DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-03-03 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Koniec wieńczy dzieło…

Koniec wieńczy dzieło…

20 czerwca 2022

Zespoły Akademii, poza drugą drużyną Zagłębia zakończyły swoje występy w rozgrywkach ligowych. Swój prymat w III Lidze Wojewódzkiej B1 podkreślili juniorzy młodsi, którzy na wyjeździe zaaplikowali 7 goli 1.FC Katowice. Trener Adriana Zbroja i jego zawodnicy mogą być dumni ze swojej gry w całej rundzie, co zaowocowało zdobyciem mistrzostwa w tej lidze.
Co prawda „Dwójka” ma jeszcze przed sobą wyjazdowy mecz z Pogonią Imielin, ale – zgodnie z planem – zespół osiągnął wymarzony cel, czyli awans do IV ligi. Na to czekaliśmy wszyscy, 23-tygodnie ciężkiej pracy dały efekty. Brawo zespół, brawo sztab!

 

KLASA OKRĘGOWA “ZINA KATOWICE-SOSNOWIEC” GRUPA 4
Zagłębie II Sosnowiec – Sparta Katowice 4:0 (2:0)
1:0 Mateusz Popczyk, 3 minuta (rzut karny)
2:0 Mateusz Popczyk, 33 minuta (rzut karny)
3:0 Adrian Troć, 52 minuta
4:0 Sebastian Kopeć, 88 minuta (asysta: Łukasz Uchnast)
Zagłębie II: Frankowski – Chęciński, Kopeć, Uthke-Nowak – Kaczmarek (75’ Wołowiec), Barć, Hałatek, Kozłowski (60’ Kłosek) – Terbalyan (85’ Uchnast), Popczyk, Troć (62’ Chechelski).
Trener Damian Nowak: – Chcemy zakończyć sezon samymi zwycięstwami i to nam się udaje. Krok po kroku realizowaliśmy swoje cele i teraz możemy się tylko cieszyć. 23 tygodnie ciężkiej pracy przyniosły efekty. Krok po kroku szliśmy do celu. Ten sukces to nie tylko zasługa zawodników, ale także wszystkich trenerów klubowych i pracowników, którzy pomagali nam na każdym kroku. Jest się z czego cieszyć.

III LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY (ROCZNIK 2006)
KS 1.FC Katowice – Zagłębie Sosnowiec 0:7 (0:2)
Bramki: Blecharczyk x2, Surlej, Figura, Stawowy, Lech, Trębacz.
Skład: Kabała (46’ Janik) – Mularczyk, Romański (46’ Ocap-Grzywnowicz), Ściera (60’ Szewczyk), Zuchara – Figura, Fiba (46’ Najduch), Machnik (60’ Stawowy) – Surlej (46’ Lech), Blecharczyk, Trębacz.
Trener Adrian Zbroja:Mecz całkowicie pod nasze dyktando, byliśmy zespołem lepszym i wynik całkowicie oddaje to co działo się na boisku. Na zakończenie sezonu odnosimy zasłużone zwycięstwo. Chciałem serdecznie podziękować i pogratulować całemu zespołowi i każdemu zawodnikowi z osobna za prace wykonaną podczas tej rundy. Duże podziękowania należą się również członkom sztabu szkoleniowego, który tworzyli: Michał Pluta, Patryk Durnaś oraz Sławomir Rydel.
Gratulacje dla całego Teamu!

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin