DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-07-21 19:35

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Klasyfikacja strzelców Fortuna I Ligi. Drugie trafienie “Szumiego”

Klasyfikacja strzelców Fortuna I Ligi. Drugie trafienie „Szumiego”

30 sierpnia 2021

W meczu z GKS-em Tychy efektownym trafieniem z dystansu popisał się Wojciech Szumilas. To druga bramka w tym sezonie lewonożnego pomocnika Zagłębia.

Z kolei 3 gole na koncie ma Szymon Sobczak, który w spotkaniu z tyszanami nie odnotował zdobyczy golowej.

Na czele klasyfikacji strzeleckiej nadal prowadzi Krzysztof Drzazga z Miedzi. Legniczanin zerwał nie tak dawno więzadła krzyżowe w stawie kolanowym i czeka go wielomiesięczna przerwa. W tej sytuacji kwestią czasu jest utrata pozycji nr 1 na liście snajperów. Tym bardziej, że naciska go Kamil Biliński z Podbeskiedzia, który ma na koncie 4 trafienia.

Lista snajperów:

5 goli – Krzysztof Drzazga (Miedź Legnica),
4 gole – Kamil Biliński (Podbeskidzie Bielsko-Biała),
3 gole – Hubert Adamczyk (Arka Gdynia), Dawid Błanik (Sandecja Nowy Sącz), Mateusz Bochnak (Chrobry Głogów), Adam Frączczak (Korona Kielce), Jakub Łukowski (Korona Kielce), Patryk Makuch (Miedź Legnica), Piotr Mroziński (Puszcza Niepołomice), Mateusz Piątkowski (Górnik Polkowice), Szymon Sobczak (Zagłębie Sosnowiec),
2 gole – Adrian Błąd (GKS Katowice), Karol Czubak (Arka Gdynia), Bartosz Guzdek (Widzew Łódź), Krzysztof Janus (Odra Opole), Stipe Jurić (ŁKS Łódź), Olaf Kobacki (Arka Gdynia), Pirulo (ŁKS Łódź), Oliver Práznovský (Chrobry Głogów), Daniel Rumin (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Wojciech Szumilas (Zagłębie Sosnowiec), Filip Szymczak (GKS Katowice), Paweł Tomczyk (Widzew Łódź), Krzysztof Wołkowicz (GKS Tychy), Arkadiusz Woźniak (GKS Katowice),
1 gol – Aléx Tanque (Zagłębie Sosnowiec), Maciej Ambrosiewicz (Zagłębie Sosnowiec), Kamil Antonik (Resovia), Michał Bednarski (Arka Gdynia), Bruno Garcia (Miedź Legnica), Karol Danielak (Widzew Łódź), Martin Dobrotka (Arka Gdynia), Maxime Dominguez (Miedź Legnica), Antonio Domínguez (ŁKS Łódź), Fábio Nunes (Widzew Łódź), Daniel Feruga (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Merveille Fundambu (Stomil Olsztyn), Kacper Gach (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Radosław Gołębiowski (Widzew Łódź), Michał Grudniewski (Widzew Łódź), Marek Hanousek (Widzew Łódź), Piotr Janczukowicz (ŁKS Łódź), Bartosz Jaroch (Resovia), João Oliveira (Zagłębie Sosnowiec), Dariusz Kamiński (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Mateusz Kamiński (Odra Opole), Michał Koj (Korona Kielce), Aleksander Komor (Resovia), Mikołaj Lebedyński (Chrobry Głogów), Juliusz Letniowski (Widzew Łódź), Mateusz Machaj (Chrobry Głogów), Mateusz Maćkowiak (Odra Opole), Tomáš Malec (GKS Tychy), Mateusz Marzec (Odra Opole), Maciej Mas (Skra Częstochowa), Adam Mesjasz (Skra Częstochowa), Marek Mróz (Resovia), Patryk Mucha (Widzew Łódź), Nemanja Nedić (GKS Tychy), Konrad Nowak (Odra Opole), Maciej Pałaszewski (Górnik Polkowice), Oskar Paprzycki (GKS Tychy), Oliver Podhorin (Resovia), Dawid Polkowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Adrian Purzycki (Górnik Polkowice), Marko Roginić (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Maksymilian Rozwandowicz (ŁKS Łódź), Quentin Seedorf (Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Słodowy (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Eryk Sobków (Górnik Polkowice), Jan Sobociński (ŁKS Łódź), Damir Šovšić (Sandecja Nowy Sącz), Patryk Stępiński (Widzew Łódź), Marcin Stromecki (Skra Częstochowa), Błażej Szczepanek (Sandecja Nowy Sącz), Bartosz Szeliga (ŁKS Łódź), Marcin Szpakowski (Korona Kielce), Mariusz Szuszkiewicz (Górnik Polkowice), Grzegorz Szymusik (Korona Kielce), Daniel Tanżyna (Widzew Łódź), Miłosz Trojak (Odra Opole), Marcin Urynowicz (GKS Katowice), Dawid Witkowski (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Kamil Wojtyra (Skra Częstochowa), Maciej Wolski (ŁKS Łódź), Kamil Zapolnik (Miedź Legnica), Marcel Ziemann (Chrobry Głogów).

Strzelcy według drużyn:

Arka Gdynia: 3 – Hubert Adamczyk, 2 – Karol Czubak, Olaf Kobacki, 1 – Michał Bednarski, Martin Dobrotka
Chrobry Głogów: 3 – Mateusz Bochnak, 2 – Oliver Práznovský, 1 – Mikołaj Lebedyński, Mateusz Machaj, Marcel Ziemann
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój): 2 – Daniel Rumin, 1 – Daniel Feruga, Dariusz Kamiński, Mateusz Słodowy, Dawid Witkowski
GKS Katowice: 2 – Adrian Błąd, Filip Szymczak, Arkadiusz Woźniak, 1 – Marcin Urynowicz
GKS Tychy: 2 – Krzysztof Wołkowicz, 1 – Tomáš Malec, Nemanja Nedić, Oskar Paprzycki
Górnik Polkowice: 3 – Mateusz Piątkowski, 1 – Maciej Pałaszewski, Adrian Purzycki, Eryk Sobków, Mariusz Szuszkiewicz
Korona Kielce: 3 – Adam Frączczak, Jakub Łukowski, 1 – Michał Koj, Marcin Szpakowski, Grzegorz Szymusik
ŁKS Łódź: 2 – Stipe Jurić, Pirulo, 1 – Antonio Domínguez, Piotr Janczukowicz, Maksymilian Rozwandowicz, Jan Sobociński, Bartosz Szeliga, Maciej Wolski
Miedź Legnica: 5 – Krzysztof Drzazga, 3 – Patryk Makuch, 1 – Bruno Garcia, Maxime Dominguez, Kamil Zapolnik
Odra Opole: 2 – Krzysztof Janus, 1 – Mateusz Kamiński, Mateusz Maćkowiak, Mateusz Marzec, Konrad Nowak, Miłosz Trojak
Podbeskidzie Bielsko-Biała: 4 – Kamil Biliński, 1 – Kacper Gach, Dawid Polkowski, Marko Roginić
Puszcza Niepołomice: 3 – Piotr Mroziński
Resovia: 1 – Kamil Antonik, Bartosz Jaroch, Aleksander Komor, Marek Mróz, Oliver Podhorin
Sandecja Nowy Sącz: 3 – Dawid Błanik, 1 – Damir Šovšić, Błażej Szczepanek
Skra Częstochowa: 1 – Maciej Mas, Adam Mesjasz, Marcin Stromecki, Kamil Wojtyra
Stomil Olsztyn: 1 – Merveille Fundambu
Widzew Łódź: 2 – Bartosz Guzdek, Paweł Tomczyk, 1 – Karol Danielak, Fábio Nunes, Radosław Gołębiowski, Michał Grudniewski, Marek Hanousek, Juliusz Letniowski, Patryk Mucha, Patryk Stępiński, Daniel Tanżyna
Zagłębie Sosnowiec: 3 – Szymon Sobczak, 2 – Wojciech Szumilas, 1 – Aléx Tanque, Maciej Ambrosiewicz, João Oliveira, Quentin Seedorf.

Źródło: 90minut.pl

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin