DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-04-27 20:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Nowy stadion – nowe akredytacje dziennikarskie!

Nowy stadion – nowe akredytacje dziennikarskie!

30 stycznia 2023

Przedstawicieli mediów informujemy, że można składać wnioski o akredytacje dziennikarskie na mecze Zagłębia Sosnowiec na nowym stadionie ArcelorMittal Park. Przypominamy, że pierwsze spotkanie naszej drużyny na nowym obiekcie zaplanowane zostało na 25 lutego (17:30), a rywalem będzie GKS Katowice.

 

Zanim jednak sosnowiczanie zagoszczą na ArcelorMittal Park, czekają ich dwa spotkania na Stadionie Ludowym, czyli mecze z Arką Gdynia (11 lutego) i Odrą Opole (18 lutego).

Ważna informacja! Na mecze z Arką i Odrą rozgrywane na Ludowym zachowują ważność akredytacje stałe przyznane przed sezonem 2022/23. Na ich podstawie przedstawiciele mediów będą mogli wykonywać swoją pracą na wspomnianych meczach.

Dziennikarze, którzy nie występowali z wnioskiem o przyznane stałych akredytacji na sezon 2022/23 lub je utracili, mogą wystąpić o przyznanie akredytacji jednorazowych na spotkania z Arką i Odrą. Po przeprowadzce Zagłębia na ArcelorMittal Park, gdzie Zagłębie od pojedynku z GKS-em Katowice rozgrywać będzie swoje mecze, obowiązywać będą nowe akredytacje dziennikarskie.

Zagłębie S.A. pozostawia sobie prawo do odmowy przyznania akredytacji bez podania przyczyny.

Wnioski można składać przez system AccreditoTUTAJ
Regulamin sali konferencyjnej – TUTAJ

Uwaga: Dziennikarz podczas imprezy musi posiadać przy sobie aktualną legitymację prasową i zapoznać się wcześniej z regulaminem obiektu i imprezy masowej.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin