cm. Swoje pierwsze kroki stawiał w MUKS Kraśnik. Następnie występował w Stali Kraśnik, gdzie w 28 meczach na szczeblu III-ligowym strzelił 7 goli. Później podpisał kontrakt z Podbeskidziem Bielsko-Biała i został wypożyczony najpierw do Elany Toruń, a następnie Stali Kraśnik.

W ostatnim czasie reprezentował barwy zespołu Orlęta Radzyń Podlaski, który występuje w III lidze (grupa IV). W 33 rozegranych meczach zdobył 20 goli i zapisał 6 asyst.

Cieszę się, że chłopak z małej miejscowości dostał szansę. To moje drugie podejście do pierwszej ligi. Mam nadzieję, że tym razem z lepszym skutkiem – powiedział po podpisaniu umowy Arkadiusz Maj.

Napastnik został od razu wypożyczony do Polonii Bytom.

Arek to młody i perspektywiczny zawodnik, który jest brany pod uwagę pod kątem następnego sezonu. Chcemy, aby te kilka miesięcy ogrywał się w drużynie walczącej o drugą ligę – mówi Arkadiusz Aleksander, wiceprezes ds. sportowych.

Arek – witamy w Zagłębiu Sosnowiec i życzymy powodzenia!

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin