DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-03-10 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Dziewicze trafienie Mateusza Popczyka

Dziewicze trafienie Mateusza Popczyka

12 kwietnia 2023

Po raz pierwszym w barwach Odry Wodzisław do siatki trafił Mateusz Popczyk. Wypożyczony do ekipy wodzisławian „Popi” wszedł na boisko w 80 minucie i zdążył strzelić swojego dziewiczego gola w nowej drużynie. Miejmy nadzieję, że Mateusz nie powiedział ostatniego słowa i w kolejnych meczach znowu wpisze się na listę snajperów.

 

Fortuna 1. Liga (przerwa na występy reprezentacji Polski)
Skra Częstochowa – Resovia Rzeszów 0:5
Mateusz Machała (Skra) – poza kadrą meczową (kontuzja)

III Liga – grupa III
Odra Wodzisław – Chrobry II Głogów 5:2
Mateusz Popczyk (Odra) – grał od 80 minuty i strzelił bramkę
Patryk Mociak (Odra) – cały mecz na ławce rezerwowych

Gwarek Tarnowskie Góry – Polonia Nysa 1:0
Jakub Kaczmarek (Gwarek Tarnowskie Góry) – grał od 86 minuty

III Liga – grupa IV
Korona II Kielce – Orlęta Radzyń Podlaski 4:0
Arkadiusz Maj (Orlęta) – cały mecz na ławce rezerwowych

IV Liga Małopolska
Słomniczanka Słomniki – Wolania Wola Rędzińska 0:3 walkower
Filip Nowak (Słomniczanka)

Radziszowianka Radziszów – Unia Oświęcim 0:0
Mateusz Czyż (Unia) – poza kadrą meczową

IV Liga Śląska – grupa 1
JSP Szczakowianka Jaworzno – Przemsza Siewierz 2:3
Ksawery Korfel (Szczakowianka) – cały mecz na ławce rezerwowych
Maciej Rydz (Szczakowianka) – cały mecz na ławce rezerwowych
Jakub Kulig (Przemsza) – grał od 69 minuty

Unia Dąbrowa Górnicza – Zagłębie II Sosnowiec 0:1
Kacper Janus (Unia Dąbrowa Górnicza) – grał cały mecz

Unia Kosztowy – MKS Myszków 2:0
Damian Siemański (Unia Kosztowy) – poza kadrą meczową

IV Liga Śląska – grupa 2
MRKS Czechowice-Dziedzice – Orzeł Łękawica 2:2
Mateusz Maciejowski (MRKS Czechowice-Dziedzice) – poza kadrą meczową

Klasa okręgowa „Sosnowiec-Katowice”
MKS Siemianowiczanka – Niwy Brudzowice 1:3
Michał Bała (Niwy) – poza kadrą meczową
Kacper Kruk (Niwy) – poza kadrą meczową

Grodziec Będzin – MK Górnik Katowice 2:1
Hubert Sych (Grodziec) – poza kadrą meczową
Amadeusz Kędziora (Grodziec) – cały mecz na ławce rezerwowych
Kamil Krypciak (Grodziec) – poza kadrą meczową
Dawid Gurawski (Grodziec) – poza kadrą meczową

CKS Czeladź – Sarmacja Będzin 1:2
Szymon Laskowski (CKS Czeladź) – grał I połowę

Świętokrzyska Klasa Okręgowa
Gród Ćmińsk – Hetman Włoszczowa (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)
Mikołaj Majchrzak (Hetman)

V Liga Małopolska – grupa Zachód
Garbarnia II Kraków – Orlęta Rudawa 0:1
Stanisław Tarkowski (Orlęta) – grał do 85 minuty

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U15
RUNDA WIOSENNA – GRUPA A
UKS SMS Łódź – Legia Warszawa 0:3
Filip Micyk (Legia) – grał 78 minut i strzelił bramkę

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin