DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-07-21 19:35

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / D&D Devco nowym sponsorem głównym Zagłębia Sosnowiec!

D&D Devco nowym sponsorem głównym Zagłębia Sosnowiec!

9 lutego 2024

Miło nam poinformować, że firma D&D Devco została nowym sponsorem Zagłębia Sosnowiec. Nasz klub podpisał z deweloperem powierzchni komercyjnych umowę, która będzie obowiązywała do 30 czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia współpracy. W ramach świadczenia, logo przedsiębiorstwa pojawi się między innymi na lewym rękawku koszulki Zagłębia. 

Firma D&D Devco – deweloper inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych – dołącza tym samym do grona głównych sponsorów Zagłębia Sosnowiec. Umowa została zawarta na  stadionie ArcelorMittal Park w obecności członka zarządu firmy D&D Devco, Piotra Daniela Duszaka. 

Zagłębie Sosnowiec reprezentowali natomiast Rafał Collins, Prezes Zarządu Arkadiusz Aleksander oraz koordynator ds. Sponsoringu Dawid Ogórek. – Zdajemy sobie sprawę, że klub jest w trudnej sytuacji i chcemy pomóc, aby wraz z wprowadzanymi zmianami dać pozytywny bodziec – powiedział w rozmowie z naszym portalem Piotr Daniel Duszak. 

O firmie:

Specjalizujemy się w stacjach paliw, restauracjach typu fast-food, dyskontach spożywczych oraz retail parkach. Stawiamy na dynamiczne działania, wspierane nowoczesną technologią i napędzane doświadczonym, zgranym Zespołem. Rozwiązania, które stworzyliśmy i z których korzystamy, pozwalają nam na dostarczanie produktów inwestycyjnych na czas, w najwyższej jakości, spełniających wysokie standardy naszych Klientów. 

W D&D zajmujemy się całym procesem inwestycyjnym: od wyszukania gruntu i jego zakupu, poprzez przygotowanie go pod kątem prawnym i uzyskanie wszelkich stosownych pozwoleń, aż po budowę i oddanie gotowej inwestycji do użytkowania. Dostarczamy na rynek nowoczesne obiekty zapewniające lokalnym społecznościom usługi i produkty, będące w zgodzie z najnowszymi trendami w danej branży, dostępne w łatwy i wygodny sposób. Tworzymy miejsca do spotkań, spędzania wolnego czasu, odpoczynku, jak również zaspokajania podstawowych potrzeb życiowych w lokalizacjach, w których nie były wcześniej dostępne.

Witamy firmę D&D Devco w gronie sponsorów naszego klubu i życzymy owocnej współpracy!

FOTO I WIDEO: ROKA Media ➡️ https://rokamedia.pl/

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin