DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-07-21 19:35

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Zapraszamy na mecz ze Skrą. Bilet za 5, 10, 15 PLN!

Zapraszamy na mecz ze Skrą. Bilet za 5, 10, 15 PLN!

1 września 2021

Dla naszych kibiców przygotowaliśmy specjalną promocję na mecz ze Skrą Częstochowa. W ramach wspomnianej promocji wejściówki na to spotkanie będzie można nabyć w cenie 5, 10 lub 15 złotych w zależności od miejsca na Stadionie Ludowym i rodzaju biletu.

Zapraszamy serdecznie na Ludowy!

Mecz ze Skrą Częstochowa odbędzie się w ramach 7. kolejki Fortuna I Ligi w sobotę 4 września o godz. 12:40.
Dystrybucja biletów nadal prowadzona będzie w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy internetowej na stronie https://bilety.zaglebie.eu/

Bilety można również kupować stacjonarnie w Fanstorze Zagłębia Sosnowiec (ulica 3 Maja 11), ale wspomniana sprzedaż stacjonarna nie będzie prowadzona w dniu meczu. Kolejny punkt sprzedaży biletów mieści się w Zagłębie Caffe, który to punkt usytuowany jest obok boiska ze sztuczną nawierzchnią na Kresowej.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom kibiców zagłębiowskich, w dniu meczu uruchomione zostaną punkty konsultacyjne, w których pracownicy Klubu pomogą nabyć bilet poprzez aplikację internetową. Punkty konsultacyjne zlokalizowane zostaną w Zagłębie Caffe i w kasach stadionowych.

Z kolei sprzedaż karnetów VIP Red i jednorazowych wejściówek VIP Red prowadzona jest stacjonarnie, w klubowym sekretariacie na Kresowej.

Promocyjne ceny biletów:

Trybuna kryta
Normalny: 15 PLN
Ulgowy: 10 PLN

Trybuna odkryta
5 PLN (dla wszystkich)

Bilety rodzinne 
Osoba dorosła normalna cena, pierwsze dziecko cena ulgowa, każde kolejne 1 PLN. Maksymalnie może wejść 9 dzieci z jedną osobą dorosłą. Przy bilecie rodzinnym dziecko liczone jest do lat 16.

Uwaga: bilet ulgowy obejmuje kobiety, dzieci i młodzież do 19 lat włącznie i seniorów, którzy ukończyli 65 rok życia. Dzieci do lat 6 – wejście bezpłatne z opiekunem.

 

 

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin