DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-04-12 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Łukasz Matusiak trenuje juniorów Zagłębia i gra dla Grodźca

Łukasz Matusiak trenuje juniorów Zagłębia i gra dla Grodźca

29 marca 2023

W gronie zawodników wypożyczonych nie ma wprawdzie Łukasza Matusiaka, ale szkoleniowiec juniorów starszych A1 Zagłębia (w przeszłości zawodnik i drugi trener) postanowił odwiesić buty piłkarskie z kołków i wrócił do grania. Ma już za sobą pierwsze występy w RKS Grodziec Będzin, który jest w trudnej sytuacji. Oby jego doświadczenie boiskowe pomogło będzinianom utrzymać się w klasie okręgowej.

 

Fortuna 1. Liga (przerwa na występy reprezentacji Polski)
Skra Częstochowa
Mateusz Machała (Skra)

III Liga – grupa III
Odra Wodzisław Śląski – Rekord Bielsko-Biała 1:2
Mateusz Popczyk (Odra) – grał całe spotkanie
Patryk Mociak (Odra) – poza kadrą meczową

Miedź II Legnica – Gwarek Tarnowskie Góry 1:1
Jakub Kaczmarek (Gwarek Tarnowskie Góry) – grał od 75 minuty

III Liga – grupa IV
Wieczysta Kraków – Orlęta Radzyń Podlaski 3:0
Arkadiusz Maj (Orlęta) – grał do 59 minuty

IV Liga Małopolska
Słomniczanka Słomniki – Dalin Myślenice 0:3 walkower
Filip Nowak (Słomniczanka) 

Barciczanka Barcice – Unia Oświęcim 2:2
Mateusz Czyż (Unia) – cały mecz na ławce rezerwowych

IV Liga Śląska – grupa 1
JSP Szczakowianka Jaworzno – KOS Victoria Częstochowa 2:1
Ksawery Korfel (Szczakowianka) – rozpoczął mecz w wyjściowym składzie
Maciej Rydz (Szczakowianka) – rozpoczął na ławce rezerwowych

Unia Dąbrowa Górnicza – Unia Rędziny 1:1
Kacper Janus (Unia Dąbrowa Górnicza) – grał do 67 minuty

Śląsk Demarko Świętochłowice – Przemsza Siewierz 1:1
Jakub Kulig (Przemsza) – grał od 55 minuty

Unia Kosztowy – Zagłębie II Sosnowiec 3:3
Damian Siemański (Unia Kosztowy) – cały mecz na ławce rezerwowych

IV Liga Śląska – grupa 2
MRKS Czechowice-Dziedzice – LKS Czaniec 0:1
Mateusz Maciejowski (MRKS Czechowice-Dziedzice) – poza kadrą meczową

Klasa okręgowa „Sosnowiec-Katowice”
RKS Grodziec Będzin – Slavia Ruda Śląska 1:5
Hubert Sych (Grodziec) – grał od 35 minuty, z żółtą kartką
Amadeusz Kędziora (Grodziec) – bronił całe spotkanie
Kamil Krypciak (Grodziec) – poza kadrą meczową
Dawid Gurawski (Grodziec) – poza kadrą meczową

GKS II Gieksa Katowice – Niwy Brudzowice 2:0
Michał Bała (Niwy) – poza kadrą meczową
Kacper Kruk (Niwy) – poza kadrą meczową

CKS Czeladź – MK Górnik Katowice 5:0
Szymon Laskowski (CKS Czeladź) – grał całe spotkanie i strzelił bramkę

Świętokrzyska Klasa Okręgowa
Bucovia Bukowa – Hetman Włoszczowa 1:3
Mikołaj Majchrzak (Hetman) – grał od 64 minuty i strzelił gola w 90+4 minucie

V Liga Małopolska – grupa Zachód
Pcimianka Pcim – Orlęta Rudawa 1:1
Stanisław Tarkowski (Orlęta) – grał od 81 minuty

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin