DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-04-27 20:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Siatkarze MKS-u Będzin umocnili się na fotelu lidera

Siatkarze MKS-u Będzin umocnili się na fotelu lidera

4 kwietnia 2023

MKS Będzin nie zlekceważył niżej notowanego zespołu ze Spały. Podopieczni trenera Wojciecha Serafina po raz drugi w sezonie pokonali młodzieżową reprezentację Polski bez straty seta, tym razem przed własną publicznością. Będzinianie odnieśli 13. zwycięstwo z rzędu umacniając się na pozycji lidera TAURON1.Ligi.

 

FORTUNA 1. LIGA
SPARING
Zagłębie Sosnowiec – Puszcza Niepołomice 1:1 (0:0)
0:1 Rok Kidric, 55 minuta
1:1 Szymon Sobczak, 71 minuta (rzut karny)
Zagłębie: Kos – Ryndak, Jończy, Rozwandowicz (K), Ziemann – Troć, Bonecki, Karwot, Guezen, Banaszewski – Sobczak.
Puszcza: Komar – Yakuba, Wojcinowicz, Sołowiej – Thiakane (64′ Stępień), Mroziński, Serafin (K), Hajda (90+2 Stec), Zapolnik (64′ Kramarz) – Siemaszko (58′ Tomalski), Klisiewicz (46′ Kidric).
Sędziuje: Dominik Sulikowski z Gdańska
Żółte kartki: Banaszewski, Guezen – Klisiewicz, Thiakane, Zapolnik, Mroziński, Wojcinowicz. Czerwone kartki: Łukasz Sołowiej (60′ – za faul), Dean Guzen (75′ za drugą kartkę),
Widzów: 2241

ORLEN EKSTRALIGA KOBIET
Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec
Niedziela, 16 kwietnia, godz. 13:00
Stadion w Łęcznej, al. Jana Pawła II 13

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN – TAURON 1
MKS Będzin – SMS Spała 3:0 (25:15, 25:18, 25:22)
MKS: Ratajczak (5), Piwowarczyk (4), Frąc (20), Gonciarz (3), Rohnka (9), Ptaszyński (11) oraz Marek (libero)
SMS: Majchrzak (2), Serewis (8), Potrykus (9), Nowak (4), Rybak (6), Serafin (1), Kubacki (libero) oraz Szpernalowski (1), Nowik (4), Dróżdż i Przybyłek (1)

SIATKÓWKA KOBIET – 1. LIGA
UJ-CM Solna Wieliczka – Trans-Ann Płomień Sosnowiec 1:3 (25:27, 21:25, 27:25, 23:25)
Solna: Ciesielczyk (16), Grabka (13), Aleksandra Muszyńska (10), Wełna (10) Trojnar (5), Ejsmont, Reszelewska (libero) oraz Ciesielska (8), Własowa, Wojciechowska, Wieczorek (3) i Dutkiewicz (libero).
Płomień: Kaczmarzyk (12), Kurerova (1), Nowak (9), Głodzińska (13), Laszczyk (15), Deptuch (13), Samul (libero) oraz Kłoda (2), Laskowska, Śmietana i Natanek.
MVP: Oliwia Laszczyk

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN – LIGA CENTRALNA
Zagłębie HT Sosnowiec – MKS Nielba Wągrowiec 29 : 27 ( 13 : 13 )

KOSZYKÓWKA KOBIET – ENERGA BASKET LIGA KOBIET
MECZE O III MIEJSCE (DO 2 ZWYCIĘSTW):
Polska Strefa Inwestycji Enea Gorzów Wlkp. – MB Zagłębie Sosnowiec
Środa, 4 kwietnia, godz. 18:00
Hala w Gorzowie Wielkopolskim, ulica Teatralna 25

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN – ENERGA BASKET LIGA
King Szczecin – MKS Dąbrowa Górnicza 88:81 (24:26; 23:19; 17:10; 24:26)
MKS Dąbrowa Górnicza: Trevon Bluiett – 27 pkt., Joseph Chealey – 25 pkt., Gerry Blakes II – 17 pkt., Jarosław Mokros – 8 pkt., Maciej Kucharek – 4 pkt., Kacper Radwański – 0 pkt., Wiktor Rajewicz – 0 pkt., Kacper Margiciok – 0 pkt.
King Szczecin: Andrzej Mazurczak – 31 pkt., Filip Matczak – 18 pkt., Phil Fayne – 18 pkt., Kacper Borowski – 8 pkt., Tony Meier – 7 pkt., Bryce Brown – 2 pkt., Mateusz Kostrzewski – 2 pkt., George Hamilton III – 2 pkt.,  Zac Cuthbertson –  0 pkt., Maciej Żmudzki – 0 pkt.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin