DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2023-02-11 20:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Przerwana seria zwycięstw koszykarzy MKS-u Dąbrowa Górnicza

Przerwana seria zwycięstw koszykarzy MKS-u Dąbrowa Górnicza

24 stycznia 2023

Po serii czterech zwycięstw koszykarze MKS-u Dąbrowa Górnicza zmuszeni byli uznać wyższość Trefla Sopot. Kibice z Dąbrowy Górniczej pomimo, iż nie mogli cieszyć się z końcowego sukcesu swojej drużyny, byli świadkami zaciętej walki praktycznie o każdą piłkę.
O takiej serii, jaka była dziełem koszykarzy MKS-u marzą zapewne hokeiści Zagłębia. W miniony weekend przegrali oni minimalnie bardzo ważne spotkania z Jastrzębiem i Sanokiem. Czekamy więc na przerwanie złej passy…

 

 

POLSKA HOKEJ LIGA
Zagłębie Sosnowiec – JKH GKS Jastrzębie 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
0:1 Tuukka Rajamäki – Maciej Urbanowicz, Dominik Paś (25:12 – odłożona kara)
1:1 Jakub Witecki – Tomasz Kozłowski (35:14)
1:2 Josef Mikyska – Tuukka Rajamäki, Maciej Urbanowicz (43:25, 5/4)
Sędziowali: Mateusz Niżnik (główny), Bartosz Kaczmarek (główny), Sławomir Szachniewicz (liniowy), Wojciech Moszczyński (liniowy)
Minuty karne: 6-12
Strzały: 31-41
Widzów: 400
Zagłębie: P. Spěšný – O. Krawczyk, W. Andrejkiw, J. Witecki, T. Kozłowski (2), D. Piotrowicz – M. Naróg, M. Kotlorz, C. Blomqvist (2), J. Rzeszutko, A. Dubinin – L. Motloch, J. Michałowski, P. Kogut, N. Bucenko, A. Pawlenko (2) – A. Gniewek, K. Opiłka, M. Bernacki, D. Nahunko, M. Piotrowski.
JKH GKS: B. Bálizs – O. Viinikainen, A. Kostek, M. Urbanowicz (2), D. Paś (2), T. Rajamäki – Ē. Ševčenko (2), M. Bryk, E. Jansons (2), J. Mikyska, J. Švec (2) – K. Górny, J. Kamienieu, A. Sinegubovs, R. Freidenfelds, Ł. Nalewajka (2) – M. Horzelski, J. Onak, J. Blanik, D. Jarosz, R. Nalewajka.

Zagłębie Sosnowiec – Marma Ciarko STS Sanok 3:4 (2:0, 1:4, 0:0)
1:0 Tim Friberg (06:23 rzut karny)
2:0 Jakub Witecki – Patryk Kogut, Michał Kotlorz (16:43)
3:0 Christian Blomqvist – Michał Kotlorz, Michał Naróg (24:14)
3:1 Sami Tamminen – Niko Ahoniemi, Kalle Valtola (29:33)
3:2 Ville Heikkinen – Sebastian Harila (31:35)
3:3 Kalle Valtola – Louis Miccoli (34:04)
3:4 Jere Karlsson – Elliot Lorraine, Kalle Valtola (36:24)
Sędziowali: Paweł Kosidło (główny), Sebastian Kryś (główny), Maciej Byczkowski (liniowy), Grzegorz Cytawa (liniowy)
Minuty karne: 10-10
Strzały: 42-27
Widzów: 500
Zagłębie: P. Spěšný – A. Khoperia, W. Andrejkiw (4), J. Witecki, T. Kozłowski, P. Kogut – M. Naróg, M. Kotlorz, C. Blomqvist, J. Rzeszutko (2), T. Friberg – L. Motloch (2), O. Krawczyk, D. Piotrowicz, N. Bucenko, A. Pawlenko – J. Michałowski, K. Sikora, M. Bernacki, D. Nahunko, S. Modén.
STS Sanok: D. Salama – J. Karlsson, K. Valtola, N. Ahoniemi, S. Tamminen, K. Filipek – B. Florczak, B. Rąpała, J. Lorraine, K. Mocarski, E. Lorraine – J. Höglund (2), W. Łysenko, V. Heikkinen (4), J. Mäkelä, S. Harila – M. Wróbel, M. Dulęba, L. Miccoli, F. Sienkiewicz.

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN – TAURON 1. LIGA
MKS Będzin – PSG KPS Siedlce 3:0 (25:20, 25:22, 29:27)
MKS: Gonciarz (2), Koppers (12), Ptaszyński (2), Teppan (10), Usowicz (6), Swodczyk (12), Olenderek (libero) oraz Piwowarczyk (1), Macionczyk, Rohnka (5), Frąc (5).
KPS: Pigłowski, Kupka (16), Kopij (9), Długosz (8), Strulak (2), Kufka (4), Waloch (libero) oraz Fenoszyn (1), Wnuk.
MVP: Łukasz Swodczyk

SIATKÓWKA KOBIET – 1 LIGA
Trans-Ann Płomień Sosnowiec – Nike Węgrów 3:0 (26:24, 25:23, 25:19)
Płomień: Laskowska, Kurerowa, Nowak, Głodzińska, Laszczyk, Deptuch, Samul (libero) oraz Kaczmarzyk, Natanek, Śmietana, Wiśniewska (libero)
Nike: Michałek, Karnicka, Godlewska, Grabowska, Waszyńska, Surlit, Kucharska (libero) oraz Ryglewicz, Bielińska, Trocińska, Surlit i Dutkiewicz (libero)
MVP: Aleksandra Deptuch

 

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN – ENERGA BASKET LIGA
MKS Dąbrowa Górnicza – Trefl Sopot 82:91 (10:23; 22:21; 22:23; 28:24)
MKS Dąbrowa Górnicza: Joseph Chealey – 25 pkt., Martin Krampelj – 14 pkt., Ousmane Drame – 13 pkt., Trevon Bluiett – 12 pkt., Jarosław Mokros – 8 pkt., Kacper Radwański – 6 pkt. , Wiktor Rajewicz – 3 pkt., Maciej Kucharek – 1 pkt., Gerry Blakes – 0 pkt., Marcin Piechowicz – 0 pkt.
Trefl Sopot: Garrett Nevels – 23 pkt., Jean Salumu – 21 pkt., Jarosław Zyskowski –  14 pkt., Michał Kolenda – 10 pkt., Cameron Wells – 9 pkt., Rolands Freimanis – 6 pkt., Ivica Radić – 5 pkt., Andrzej Pluta Jr. – 3 pkt., Błażej Kulikowski – 0 pkt.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin