DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-04-27 20:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Informacje organizacyjne przed meczem ze Zniczem. Bilety, parkingi, komunikacja miejska

Informacje organizacyjne przed meczem ze Zniczem. Bilety, parkingi, komunikacja miejska

17 lutego 2024

Już jutro wznawiamy zmagania w rozgrywkach Fortuna 1. Ligi! O godzinie 18:00 zmierzymy się na ArcelorMittal Park ze Zniczem Pruszków i biorąc pod uwagę sytuację obu zespołów w tabeli, mecz zapowiada się niezwykle emocjonująco. Tradycyjnie jak w przypadku poprzednich domowych spotkań, przygotowaliśmy dla Was kompleksowy zbiór wszystkich najważniejszych informacji, dotyczących organizacji dnia meczowego. 

Przedstawiamy mapę stadionu, która ułatwi poruszanie się po obiekcie.

Gdzie znajduje się stadion?

ArcelorMittal Park znajduje się przy ulicy gen. Mariusza Zaruskiego 2 w Sosnowcu (dzielnica Zagórze).

Jak dotrę na stadion?

Na stadion można dojechać darmową komunikacją miejską. Kibice, którzy wybiorą się na oglądanie sportowych zmagań pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Zniczem Pruszków, będą mogli bezpłatnie korzystać ze wszystkich połączeń ZTM. Podczas kontroli biletów wystarczy okazać bilet uprawniający do wejścia na wybrany mecz. Dogodne połączenie, które pozwoli dotrzeć na imprezę i z niej wrócić, można wyszukać na stronie z rozkładami jazdy: rj.metropoliaztm.pl.

Czy mogę zaparkować auto na terenie obiektu?

Tak. Na terenie stadionu znajdują się darmowe miejsca parkingowe, ale liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje zasada „kto pierwszy – ten lepszy”. Jeżeli nie będziecie mogli zaparkować pod stadionem, proponujemy Wam kilka alternatywnych lokalizacji.

UWAGA!

W tą niedzielę na terenie ArcelorMittal Park odbędą się dwa wydarzenia sportowe. W Arenie Sosnowiec zostanie rozegrany Finał Pekao S.A. Pucharu Polski (g.17:30), natomiast na Stadionie Piłkarskim nasz zespół zmierzy się ze Zniczem Pruszków.

Ma grafice przedstawiamy podział miejsc parkingowych oraz wjazdy na teren ArcelorMittal Park.Fanów Zagłębia prosimy o wjazd na stadion od ulicy Zaruskiego – od strony ronda WOŚP. Przypominamy, że skrzyżowanie ulic Zaruskiego z Bora-Komorowskiego jest zamknięte z powodu remontu.

Czy na stadionie znajduje się depozyt?

Tak. Na terenie obiektu znajdują się cztery depozyty. Każda trybuna posiada jeden depozyt.

Ile kosztują bilety na mecz? 

Trybuna A: 35 złotych (normalny) i 30 złotych (ulgowy)

Trybuna B: 25 złotych (normalny) i 20 złotych (ulgowy)

Trybuna C: 35 złotych (normalny) i 30 złotych (ulgowy)

Sektor rodzinny (sektor A3): 25 złotych (dla opiekuna) i 5 złotych (dla dziecka od 7 do 18 roku życia)

Dziecko od 7 do 18 roku życia: 5 złotych

Moje dziecko ma 6 lat. Czy muszę kupić bilet?

Nie. Dzieci do lat 7 wchodzą na podstawie darmowego biletu, który należy odebrać w kasie stadionowej lub wygenerować online na bilety.zaglebie.eu.

Czy w dniu meczu mogę kupić bilet?

Tak. Od godziny 15:00 do dyspozycji kibiców będą przeznaczone cztery kasy stadionowe, znajdujące się w „grzybku” pomiędzy stadionem piłkarskim a lodowiskiem, w których można będzie m.in. zakupić wejściówki, zareklamować transakcje bądź wydrukować zakupiony bilet.

Ceny biletów w dniu meczu są wyższe o 5 złotych.

Gdzie znajduje się punkt informacyjny?

Punkt informacyjny znajduje się w kasie stadionowej – tzw. „grzybku”, znajdującym się pomiędzy ArcelorMittal Park a Stadionem Zimowym.

Czy mogę usiąść w innym miejscu niż wyznaczone na bilecie?

Nie. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z informacjami podanymi na bilecie/karnecie.

W jakiej formie muszę posiadać wejściówkę?

– w formie mobilnej – wirtualna karta kibica

– bilet pobrany na telefon (należy zeskanować kod QR na wejściu)

– w formie wydruku z pliku PDF pobranego z konta online

– zapisane na karcie kibica w formie plastikowej

– papierowe otrzymane przy zakupie w kasie

Od której godziny można wejść na stadion?

Bramy stadionu będą otwarte w dniu meczu od godz. 16:30.

Którym kołowrotkiem wejdę na stadion?

Na bilecie znajduje się informacja dotycząca numeru wejścia. Aby wejść na teren obiektu należy zeskanować kod QR znajdujący się na bilecie/telefonie w dedykowanym urządzeniu. Kiedy pojawi się zielona strzałka należy mocno pchnąć kołowrotek.

Mam wejściówkę VIP. Jak mam wejść na stadion?

Na trybunę VIP (trybuna A) dostaniesz się wejściem VIP od strony ulicy Zaruskiego (pod napisem ArcelorMittal Park znajdującym się na elewacji stadionu). UWAGA: Przed wejściem na strefę VIP będzie obowiązywać weryfikacja tożsamości. Prosimy w tym celu o zabranie ze sobą dowodu osobistego bądź innego dowodu tożsamości.

Mój bilet nie otwiera kołowrotka. Co mam zrobić?

Najpierw prosimy się upewnić, czy dane wejście jest właściwe do trybuny, na którą posiadasz bilet. Jeżeli problem dalej występuje, prosimy udać się do punktu Punktu Obsługi Kibica (Kasa) znajdującego się pomiędzy Stadionem Zimowym a stadionem piłkarskim.

Czy na obiekcie znajdują się parkingi dla niepełnosprawnych?

Tak. Miejsca są zaznaczone kolorem niebieskim.

Czy w dniu meczu czynny będzie Fanstore Zagłębia Sosnowiec?

Tak, Fanstore w najbliższą niedzielę (tj. 18.02) będzie otwarty od godziny 12:00 do 20:30.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA NT. KONTA KIBICA, AKTUALNYCH PROMOCJI, SPRZEDAŻY I METOD DOSTARCZANIA BILETÓW ORAZ KARNETÓW

REGULAMIN IMPREZY MASOWEJ

LISTA PRZEDMIOTÓW ZAKAZANYCH

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin