DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-07-12 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Nowe Zagłębie zaprezentowało się przed kibicami

Nowe Zagłębie zaprezentowało się przed kibicami

29 lipca 2021

To była dubeltowa prezentacja. Przed kibicami i dziennikarzami pokazała się pierwsza drużyna Zagłębia, a także drugi garnitur, który w nadchodzącym sezonie ponownie powalczy o awans do IV ligi.

Sympatycy Klubu, którzy przybyli na Kresową mieli możliwość poznać nowych graczy ekipy Kazimierza Moskala, która w sile 27 zawodników zameldowała się na specjalnie ustawionej scenie obok Caffe Zagłębie. W tej grupie był rekonwalescent Michał Masłowski, zabrakło natomiast Szymona Pawłowskiego, który także walczy o szybki powrót do formy po ciężkiej kontuzji. Inny Pawłowski, mianowicie Damian wszedł na scenę z usztywnioną stopą, jego rekonwalescencja jeszcze trochę potrwa.

Po oficjalnej prezentacji „Jedynki” głos zabrał Maciej Ambrosiewicz.

Chcemy, by w tym sezonie gra i wyniki były zdecydowanie lepsze. Prosimy o doping, o przychodzenie na nasze mecze – mówił popularny „Ambro”, nowy kapitan Zagłębia, który zapewnił kibiców o maksymalnym zaangażowaniu drużyny w każdym meczu.

Ambrosiewicz wręczył koszulkę z numerem 71 prezydentowi Sosnowca Arkadiuszowi Chęcińskiemu.

Chcielibyśmy, by ten sezon nie był już taki trudny, jak ten poprzedni. Sport w Sosnowcu się odradza – przypominał prezydent Chęciński, podając pierwszy z brzegu przykład, jakim są ostatnie sukcesy piłkarek nożnych Czarnych Sosnowiec.

Skąd ten numer 71 na tej koszulce? Urodziłem się 5 czerwca tego właśnie roku, a w tym dniu piłkarki Czarnych do mistrzostwa Polski dołożyły Puchar Polski – wyjaśnił pierwszy kibic Zagłębia.

Liczymy na to, że po chudych latach przyjdą wreszcie sukcesy. Może kolejną, ewentualnie następną prezentację drużyny zrobimy w Zagłębiowskim Parku Sportowym. A zrobimy ją z drużyną, która pokaże charakter – tego sobie i fanom Zagłębia życzył prezydent Chęciński, który z rąk szefa Stowarzyszenia Kibiców Niepełnosprawnych Zagłębia Grzegorza Żmudy otrzymał prezent w postaci specjalnej odznaki.

Dodajmy, że Kamil Jaskulski, przedstawiciel kibiców Zagłębia, którzy są jego autentycznym dwunastym graczem także odebrał koszulkę meczową. W tym wypadku miała ona numer 115, symbolizujący jubileusz powstania Klubu.

A po oficjalnej prezentacji piłkarze udali się do codziennych obowiązków, czyli na trening. Przed nimi inauguracja nowego sezonu, czyli potyczka wyjazdowa z Arką Gdynia, która odbędzie się w sobotę o 20:30.

Powodzenia – chłopaki!

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin