DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-05-26 15:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / O godz. 15:00 odbędzie się losowanie VIII Mistrzostw Polski Oldbojów. Oglądamy live!

O godz. 15:00 odbędzie się losowanie VIII Mistrzostw Polski Oldbojów. Oglądamy live!

16 sierpnia 2021

Na naszej stronie internetowej oraz klubowym kanale YouTube będzie można obejrzeć na żywo ceremonię losowania VIII Mistrzostw Polski Oldbojów w piłce nożnej sześcioosobowej im. Tomasza Wiejachy.

Impreza rozpocznie się w poniedziałek o godz. 15:00 i poprowadzi ją znany dziennikarz sportowy Michał Grzyb, który współpracuje od dłuższego czasu z naszym klubem. W Zagłębie Caffe, gdzie odbędzie się wspomniana uroczystość pojawi się zresztą wiele znanych osób związanych z sosnowieckim futbolem.

Losowanie oglądamy na żywo na naszej stronie internetowej www.zaglebie.eu (okienko transmisyjne automatycznie pojawi się na ekranie), jak również na klubowym YouTube.

Przypomnijmy, że VIII Mistrzostwa Polski Oldbojów w piłce nożnej sześcioosobowej im. Tomasza Wiejachy odbędą się w niedzielę 29 sierpnia na Kresowej na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Rozpoczną się one o godz. 8:45. Wystartuje w nich 21 drużyn podzielonych na 3 grupy. Do ćwierćfinału awansują po dwa najlepsze zespoły z każdej z grup oraz dwie najlepsze z 3 miejsc.

Tytułu bronić będzie ekipa Polonii Rzeszów, która w zeszłorocznym finale pokonała GKS Tychy. Drużyna Zagłębia znalazła się wówczas na najniższym stopniu podium. Do Sosnowca przyjedzie wielu znanych przed laty piłkarzy, m.in. nasz klub reprezentować będzie Ryszard Czerwiec.

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin