Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Lista snajperów Fortuna 1 ligi. Szymon Sobczak nie odpuszcza…

Lista snajperów Fortuna 1 ligi. Szymon Sobczak nie odpuszcza…

27 kwietnia 2022

Z czołówki najlepszych snajperów Fortuna 1 Ligi punktował we wtorek Szymon Sobczak. Napastnik Zagłębia zdobył bramkę z rzutu karnego w spotkaniu z Miedzią Legnica i ma już tylko 2 bramki straty do liderującego Kamila Bilińskiego. Zobaczymy, jak odpowie napastnik Podbeskidzia.

 

 

Lista strzelców Fortuna 1 Ligi:

17 goli – Kamil Biliński (Podbeskidzie Bielsko-Biała),
15 goli – Szymon Sobczak (Zagłębie Sosnowiec),
14 goli – Hubert Adamczyk (Arka Gdynia),

12 goli – Karol Czubak (Arka Gdynia),
11 goli – Patryk Makuch (Miedź Legnica),
10 goli – Patryk Mikita (Stomil Olsztyn), Mateusz Piątkowski (Górnik Polkowice),
9 goli – Szymon Kobusiński (Puszcza Niepołomice), Mikołaj Lebedyński (Chrobry Głogów), Jakub Łukowski (Korona Kielce),
8 goli – Dawid Błanik (Sandecja Nowy Sącz 3, Korona Kielce 5), Pirulo (ŁKS Łódź), Daniel Rumin (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 6, GKS Tychy 2), Filip Szymczak (GKS Katowice),
7 goli – Łukasz Zjawiński (Sandecja Nowy Sącz),
6 goli – Christian Alemán (Arka Gdynia), Maxime Dominguez (Miedź Legnica), Bartosz Guzdek (Widzew Łódź), Olaf Kobacki (Arka Gdynia), Adam Mesjasz (Skra Częstochowa), Nemanja Mijušković (Miedź Legnica), Łukasz Moneta (Stomil Olsztyn), Szymon Pawłowski (Zagłębie Sosnowiec), Jacek Podgórski (Korona Kielce), Patryk Szwedzik (GKS Katowice),
5 goli – Mateusz Bochnak (Chrobry Głogów), Erik Čikoš (Puszcza Niepołomice), Krzysztof Drzazga (Miedź Legnica), Marek Fábry (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Aleksander Komor (Resovia), Michał Marcjanik (Arka Gdynia), Mateusz Marzec (Odra Opole), Tomáš Mikinič (Odra Opole), Marek Mróz (Resovia), Maciej Śliwa (Miedź Legnica),
4 gole – Chuca (Miedź Legnica), Dawid Czapliński (Odra Opole), Karol Danielak (Widzew Łódź), Adam Deja (Arka Gdynia), Adam Frączczak (Korona Kielce), Łukasz Grzeszczyk (GKS Tychy), Krzysztof Janus (Odra Opole), Giorgi Merebaszwili (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Piotr Mroziński (Puszcza Niepołomice), Konrad Nowak (Odra Opole), Dominik Piła (Chrobry Głogów), Oliver Práznovský (Chrobry Głogów), Joan Román (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Michał Rzuchowski (Chrobry Głogów), Damir Šovšić (Sandecja Nowy Sącz), Jonatan Straus (Stomil Olsztyn), Wojciech Szumilas (Zagłębie Sosnowiec), Krzysztof Wołkowicz (GKS Tychy), Arkadiusz Woźniak (GKS Katowice), Kamil Zapolnik (Miedź Legnica),
3 gole – Michał Bednarski (Arka Gdynia), Adrian Błąd (GKS Katowice), Tomasz Boczek (Sandecja Nowy Sącz), Bruno Garcia (Miedź Legnica), Merveille Fundambu (Stomil Olsztyn), Marek Hanousek (Widzew Łódź), Piotr Janczukowicz (ŁKS Łódź), Mateusz Kamiński (Odra Opole), Łukasz Kędziora (Odra Opole), Juliusz Letniowski (Widzew Łódź), Tomáš Malec (GKS Tychy), Maciej Mas (Skra Częstochowa), Rafał Mikulec (Resovia), Nemanja Nedić (GKS Tychy), Bartłomiej Pawłowski (Widzew Łódź), Maciej Radaszkiewicz (ŁKS Łódź), Marko Roginić (Podbeskidzie Bielsko-Biała 2, GKS Katowice 1), Krzysztof Ropski (Skra Częstochowa), Mathieu Scalet (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Quentin Seedorf (Zagłębie Sosnowiec), Eryk Sobków (Górnik Polkowice), Łukasz Sołowiej (Puszcza Niepołomice), Patryk Stępiński (Widzew Łódź), Błażej Szczepanek (Sandecja Nowy Sącz), Mariusz Szuszkiewicz (Górnik Polkowice), Jewgienij Szykawka (Korona Kielce), Paweł Tomczyk (Widzew Łódź), Michał Walski (Sandecja Nowy Sącz), Kamil Wojtyra (Skra Częstochowa), Maciej Wróbel (Odra Opole),
2 gole – Maksymilian Banaszewski (Zagłębie Sosnowiec), Bartosz Biel (GKS Tychy), Rafał Boguski (Puszcza Niepołomice), Jurich Carolina (Miedź Legnica), Damian Chmiel (Sandecja Nowy Sącz), Maciej Dampc (Stomil Olsztyn), Dani Villa (Widzew Łódź), Martin Dobrotka (Arka Gdynia), Antonio Domínguez (ŁKS Łódź), Dominik Dziąbek (Chrobry Głogów), Fábio Nunes (Widzew Łódź), Filipe Oliveira (Korona Kielce), Kacper Gach (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Radosław Gołębiowski (Widzew Łódź), Jakub Górski (Korona Kielce), Konrad Handzlik (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Kristoffer Hansen (Widzew Łódź), Maksymilian Hebel (Resovia), Damian Hilbrycht (Resovia), Gracjan Jaroch (GKS Tychy), Arkadiusz Jędrych (GKS Katowice), Stipe Jurić (ŁKS Łódź), Michał Koj (Korona Kielce), Mikołaj Kwietniewski (Skra Częstochowa), Mateusz Maćkowiak (Odra Opole), Nacho Monsalve (ŁKS Łódź), Mattia Montini (Widzew Łódź), Jakub Niewiadomski (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Arkadiusz Piech (Odra Opole), Dawid Polkowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Adrian Purzycki (Górnik Polkowice), Julio Rodríguez (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kamil Słaby (Sandecja Nowy Sącz), Kajetan Szmyt (Górnik Polkowice), Marcin Szpakowski (Korona Kielce), Daniel Tanżyna (Widzew Łódź), Ernest Terpiłowski (Widzew Łódź), Émile Thiakane (Puszcza Niepołomice), Dennis van der Heijden (Chrobry Głogów), Bartłomiej Wasiluk (Resovia), Dawid Witkowski (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Tomasz Wojcinowicz (Puszcza Niepołomice), Maciej Wolski (ŁKS Łódź), Marcel Ziemann (Chrobry Głogów), Wiktor Żytek (GKS Tychy),
1 gol – Grzegorz Aftyka (Puszcza Niepołomice), Aléx Tanque (Zagłębie Sosnowiec), Farid Ali (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Maciej Ambrosiewicz (Zagłębie Sosnowiec), Kamil Antonik (Resovia), Jon Aurtenetxe (Miedź Legnica), Jakub Bartosz (Puszcza Niepołomice), Michał Bednarski (Miedź Legnica), Marcin Biernat (Górnik Polkowice), Jakub Bieroński (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Michał Bojdys (Górnik Polkowice), Patryk Bryła (Zagłębie Sosnowiec), Jonathan Simba Bwanga (Stomil Olsztyn), Yiğit Emre Çeltik (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Tomasz Cywka (Chrobry Głogów), Adrian Danek (Korona Kielce), Maciej Dąbrowski (ŁKS Łódź), Tomasz Dejewski (Widzew Łódź), Bartłomiej Eizenchart (Resovia), Maissa Fall (Sandecja Nowy Sącz), Daniel Feruga (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Rafał Figiel (GKS Katowice), Michał Grudniewski (Widzew Łódź), Konrad Gutowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Fabian Hiszpański (Arka Gdynia), Mariusz Holik (Skra Częstochowa), Kelechukwu Ibe-Torti (ŁKS Łódź), Michał Ilków-Gołąb (Chrobry Głogów), Grzegorz Janiszewski (GKS Katowice), Bartosz Jaroch (Resovia), Bartosz Jaroszek (GKS Katowice), João Oliveira (Zagłębie Sosnowiec), Dariusz Kamiński (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Kacper Karasek (Widzew Łódź), Rafał Karmelita (Górnik Polkowice), Bartłomiej Kasprzak (Sandecja Nowy Sącz), Jacek Kiełb (Korona Kielce), Przemysław Kita (Widzew Łódź), Antoni Klimek (Odra Opole), Rafał Kobryń (Sandecja Nowy Sącz), Jaka Kolenc (Chrobry Głogów), Michał Kołodziejski (GKS Katowice), Kamil Kościelny (Puszcza Niepołomice), Mateusz Kowalczyk (ŁKS Łódź), Filip Kozłowski (GKS Katowice), Dawid Kubowicz (Resovia), Michał Kuczałek (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Dominik Kun (Widzew Łódź), Mehdi Lehaire (Miedź Legnica), Wojciech Łaski (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Mateusz Machaj (Chrobry Głogów), Piotr Malarczyk (Korona Kielce), Mateusz Malec (Skra Częstochowa), Maciej Mańka (GKS Tychy), Marcus Vinícius (Arka Gdynia), Michał Michalec (Chrobry Głogów), Mateusz Michalski (Widzew Łódź), Titas Milašius (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Marcel Misztal (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Patryk Mucha (Widzew Łódź), Krzysztof Napora (Skra Częstochowa), Rafał Niziołek (Odra Opole), Piotr Nocoń (Skra Częstochowa), Damian Nowak (GKS Tychy), Krystian Nowak (Widzew Łódź), Władysław Ochronczuk (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Kornel Osyra (Sandecja Nowy Sącz), Aleksander Paluszek (Skra Częstochowa), Maciej Pałaszewski (Górnik Polkowice), Oskar Paprzycki (GKS Tychy), Danian Pawłas (GKS Katowice), Kyryło Petrow (Korona Kielce), Jakub Piątek (GKS Tychy), Daniel Pietraszkiewicz (Resovia), Marcel Pięczek (Puszcza Niepołomice), Michal Piter-Bučko (Sandecja Nowy Sącz), Oliver Podhorin (Resovia), Dominik Połap (GKS Tychy), Piotr Pyrdoł (Skra Częstochowa), Jarosław Ratajczak (Górnik Polkowice), Wojciech Reiman (Stomil Olsztyn), Oskar Repka (GKS Katowice), Maciej Rosołek (Arka Gdynia), Maksymilian Rozwandowicz (ŁKS Łódź), Sebastian Rudol (Sandecja Nowy Sącz), Mikkel Rygaard (ŁKS Łódź), Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec), Artur Siemaszko (Arka Gdynia), Mateusz Słodowy (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Jan Sobociński (ŁKS Łódź), Daniel Stanclik (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Sebastian Steblecki (GKS Tychy), Konrad Stępień (Puszcza Niepołomice), Marcin Stromecki (Skra Częstochowa), Sebastian Strózik (Resovia), Jakub Sypek (Górnik Polkowice), Bartosz Szeliga (ŁKS Łódź), Jakub Szrek (Odra Opole), Szymon Szymański (Skra Częstochowa), Grzegorz Szymusik (Korona Kielce), Hubert Tomalski (Puszcza Niepołomice), Michał Trąbka (ŁKS Łódź), Miłosz Trojak (Odra Opole), Damian Tront (Miedź Legnica), Hubert Turski (Chrobry Głogów), Karol Twardowski (Resovia), Marcin Urynowicz (GKS Katowice), Kamil Wacławczyk (Górnik Polkowice), Paweł Wojciechowski (Resovia), Dawid Wolny (Sandecja Nowy Sącz), Łukasz Wroński (Puszcza Niepołomice), Jakub Wróbel (Resovia), Szymon Zalewski (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Paweł Zieliński (Widzew Łódź), Patryk Zych (Stomil Olsztyn), Mateusz Żebrowski (Arka Gdynia), Piotr Żemło (Odra Opole), Karol Żwir (Stomil Olsztyn).

Zagłębie Sosnowiec (36):

15 – Szymon Sobczak,

6 – Szymon Pawłowski,

4 – Wojciech Szumilas,

3 – Quentin Seedorf,

2 – Maksymilian Banaszewski,

1 – Aléx Tanque, Maciej Ambrosiewicz, Patryk Bryła, João Oliveira, Vamara Sanogo, Szymon Zalewski (GKS Jastrzębie – samobójcza).

Źródło: www.90minut.pl

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin