DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-06-29 14:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Marek Saganowski: – Z dnia na dzień będzie się dużo zmieniało…

Marek Saganowski: – Z dnia na dzień będzie się dużo zmieniało…

11 czerwca 2024

Pierwszy dzień przygotowań do nowych rozgrywek to spora ekscytacja nie tylko dla zawodników Zagłębia, ale także trenera Marka Saganowskiego i jego sztabu. – Jestem podekscytowany, bo to ten moment, kiedy zaczyna się kształtowanie drużyny, która będzie miała inny charakter piłkarski, Na pewno będą zmiany – zapewnia nas Marek Saganowski.

Jak wyglądał ten pierwszy dzień przygotowań?
– Rozpoczynamy je od testów motorycznych i wydolnościowych. Od środy do piątku będziemy już mieli treningi stricte piłkarskie o dużej zawartości czasowej, czyli będzie duża objętość zajęć. Natomiast w sobotę zaplanowana jest gra wewnętrzna, sprawdzimy w niej naszych wychowanków z Akademii. Chcemy ich sprawdzić porównując ich do tych zawodników, którzy są jeszcze dzisiaj w klubie.

Jak będzie wyglądał kolejny tydzień pracy na własnych obiektach?
– W przyszłym tygodniu będziemy bardzo mocno pracowali nad siłą, nad taktyką i wydolnością. W sobotę 22 czerwca zagramy w Czeladzi z tamtejszym CKS-em, który obchodzi jubileusz 100-lecia. I wydaje mi się, że będziemy wówczas mieli kilku zawodników na testach do sprawdzenia. Na pewno będzie dużo informacji na oficjalnej stronie Zagłębia, więc odwiedzajcie stronę www, z dnia na dzień będzie się dużo zmieniało. Na dzisiaj jeszcze nie mogę powiedzieć pewnych nazwisk, jeszcze nie wszystko jest dopięte na 100 procent.

Kiedy dokładnie pojawią się nowi gracze na testach?
– Pierwsza grupa nowych zawodników będzie się pojawiać od środy, potem od następnego poniedziałku kolejna. Ale na początek szansę dostaną chłopcy z naszej Akademii.

Pierwszy dzień przygotowań do nowych rozgrywek to spora ekscytacja nie tylko dla zawodników, ale i sztabu…
– Na pewno, jestem podekscytowany, bo to ten moment, kiedy zaczyna się kształtowanie drużyny, która będzie miała inny charakter piłkarski. Na pewno będą zmiany.

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin