Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Sprzedaż biletów na mecz z Tychami. Dla pierwszych 300 kibiców banknoty kolekcjonerskie

Sprzedaż biletów na mecz z Tychami. Dla pierwszych 300 kibiców banknoty kolekcjonerskie

25 sierpnia 2021

Trwa sprzedaż biletów na mecz z GKS Tychy. To spotkanie odbędzie się w ramach 6. kolejki Fortuna I Ligi w niedzielę 29 sierpnia o godz. 19:45.

Dla 300 kibiców, którzy jako pierwsi pojawią się w niedzielę na Ludowym mamy niespodziankę – banknoty kolekcjonerskie z wizerunkiem Józefa Gałeczki. Będzie je można odebrać zaraz po przekroczeniu kołowrotków zarówno od strony trybuny otwartej, jak i krytej.

Przypominamy, że dystrybucja biletów na mecz z tyszanami prowadzona jest w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy internetowej na stronie https://bilety.zaglebie.eu/

Bilety można również kupować stacjonarnie w Fanstorze Zagłębia Sosnowiec (ulica 3 Maja 11), ale wspomniana sprzedaż stacjonarna nie będzie prowadzona w dniu meczu. Kolejny punkt sprzedaży biletów mieści się w Zagłębie Caffe, który to punkt usytuowany jest obok boiska ze sztuczną nawierzchnią na Kresowej.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom kibiców zagłębiowskich, w dniu meczu uruchomione zostaną punkty konsultacyjne, w których pracownicy Klubu pomogą nabyć bilet poprzez aplikację internetową. Punkty konsultacyjne zlokalizowane zostaną w Zagłębie Caffe i w kasach stadionowych.

Z kolei sprzedaż karnetów VIP Red i jednorazowych wejściówek VIP Red prowadzona jest stacjonarnie, w klubowym sekretariacie na Kresowej.

Karnet VIP Red i jednorazowa wejściówka VIP Red uprawniają do:

• wjazdu na klubowy parking
• miejsca w loży VIP
• wejścia do restauracji 3Kolory
• skorzystania z cateringu

Zapraszamy serdecznie!

Ceny biletów:

Trybuna kryta
Normalny: 40 PLN
Ulgowy: 20 PLN

Trybuna odkryta

Normalny: 20 PLN
Ulgowy: 10 PLN

Cena karnetu VIP Red na rundę jesienną: 800 PLN
Cena jednorazowej wejściówki VIP Red: 150 PLN

Bilety rodzinne 
Osoba dorosła normalna cena, pierwsze dziecko cena ulgowa, każde kolejne 1 PLN. Maksymalnie może wejść 9 dzieci z jedną osobą dorosłą. Przy bilecie rodzinnym dziecko liczone jest do lat 16.

Uwaga: bilet ulgowy obejmuje kobiety, dzieci i młodzież do 19 lat włącznie i seniorów, którzy ukończyli 65 rok życia. Dzieci do lat 6 – wejście bezpłatne z opiekunem.

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin