DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-07-21 19:35

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Oceniamy drużynę U-7 (rocznik 2017). Jest duża świadomość, chęć do gry oraz rywalizacji!

Oceniamy drużynę U-7 (rocznik 2017). Jest duża świadomość, chęć do gry oraz rywalizacji!

12 lutego 2024

Podsumowujemy jesienne występy zespołów naszej Akademii. Jedne z nich walczyły o ligowe punkty, a inne rywalizowały na „nieligowych zasadach”. Dzisiaj podsumowujemy pracę drużyny U-7 rocznika 2017.

 

Trenerzy Przemysław Pytel i Piotr Grabowski:

Drużyny 2017 najmłodszy rocznik, który w sezonie 2023/24 reprezentuję Akademię. W skład grupy wchodzą zawodnicy, którzy przeszli z głównie z projektu Junior Football. Treningi odbywają się 2x w tygodniu na boisku trawiastym, a w sezonie zimowym na hali. Grupa od sierpnia rywalizuje w większości formie turniejowej z Akademiami ze Śląska, Małopolski i Dolnegośląska.

Turnieje w jakich braliśmy udział to m.in. Arena Chorzów Cup, Ekstraliga Talentów, S9, Copalnia Talentów w Krakowie, Górnik Cup w Rybniku. W pierwszej części sezonu w ramach rywalizacji z innymi drużynami zaprezentowaliśmy się dobrze i bardzo dobrze co zaowocowało zaproszeniami na turnieje oraz sparingi w przyszłości, a także wyróżnieniami indywidualnymi Tadeusza Wyszyńskiego jako najlepszego zawodnika w Ekstralidze Talentów. Grupa jak na swój wiek prezentuje dużą świadomość, chęć do gry oraz rywalizacji.

Na treningach największy nacisk kładziemy na różne formy prowadzenia piłki i grę 1×1 zarówno w formie ścisłej jak i w formie gry i przykładamy wagę do odpowiedniej intensywności i odwagi w działaniach. W działaniach zwracamy uwagę na szczegóły jak prowadzenie nogą dalszą od przeciwnika, zdobywanie przestrzeni. Chłopcy są świadomi i dostrzegają, że to czego się uczą przynosi efekty na boisku. Cieszy fakt, że poza treningami, żyją piłką i doskonalą swoje umiejętności indywidualne.

Frekwencja na treningach bardzo dobra. Dzieci chętnie uczestniczą w treningach i są świadome nauczanych elementów technicznych.

Plan na dalszą część sezonu to doskonalenie gry 1×1 z przeciwnikiem z przodu, szybkości prowadzenia piłki i zmiany kierunku oraz budowanie pewności siebie każdego zawodnika w drużynie.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin