DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-04-19 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Czekamy na odrodzenie się Arkadiusza Maja!

Czekamy na odrodzenie się Arkadiusza Maja!

19 kwietnia 2023

W rozgrywkach III ligi małopolskiej zaciął się pistolet strzelecki Arkadiuszowi Majowi. Wypożyczony do Orląt Radzyń Podlaski zdolny napastnik w tym roku jeszcze nie strzelił gola. Jesienią miał ich na koncie 7, teraz idzie mu jak po grudzie. Czekamy więc na odrodzenie się Arka, by swoimi bramkami udowodnił, że jest nietuzinkowym piłkarzem…

 

Fortuna 1. Liga
Arka Gdynia – Skra Częstochowa 0:1
Mateusz Machała (Skra) – poza kadrą meczową (kontuzja)

III Liga – grupa III
Górnik II Zabrze – Odra Wodzisław 3:1
Mateusz Popczyk (Odra) – grał od 55 minuty
Patryk Mociak (Odra) – cały mecz na ławce rezerwowych

Gwarek Tarnowskie Góry – Carina Gubin 1:1
Jakub Kaczmarek (Gwarek Tarnowskie Góry) – grał od 46 minuty

III Liga – grupa IV
Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik 1:1
Arkadiusz Maj (Orlęta) – grał od 83 minuty

IV Liga Małopolska
Poprad Muszyna – Słomniczanka Słomniki 3:0 (walkower)
Filip Nowak (Słomniczanka)

Unia Oświęcim – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0:4
Mateusz Czyż (Unia) – poza kadrą meczową

IV Liga Śląska – grupa 1
Unia Kosztowy – JSP Szczakowianka Jaworzno 1:3
Damian Siemański (Unia Kosztowy) – grał całe spotkanie
Ksawery Korfel (Szczakowianka) – cały mecz na ławce rezerwowych
Maciej Rydz (Szczakowianka) – grał od 83 minuty

Piast II Gliwice – Przemsza Siewierz 4:2
Jakub Kulig (Przemsza) – grał od 68 minuty

Szombierki Bytom – Unia Dąbrowa Górnicza 1:2
Kacper Janus (Unia Dąbrowa Górnicza) – grał od 70 minuty

IV Liga Śląska – grupa 2
Kuźnia Ustroń – MRKS Czechowice-Dziedzice 2:0
Mateusz Maciejowski (MRKS Czechowice-Dziedzice) – cały mecz na ławce

Klasa okręgowa „Sosnowiec-Katowice”
Niwy Brudzowice – Slavia Ruda Śląska
Michał Bała (Niwy) – poza kadrą meczową
Kacper Kruk (Niwy) – poza kadrą meczową

Pogoń Imielin – Grodziec Będzin 2:1
Hubert Sych (Grodziec) – grał do 73 minuty
Amadeusz Kędziora (Grodziec) – cały mecz na ławce rezerwowych
Kamil Krypciak (Grodziec) – poza kadrą meczową
Dawid Gurawski (Grodziec) – poza kadrą meczową

AKS Mikołów – CKS Czeladź 3:0
Szymon Laskowski (CKS Czeladź) – grał do 57 minuty i zarobił żółtą kartkę

Świętokrzyska Klasa Okręgowa
Hetman Włoszczowa – Arka Pawłów 0:0
Mikołaj Majchrzak (Hetman) – grał od 69 minuty

V Liga Małopolska – grupa Zachód
Orlęta Rudawa – Clepardia Kraków 2:1
Stanisław Tarkowski (Orlęta) – grał do 45 minuty

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U15
RUNDA WIOSENNA – GRUPA A
Legia Warszawa – MKS Polonia Warszawa 1:1
Filip Micyk (Legia) – grał całe spotkanie
Igor Mirowski (Legia) – poza kadrą meczową

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin