DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2023-02-11 20:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Hokeiści Zagłębia w meczu z Jastrzębiem chcą przełamać serię porażek!

Hokeiści Zagłębia w meczu z Jastrzębiem chcą przełamać serię porażek!

8 grudnia 2022

Hokeistom Zagłębia idzie ostatnio jak po grudzie… Przegrali 5 ligowych spotkań z rzędu, w tym prestiżowe konfrontacje z GKS-em Katowice czy też ostatnio z GKS-em Tychy. Drużyna nie składa jednak broni i w najbliższy weekend zamierza przełamać tę niechlubną serię. W piątek sosnowiczanie przegrali wprawdzie z Comarch Cracovią, ale w niedzielę w zaległym spotkaniu podejmują JKH GKS Jastrzębie. To kolejna okazja, by zapisać wreszcie na koncie 3 punkty. Zapraszając kibiców na „Zimowy” wierzymy, że karta się odwróci…

 

POLSKA HOKEJ LIGA
GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec 6:1 (1:0, 4:0, 1:1)
1:0 Ondřej Šedivý – Roman Szturc, Filip Komorski (10:25, 5/4)
2:0 Alexander Younan – Christian Mroczkowski, Alexandre Boivin (24:05, 5/4)
3:0 Alexandre Boivin – Olaf Bizacki, Jean Dupuy (26:50)
4:0 Jean Dupuy – Christian Mroczkowski, Alexandre Boivin (30:21)
5:0 Bartłomiej Jeziorski – Olaf Bizacki (35:46)
6:0 Alexandre Boivin – August Nilsson (44:23)
6:1 Jakub Witecki – Kamil Sikora (49:59)
Sędziowali: Michał Baca (główny), Rafał Noworyta (główny), Maciej Waluszek (liniowy), Wojciech Czech (liniowy)
Minuty karne: 8-14
Strzały: 43-24
Widzów: 817
GKS Tychy: T. Fučík – A. Younan, O. Kaskinen, O. Šedivý, F. Komorski, K. Wróbel – O. Bizacki, B. Pociecha, R. Szturc (2), R. Galant, B. Jeziorski – E. Bagin (2), A. Nilsson, C. Mroczkowski, A. Boivin (2), J. Dupuy – B. Ciura (2), O. Jaśkiewicz, M. Ubowski, F. Starzyński, J. Bukowski.
Zagłębie: P. Spěšný – L. Motloch, M. Kotlorz (2), P. Kogut, T. Kozłowski, J. Witecki – A. Khoperia, W. Andrejkiw, D. Nahunko, J. Rzeszutko, D. Piotrowicz – O. Krawczyk (2), J. Michałowski, A. Pawlenko (2), A. Dubinin (2), M. Bernacki – J. Łoza, A. Gniewek, K. Sikora (4), K. Stuchlík (2), D. Kasprzyk.

Zagłębie Sosnowiec – Comarch Cracovia 2:4 (2:1, 0:1, 0:2)
1:0 Michał Bernacki – Andrej Dubinin, Aleksandr Pawlenko (02:24)
2:0 Witalij Andrejkiw – Dominik Nahunko, Patryk Kogut (06:38)
2:1 Aleš Ježek – Patrik Husák, Patryk Wronka (16:45)
2:2 Radosław Sawicki – Patryk Wronka (26:07)
2:3 Patryk Wronka – Erik Němec, Aleš Ježek (49:11, 5/4)
2:4 Patryk Wronka – Mateusz Michalski, Robert Arrak (59:57 – do pustej bramki)
Sędziowali: Mateusz Niżnik (główny), Patryk Kasprzyk (główny), Igor Dzięciołowski (liniowy), Sławomir Szachniewicz (liniowy)
Minuty karne: 12-4
Strzały: 26-43
Widzów: 250
Zagłębie: P. Spěšný – A. Khoperia, M. Kotlorz, P. Kogut, T. Kozłowski, D. Nahunko – A. Gniewek, W. Andrejkiw, J. Witecki, J. Rzeszutko, D. Piotrowicz – O. Krawczyk, K. Opiłka, A. Pawlenko, A. Dubinin, M. Bernacki – O. Rzekanowski, K. Sikora, D. Kasprzyk.
Cracovia: R. Stojanovič – R. Graborenko, D. Krejčí, M. Kasperlík, R. Rác, R. Sawicki – A. Ježek, J. Gula, P. Wronka, R. Arrak, M. Michalski – P. Husák, D. Tynka, E. Němec, Š. Csamangó, S. Brynkus – A. Dziurdzia.

Zagłębie Sosnowiec – JKH GKS Jastrzębie
Niedziela, 11 grudnia, godz. 14:30
Stadion Zimowy w Sosnowcu, ulica Zamkowa 4

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN – LIGA CENTRALNA
Zagłębie Handball Team Sosnowiec – Anilana Łódź 30:23 (16:9)

 

SIATKÓWKA KOBIET – 1. LIGA
Trans-Ann Płomień Sosnowiec – Częstochowianka Częstochowa 3:0 (25:15, 25:10, 25:10)
Płomień: Kłoda,  Laskowska,  Kaczmarzyk,  Laszczyk, Śmietana, Natanek, Wiśniewska  (libero).
Częstochowianka: Chmielewska, Kotlińska, Dobrzańska-Zagozda, Gniła, Grabowska, Komorek, Stanowska (libero).

Karpaty Krosno Glass – Trans-Ann Płomień Sosnowiec 0:3 (21:25, 16:25, 22:25)
Karpaty: Szczelokowa, Oktaba, Legień, Wisz, Gliniecka, Grodzka, Dąbrowska (libero) oraz Makarewicz, Hochołowska, Bogdanowicz.
Płomień: Kłoda, Laskowska, Kurerowa, Nowak, Głodzińska, Deptuch, Samul (libero).

 

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
PUCHAR POLSKI – III RUNDA
ZAKSA Strzelce Opolskie – MKS Będzin 0:3 (15:25, 26:28, 19:25)

ZAKSA: Boniaszczuk, Oliveira (1), Woźniak (1), Wóz (4), Zapłacki (6), Hoszman (12), Gawron (libero) oraz Gaweł (1), Chwastyk (13), Kupczak, Pietkiewicz (libero)

MKS: Macionczyk (3), Teppan (11 pkt), Usowicz (11 pkt), Swodczyk (9), Koppers (7), Pietruczuk (11), Marek (libero) oraz Frąc, Piwowarczyk (4), Olenderek (libero)
MVP: Teppan (MKS)
Widzów: 100

TAURON 1. LIGA
SMS PZPS Spała – MKS Będzin
Czwartek, 15 grudnia, godz. 17:00

 

KOSZYKÓWKA KOBIET – ENERGA BASKET LIGA KOBIET
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów – MB Zagłębie Sosnowiec
Niedziela, 11 grudnia, godz. 18:00
Hala Sportowa AJP,  Gorzów Wielkopolski, ul. Chopina 52 Wielkopolski, ul. Chopina 52

 

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN – ENERGA BASKET LIGA
MKS Dąbrowa Górnicza – Suzuki Arka Gdynia 86:91 (18:22; 19:27; 30:20; 19:22)
MKS Dąbrowa Górnicza: Joseph Chealey –  22 pkt., Trevon Bluiett – 15 pkt., Martin Krampelj – 14 pkt., Alonzo Verge Jr. – 11 pkt., Ousmane Drame – 10 pkt., Jarosław Mokros – 7 pkt., Maciej Kucharek –  7 pkt., Marcin Piechowicz – 0 pkt, Wiktor Rajewicz – 0 pkt.
Arka Gdynia : James Florence – 25 pkt., Adrian Bogucki – 20 pkt., Dominik Wilczek – 12 pkt., Bartłomiej Wołoszyn – 11 pkt., Adam Hrycaniuk – 8 pkt., Novak Musić – 6 pkt., Trey Wade – 5 pkt., Jordan Harris – 4 pkt., Wiktor Sewioł – 0 pkt.

MKS Dąbrowa Górnicza – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Niedziela, 11 grudnia, godz. 14:00
Hala Centrum w Dąbrowie Górniczej, Aleja Róż 3

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin