DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-03-10 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Gazeta meczowa na Wisłę Kraków czeka na Was!

Gazeta meczowa na Wisłę Kraków czeka na Was!

28 października 2022

Można kupować „Zagłębie Gol”, gazetę meczową przygotowaną na arcyciekawie zapowiadające się spotkanie z Wisłą Kraków. Kibiców zapraszamy do punktów sprzedaży, jak również na Stadion Ludowy, gdzie o godz. 20:30 rozpocznie się mecz z „Białą Gwiazdą”.

 

W gazecie meczowej przygotowanej na mecz z Wisłą Kraków nie brakuje atrakcyjnych tematów związanych zarówno z Zagłębiem, jak również naszym piątkowym rywalem. Między innymi warto zapoznać się z wytypowaną przez redakcję „Zagłębie Gol” zagłębiowsko-wiślacko jedenastką piłkarzy, którzy grali po obu stronach barykady, czyli w naszej drużynie, jak również w Wiśle.

Ponadto na rozkładówce mamy zdjęcie plakatowe „człowieka w masce”, czyli Dominika Jończego, bohatera ostatniej akcji w wyjazdowym spotkaniu z Podbeskidziem.

W części historycznej polecamy barwne sylwetki piłkarzy Zagłębia z różnych pokoleń: Ryszarda Czerwca i Tadeusza Grędy, a także przypominamy fantastyczny mecz z 2019 roku, kiedy to pokonaliśmy Wisłę na Ludowym 4:3.

„Zagłębie Gol” możecie kupować w Fanstorze, Zagłębie Caffe (pawilon obok boiska ze sztuczną nawierzchnią na Kresowej) i w kasach stadionowych przed meczem z Wisłą.

Gdzie kupujemy „Zagłębie Gol”?

– Fanstore Zagłębia Sosnowiec
– Zagłębie Caffe
– Kasy stadionowe w dniu meczu
– Punkty gastronomiczne w dniu meczu na stadionie

Cena: 5 PLN

SPIS TREŚCI:

2. FELIETON PREZESA ŁUKASZA GIRKA
4. ZDJĘCIE I KADRA LIGOWA WISŁY
5. HISTORIA LIGOWYCH POJEDYNKÓW Z WISŁĄ
6-8. ONI GRALI PO OBU STRONACH BARYKADY
9. TABELA FORTUNA 1 LIGI I WYNIKI SPOTKAŃ
10-11. ZAGLĄDAMY NA BOISKA CLJ-KI I IV LIGI ŚLĄSKIEJ
12-13. DOMINIK JOŃCZY – CZŁOWIEK W MASCE NA PLAKACIE
15. KRZYŻÓWKA I GRY UMYSŁOWE
16-17. RYSZARD CZERWIEC – PIŁKARZ, KTÓRY POKOCHAŁ 2 KLUBY
18-20. SIEDEM GOLI NA LUDOWYM I WISŁA NA KOLANACH
21-23 TADEUSZ GRĘDA W GALERII LEGEND ZAGŁĘBIA

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin