DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-06-29 00:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / CEDROB FOODS S.A. sponsorem Akademii Piłki Nożnej Zagłębia Sosnowiec

CEDROB FOODS S.A. sponsorem Akademii Piłki Nożnej Zagłębia Sosnowiec

29 maja 2024

Właściciel marki Duda, spółka CEDROB FOODS, został sponsorem Akademii Piłki Nożnej Zagłębia Sosnowiec. CEDROB FOODS S.A. jednak nie tylko finansowo będzie wspierać młodych zawodników sosnowieckiego klubu piłkarskiego. 

Akademia Zagłębia Sosnowiec funkcjonuje od dziesięciu lat i zajmuje się sportowym szkoleniem dzieci, i młodzieży. Ta największa piłkarska Akademia w Zagłębiu Dąbrowskim, zrzesza aż 550 zawodników i zatrudnia łącznie 30 trenerów piłkarzy, bramkarzy oraz przygotowania motorycznego. W kadrze opiekującej się podopiecznymi Akademii swoje stałe miejsce mają również fizjoterapeuci czy  psycholog sportowy.

Dodatkowym powodem, dla którego CEDROB FOODS S.A. zdecydowała się objąć sponsorską funkcję, było również specjalne wyróżnienie przyznane Akademii Zagłębia Sosnowiec przez Polski Związek Piłki Nożnej – 2019 roku do Akademii trafił bowiem złoty certyfikat, który Zarząd PZPN przyznaje wyłącznie najlepszym krajowych szkółkom piłkarskim. Co równie istotne dla właściciela marki Duda, sponsoring piłkarskiej akademii Zagłębia Sosnowiec niesie za sobą wiele pozytywnych wartości, które już od ponad trzydziestu lat wspomniana marka z dumą reprezentuje. Idea łączenia pokoleń również podczas wspierania rozwoju dzieci i wnuków oraz wspólnego kibicowania ulubionej drużynie w gronie przyjaciół i rodziny doskonale wpisuje się w wartości promowane, i wspierane przez markę Duda.

Właściciel marki Duda, poza wynikającym z funkcji sponsora akademii finansowym wsparciem procesów treningowych młodych piłkarek i piłkarzy Zagłębia Sosnowiec, włączy się również w akcje edukacyjne i promujące nie tylko zdrowy tryb życia młodych sportowców oraz ich najbliższych, ale również wesprze proces budowania wiedzy na temat poprawnego i dopasowanego do potrzeb organizmu odżywiania. Znak Duda będzie więc coraz częściej widoczny na klubowych koszulkach, kibicowskich gadżetach oraz sosnowieckim stadionie i to nie tylko w części wizualnej identyfikacji, ale również w tej kulinarnej odsłonie – co z pewnością szczególnie ucieszy kibiców podczas ligowych meczów Zagłębia Sosnowiec.

O sponsorze Akademii Piłki Nożnej Zagłębia Sosnowiec

CEDROB FOODS S.A. należy do GRUPY CEDROB i jest wyłącznym właścicielem marki Duda. Spółka stanowi doskonały przykład odnoszącego sukcesy przedsiębiorstwa opartego w 100% na polskim kapitale. Wysokiej jakości produkty mięsne tej marki powstają w pięciu zakładach zlokalizowanych w Sosnowcu, Pszczynie, Goczałkowicach-Zdroju, Ćwiklicach oraz Mokrsku. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii produkcji oraz zaangażowaniu pracowników, firma zajmuje pozycję lidera w branży mięsnej rosnąc dynamicznie każdego roku.

Marka Duda od ponad trzydziestu lat – łącząc pokolenia – gości na polskich stołach. Z poszanowaniem tradycji i uznanych receptur, przenosi kultowe smaki w świat nowoczesnych rozwiązań. Wyroby marki Duda powstają z najlepszych surowców, w oparciu o najwyższe standardy jakościowe – wszystko po to, by zamknąć kultowe smaki w każdym plastrze wędliny.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin