DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-06-22 16:30

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Krzysztof Lubiatowski nowym trenerem bramkarzy Zagłębia

Krzysztof Lubiatowski nowym trenerem bramkarzy Zagłębia

1 września 2021

Nowym trenerem bramkarzy Zagłębia Sosnowiec został Krzysztof Lubiatowski. 47-letni szkoleniowiec, wychowanek sosnowieckiego Klubu, zastąpił w sztabie Kazimierza Moskala Pawła Primela, który przeniósł się do Lechii Gdańsk.

Krzysztof Lubiatowski to chłopak z Sosnowca, Zagłębiak z krwi i kości, który ostatnio pracował w naszej Akademii i ZARI, zajmując się szkoleniem bramkarzy z rocznika 2005 i 2006. Ponadto związany był z piłkarkami nożnymi Czarnych Sosnowiec. Krzysztof dołożył swoją cegiełkę jako szkoleniowiec do ostatnich sukcesów sosnowieckich piłkarek, które wywalczyły w minionym sezonie mistrzostwo kraju i Puchar Polski.

Muszę przyznać, że mile byłem zaskoczony tą nominacją – mówi Lubiatowski, który był bramkarzem Zagłębia w bardzo trudnym dla Klubu okresie, czyli sezonie 1992/93.

Później bronił barw nowego, odrodzonego Zagłębia, które musiało wystartować od ligi okręgowej. Ponadto przez 5 lat był golkiperem grającego wówczas w II lidze (drugi poziom rozgrywek) Naprzodu Rydułtowy.

Cieszę się, że ktoś docenia moją pracę. Mam swoje pomysły i przemyślenia, to wszystko wymaga pracy długofalowej – dodaje Lubiatowski, który w latach 90-tych odbudowywał fundamenty postawionego wcześniej w stan upadłości Zagłębia Sosnowiec.

Trenerze – powodzenia!

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin